10/01/2013

AdoreBox // Detsember + GIVEAWAY!!!


Detsembri AdoreBox teie ees ja kel soovi ka ise kõike seda omal nahal proovida, loeb eriti hoolikalt postituse lõppu! ;) 
Uups, lõhnatester on pildile peaalaspidi saanud. 


Seekordne AdoreBox on ehk natuke tagasihoidlikum kui tavaliselt, just toodete arvu poolest, aga ega kvantiteet olegi ju kõige tähtsam, ikka kvaliteet. ;)  


Kõige suurem toode karbis (125 ml) on Lavera Basis näopuhastuspiim. Ma olen küll rohkem harjunud näopuhastusvahte kasutama, aga kuna ma niikuinii pesen nägu kaks korda järjest (esimene pesu eemaldab meigi, teine kõik ülejäänu), siis see piim võiks ju olla esimeseks pesuks. Sisaldab orgaanilist jojoba õli ja sheavõid.


Selle Annemarie Börlindi huulepulga ümbris on juba nii ilus, et mul oli täitsa ükskõik, mis toon seal sees peitub. :D  Ja nagu oleks Adoreboxi tiim mu mõtteid lugenud, sain omale just sellise tooni, nagu mul oli plaanis soetada, tume kirsikarva, nimeks "cassis".  Huulepulk ise on väga niisutav ja seda on üli kerge huultele kanda. Love it!



Need kaks väga armast pudelit/tuubi kuuluvad Keune So Pure Natural Balance šampoonile ja palsamile. Tooted on mõeldud värvitud juustele, õrnatoimelised, sisaldavad päevalille-ekstrakti, jasmiini ja sandlipuu õli, on sulfaadi ja parabeeni vabad. Lõhn on väga apteegine, mõnus! ;)


Naomi Campbelli Cat delux At Night lõhn üllatas meeldivalt. Kui ma poes tavaliselt kõikvõimalikest celebrity smellidest kaarega mööda käin, siis nüüd arvan, et muudan meelt ja kui on eriti ilus pudel, siis nuusutan üle ka. ;)  Huvitav lõhn, ei ole väga magus ega liiga värske... Esimese asjana lööb kohe ninna mustsõstar, nämm...


Kaasa on pandud ka kaks testrit Dr. Organicult - Virgin Coconut Oil ihupiim ja Royal Jelly šampoon tunduvad igati proovimist väärt, palju head sellest firmast kõrvu jäänud.


Karbis leidub veel ka üks väga vajalik tööriist, LED valgustusega pintsetid. ;) Proovisin järgi ja tõesti, valgusvihus on iga väiksemgi karv palju paremini märgatav. Eriti kiiduväärt just pimedamal ajal. 


Ja nagu ikka, karbis ka väike nimeline kaardike.♥


Mina jäin karbiga väga rahule, eriti meeldisid huulepulk ja lõhnatester. Jätkan kindlasti tellimist, jaanuari karbil on juba käpp peal.

Ja nagu ma eile välja kuulutasin, on mul üks karbike ka mu armsatele lugejatele ära andmiseks!!!

Loosis osalemiseks peaksid olema minu blogi jälgija nii GFC-is (vajuta paremal tulbas "Join this site") kui ka Facebookis ( klikka paremal tulbas "like" ) ja jätma siia selle posti alla kommentaaridesse oma nime ja mailiaadressi. Kes tahab võiduvõimalust kahekordistada võib Facebookis olevat postitust jagada, kirjuta ka FB posti alla kindlasti "jagatud" (NB! Kui jagad, vali kindlasti "PUBLIC", muidu ma ei tuvasta jagajaid! )
Võitja valib arvuti nädala pärast, ehk siis 17. jaanuaril.


Kelle soovib endale jaanuari AdoreBoxi tellida, siis seda saab teha SIIN.

Olge ikka armsad ja mina hakkan lubatud ostude posti kritseldama, et teil õhtul ikka lugemist oleks! :)



84 comments:

  1. Helen M
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Nora Nurme
    RoosaMaasikas001@gmail.com

    ReplyDelete
  3. hanna-liis
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  4. Kadi Mõttus
    kadi.mottus@gmail.com


    Kõik vajalik peaks olema tehtud :)

    ReplyDelete
  5. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  6. Maren
    marentoomsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Eva Luude
    Eva.luude@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Katrin
    mskbeautytalk@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Renita Leiger
    leiger.renita@gmail.com

    ReplyDelete
  10. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  11. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  12. Tuule Põldsaar

    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Mari-Liis Sepp
    mariliiz.zepp@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Kadri Niine
    Kadri.niine@gmail.com

    ReplyDelete
  15. andra-rahe@hotmail.com
    Andra R

    ReplyDelete
  16. Margit K. :)

    margit1239@hot.ee

    ReplyDelete
  17. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. Laura Grant
    laura0grant@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Marie J
    marieeliise.jyrisoo@mail.ee

    ReplyDelete
  20. Ragne Mõisama
    rakikasutaja@hot.ee

    ReplyDelete
  21. Mai-Liis H
    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  22. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Kelly Tragel
    electrohuiectro@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Marjaliisa Mikiver
    marjaliisa.mikiver@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Külli A

    tainipouni@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Mari P.
    maripeaske@gmail.com

    ReplyDelete
  27. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  28. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Liina Lasman

    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  30. Campbelli lõhn on ka üks minu lemmik! :)

    Osaleksin ka loosis,
    Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Katre Suits

    katre.suits@gmail.com

    ReplyDelete
  32. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  33. svearoosilill@hotmail.com

    Svea Roosilill


    väga armas blogi Sul :)

    ReplyDelete
  34. Liisi Sirel
    liisisirel@hotmail.com

    ReplyDelete
  35. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  36. ssigrid103@gmail.com
    Sigrid Sünd

    ReplyDelete
  37. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  38. Liis Mehik
    liistix007@hot.ee

    ReplyDelete
  39. Bertha Tulviste
    bertha.tulviste@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Elise T
    eliseteemus@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Moonika Jaanov
    moonikajaanov@hotmail.com

    ReplyDelete
  42. Kreete.veide
    Kreete.veide@mail.ee
    Krissu901@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Kairi Keldrimaa
    kairikeldrimaa@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Ave-Maarja Tõll

    maarja94@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Mariina R.
    mariina582@hotmail.com

    ReplyDelete
  46. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Alice Soots
    alicesoots@hot.ee

    ReplyDelete
  48. Pille-Riin Mõttus
    pilleriinmottus@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Ingel Jalakas
    ingeljalakas@hotmail.com

    ReplyDelete
  51. Karine Janov
    karine.janov.002@mail.ee

    ReplyDelete
  52. Mailiis Kivi
    miiuviiu33@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Eva-Lotta Kivi
    evalottakivi@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Anna-Liis Hank
    annaliis001@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Ingrid Tärk
    ingridtark@gmail.com

    ReplyDelete
  56. eleripe@hot.ee
    Eleri P.

    ReplyDelete
  57. Liisa-Andra
    liisaandra@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Teele Meister
    teele.meister@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Kristiina I
    kristiina.ilves@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Merili Männilaan
    Merilike@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Merlyn Musting
    merlyn.musting9@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Kerstin Krebs
    KerstinKrebs98@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Mariann Rei, rei.mariann@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Anne Paaliste
    anne.paaliste@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Mery-Kristi

    merykristi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis