07/03/2013

Giveaway // Võida Stellariumi küünal! / lõppenud!




Kas ei oleks tore, kui sellisele päikeselise päevale nagu täna,  järgneks sama kevadine õhtu sinu kodus! 
Just sellist värsket lõhnaelamust pakub STELLA uus bloginimeline küünal "Stellarium",
mille ta andis välja koostöös NURME SEEBIGA.
Stella oli nii armas ja saatis ühe oma "lastest" mulle, et selle teile ära saaksin jagada. Mina olen oma küünalt nüüd juba paar päeva saanud nautida ja see on tõesti värskendav kogemus! 
Ja sama mõnus kui on selle küünla aroom, on ka tema kenakollane porgandiõliga värvitud rüü. 
Kuna küünlas pesitsevad sidrunhein ja tsitronella on meeleolutõstvad ,depressioonigavõitlevad ja stressimaandavad,
siis sobib küünal nagu valatult pikast talvest rusutud meeli turgutama.
 Killuke kevadet Sinu toas! ;)
Loosis osalemiseks peaksid olema blogi follower(liitumiseks klikka lehe paremas servas "join this site"), laikima blogi Facbooki lehte 
ja jätma siia postituse alla kommentaaridesse oma nime ja mailiaadressi
Ja nagu ikka, pildi jagamine Facebookis annab lisahääle, kirjuta pildi alla ka "jagatud!". ;)
Küünla loosin välja 14.-l märtsil!

Kes aga ei usu loosiõnne või on lihtsalt kärsitu, siis võib lipata Nurme Seebi esinduspoodi
 või tellida küünla nende netipoest SIIT. 
Sellelt lehelt on ka kohe näha, kuidas Stellariumi küünlad teistest Nurme Seebi küünaldest erinevad
oma kollase palega. ;)

p.s. Küünal on saadaval kahe erineva etiketiga. Loosi läheb "Romantika" sildiga küünal. Teine variant "Vähem on rohkem" on pildil see põlev iludus. ;)
Homme olen Taskus Make Up Store klubiõhtul ja  Fashion meets Fitness üritusel.
 Loodan teha mõned pildid ja pöidlad pihku, et kauplustel on ka head pakkumised ning
 kevadshopping saab alata! :)


97 comments:

  1. Estelle
    estelle.silm@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  2. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    Ja nüüd Facebooki jagama! ;)

    ReplyDelete
  3. Mari Andreller
    mari.andreller@hotmail.com

    ReplyDelete
  4. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  5. Raili Salvet
    raili.salvet@gmail.com (jagasin https://www.facebook.com/raili.salvet)

    ReplyDelete
  6. Sirle Vares

    vampiiritar91@hot.ee

    ReplyDelete
  7. Liis Rebane
    rebaneliis@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Mari
    maritanissaar@gmail.com

    ReplyDelete
  9. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  10. Kätriin L.
    k2tttuaww@gmail.com

    ReplyDelete
  11. hedvika pilt
    hedvika@tdl.ee

    ReplyDelete
  12. Laura Korjus . laura.korjus@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. Anett Pero
    anett.pero@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Killu K
    kaarkillu@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  16. Katrin Talvik
    katrin.talvik@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Merit

    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Ege Selts
    ege.selts@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Maarja Kass
    kassmaarja9@hot.ee
    Loodame, et homme tuleb põnev õhtu MUS-is :)

    ReplyDelete
  21. Brita Paluoja
    britake95@hotmail.com

    ReplyDelete
  22. Triin Reimal
    triinreimal@gmail.com

    ReplyDelete
  23. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  24. Marily P
    mpeetere@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Merily-Lisette Tuhkanen

    merru2009@hotmail.com

    ReplyDelete
  26. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  27. Tuule Põldsaar

    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Helen M
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Marie

    marieeliise.jyrisoo@mail.ee

    ReplyDelete
  30. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  31. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  32. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  33. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  34. Liisbet Saue
    http://jechuchote.blogspot.com

    ReplyDelete
  35. hanna-liis vaasa
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  36. Marian T
    mariantarrend@hotmail.com

    ReplyDelete
  37. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  38. Gerttel Laiksoo
    gerttellaiksoo@hot.ee

    ReplyDelete
  39. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Laura Lobjakas
    lobjakaslaura@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Brigitta Kroon
    brita.kroon@mail.ee
    :))

    ReplyDelete
  