06/02/2013

Sõbrapäeva Giveaway! / lõppenud!




Uskumatul kombel on blogil juba 300 followeri !!!  Time for a happy dance... :))


Kuna see on minu jaoks nii suur sündmus, ei saa seda ometigi tähistamata jätta.
Tahaksin sellel puhul ühele armsale blogi sõbrale teha valentinipäevaks väikese kingituse.


Seekordne kingitus on eriti roosa. Jagan ära MUA mõnusa roosa huulpalsami, blingi huulepulk-pastaka ja glämmi kulinatega võtmehoidja, ei puudu ka musimagusaksmaiustus. :)

Osalemiseks jäta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja mailiaadress,
ole minu follower GFC-s ( liitumiseks vajuta lehe paremal servas "join this site") ja Facebookis. Lisahääle saamiseks jaga pilti Facebookis ja kirjuta pildi alla "jagatud".
Võitja selgub 12. veebruaril, siis jõuab loodetavasti kingitus sõbrapäevaks võitjani!


Olge armsad ja kallistage oma sõpru! :)



147 comments:

  1. Palju õnne 300 followeri puhul! :)

    Maarja K
    kassmaarja9@hot.ee

    ReplyDelete
  2. Madli Tammel

    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Sandra Bachmann

    sandrabach@hot.ee

    Jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  4. Brita Paluoja

    britake95@hotmail.com

    ReplyDelete
  5. Anni Kukk

    annnni112@gmail.com

    jagasin samuti :)

    ReplyDelete
  6. Palju õnne 300 followeri puhul!

    Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    Sai jagatud seda rõõmasat uudist ka facebookis :)

    ReplyDelete
  7. Ivi-Triin Vahera

    ivitriin.v@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Kairi S.
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  9. Ma olen ka õnnelik, et sina oled õnnelik! ;)

    Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  10. Väga lahedad auhinnad! :)

    Laura
    lobjakaslaura@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Grete Heinsoo

    grete_heinsoo@hotmail.com

    ReplyDelete
  12. Õnnitlused!

    Triin Reimal

    kanaudus@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Palju õnne ja kallistusi sullegi :) Armusin sellesse huulepulka, mulle nii meeldib bling ja roosa :)
    Mari
    j6geva@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    Palju õnne! :)

    ReplyDelete
  15. Aitäh, Triin ja Mari, see on pastakas, loodan, et Sa ei ole pettunud. ;)

    ReplyDelete
  16. Palju, palju õnne 300 followeri puhul :)
    Riin Ramm
    riin.ramm @gmail.com

    ReplyDelete
  17. Angela Latsuk

    angelika.latsuk@mail.ee

    ReplyDelete
  18. Marlen

    marlenristoja@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Mulle meeldib väga su blogi ja selle kujundus :p


    Angela Latsuk
    angelika.latsuk@mail.ee

    ReplyDelete
  20. Palju õnne 300 followeri puhul ! Tõesti su blogi on nii nummi ja meeldiv on lugeda postitusi! Lisaks kujundus ning kõik pildid mis sa siia lisad, on näha, et oled teinud palju tööd selle jaoks, seega jõudu ja jaksu sulle edaspidiseks !

    Teele
    teele.meister@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Palju õnne 300 followeri puhul!!! :)


    Marilin Muoni
    marilin.muoni@hotmail.com

    ReplyDelete
  22. Mari-Liis Kiis

    kiis.mariliis@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Tuule Põldsaar

    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Palju, palju õnne 300 followeri puhul :)
    Riin Ramm
    riin.ramm @gmail.com

    ReplyDelete
  25. Reelika Vool
    reelikavool@hot.ee

    ReplyDelete
  26. Kätriin Linnamägi
    k2tttuaww@gmail.com

    Palju õnne 300 followeri puhul :):)

    ReplyDelete
  27. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  28. Renate-Ly M.

    rennu88900@hot.ee

    ReplyDelete
  29. Palju õnne ja pean märkima, et su blogi on nii mõnus, et siit ei saagi ju eemale hoida :) ;) Jätka samas vaimus!

    Raili Salvet
    raili.salvet@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Inger Vaguri
    ingervaguri@gmail.com

    ReplyDelete
  31. See blogi on tõeliselt mõnus koht, ajast, mil selle avastasin (mis oli tegelikult alles hiljuti) külastan seda igapäev. :)) Jätka samas vaimus;)

    Erika K
    erikakool93@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Minu nimi on Anna Leontieva
    anneke@ut.ee
    Olen Sinu uus follower!
    Jagan seda super sõnumit!

    ReplyDelete
  33. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  34. Anna-Liisa Hannus

    annaliisahannus@hot.ee

    ReplyDelete
  35. Gerttu Blank
    Gerttu.blank@gmail.com,
    jagatud.

    ReplyDelete
  36. Tõesti vägaväga kaunis blogi, jätka samas vaimus!

    Külli Aavast
    tainipouni@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Palju palju õnne!!!
    Ootan huviga edaspidiseid postitusi!

    Liina Lüüs
    liinalys@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Luisa Harjak
    luisaharjak@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Leel Jaer-Eer

    leel.jaer.eer@gmail.com

    ReplyDelete
  40. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  41. Gerli Saks
    gerli.saks@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Kelly Ivask

    kellyivask@hotmail.com

    ReplyDelete
  43. Elis L
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Helen M
    helenmaazik@gmail.com
    Ja pean mainima, et minu lemmikblogi, seega väärib mitu korda rohkem followere, kui 300! :)

    ReplyDelete
  45. Jätka samas vaimus ! ;)
    andra rahe
    andra-rahe@hotmail.com

    ReplyDelete
  46. Katrin Lugina
    katrin.lugina@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Mai-Liis Hansson

    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  48. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Brita P.

    brita_potter@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  50. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  51. Palju Õnne 300 Follower'i Puhul! :)

    Annika Kivilo
    Kivilo.Annika@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Nora N
    RoosaMaasikas001@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Evelina Karpova
    bibika99@hot.ee

    ReplyDelete
  54. Kadri Kirss
    kadrikirss@hot.ee

    ReplyDelete
  55. Jessika Roger

    jessikaroger9@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Merily Š
    merilysmidt@gmail.com

    ReplyDelete
  57. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  58. Andrea Maris Aule

    maris.aule@mail.ee

    ReplyDelete
  59. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  60. Kristi

    kristiremmik@gmail.com :)

    ReplyDelete
  61. Kertu Rebane

    RebaneKertu@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Marie-Eliise

    marieeliise.jyrisoo@mail.ee

    Palju õnne suure saavutuse pärast ja edu edaspidiseks!! :)

    ReplyDelete
  63. Karolin S

    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Maarja Rebane
    maarjarebane@hot.ee

    ReplyDelete
  65. palju õnne 300 followi puhul!!
    kreete veide
    krissu901@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  67. Palju palju õnne ilusa numbrini jõudmises.

    Kairi Keldrimaa
    kairikeldrimaa@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Keneli Kivilaht
    keneli.kivilaht@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Teele Peet

    teelepeet@hotmail.com

    ReplyDelete
  70. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Anne Paaliste
    anne.paaliste@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Oi kui ägedad auhinnad, ei saanud lihtsalt osalemata jätta!

    Krid Härsing
    krisharsing@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Mari Andreller
    mari.andreller@hotmail.com

    ReplyDelete
  74. Jane Sabal
    jane.sabal@hotmail.com

    ReplyDelete
  75. Janelle Sillamaa


    janelleolen@hot.ee

    ReplyDelete
  76. Inge Maiman

    ingemaiman@hotmail.com

    ReplyDelete
  77. Kohutavalt meeldib selle huulepalsami kujundus :)
    Saskia Rass
    sassa8@hot.ee

    ReplyDelete
  78. Sigrid Sünd

    ssigrid103(ät)hotmail.com

    ReplyDelete
  79. Lisette Lehtmets
    lisette.lehtmets@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Jaana Andressoo
    jaana.andressoo@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Gerttel Laiksoo
    gerttellaiksoo@hot.ee

    ReplyDelete
  82. Kelly Reinmaa

    kellyreinmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Renita leiger
    leiger.renita@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Grethel Uiga
    grethel.uiga@mail.ee

    ReplyDelete
  85. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Elis Ruul

    elis.ruul001@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Elis Vink

    cold_kiss18@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  88. Irma Laas
    irmalaaas@gmail.com

    Oi kui palju ilus põhjus tähistamiseks! :)

    ReplyDelete
  89. Evelin Kivi

    evelinkivi6@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Kerstin

    KerstinKrebs98@gmail.com

    ReplyDelete
  91. Alice Soots

    alicesoots@gmail.com :)

    ReplyDelete
  92. Gerle

    gerleratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  93. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  94. Kadi Eller
    KadiEller@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Lisanna Tuisk
    lisanna7@hotmail.com

    ReplyDelete
  96. Kristiina

    kristiina.juurikas@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  97. Kairi Manin

    kairioidsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Annika Alfeld

    tantsuplix1999@hotmail.com

    ReplyDelete
  99. Anne-Mari
    annemari.kaar@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Väga armas!

    Eneli

    eneli.ringmae@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Janika Lepik

    janikalepik@gmail.com -õige aadress

    ReplyDelete
  102. Kersti.vainonen@gmail.com
    kersti vainonen

    ReplyDelete
  103. Janet Tamm

    janet.tamm.001@mail.ee

    ReplyDelete
  104. Mariin Vaks
    mariin.vaks@mail.com

    ReplyDelete
  105. Kristel Pähkel
    (fb Krissu Pähkel)
    kristelpahkel@hot.ee

    Kõik mis vaja tehtud ! :)

    ReplyDelete
  106. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Triinu Jander
    triinujander@gmail.com

    ReplyDelete
  108. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  109. Anna-Liis Hank
    annaliis001@gmail.com

    Mulle niinii meeldib su blogi! Superarmas! :)

    ReplyDelete
  110. Kätlin Vilbaste

    katlin63@hotmail.com

    ReplyDelete
  111. Jaanika Sei .jaanika_sei@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  112. birgit hermat
    birksu19@hotmail.com

    ReplyDelete
  113. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  114. Kadri Niine
    kadri.niin@gmail.com

    ReplyDelete
  115. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  116. Riina Kranich

    pastaccas@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Janika Annast

    jansali@hotmail.com

    ReplyDelete
  118. Karmen Aasa

    kkarmen.aasa@gmail.com

    ReplyDelete
  119. AnnaKrete Kangur
    anna.kangur@mail.ee

    ReplyDelete
  120. Sandra Reile
    Sandrareile@gmail.com

    ReplyDelete
  121. Enelis Põder
    enelis.poder@gmail.com :)

    ReplyDelete
  122. Anett Heinam

    netukene@hotmail.com

    ReplyDelete
  123. Kerli

    kerli.pohjala@mail.ee

    ReplyDelete
  124. Nii armas blogi :)

    Britta
    brittasims@hotmail.com

    ReplyDelete
  125. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  126. Väga armas giveaway teie poolt! :)

    Karin K
    KarinK16@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Ingrid Tärk
    ingridtark@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Sandra Sonets

    Sandrasonets@gmail.com

    Megalahe blogi !!!

    ReplyDelete
  129. Mari-Liis Sepp
    mariliiz.zepp@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis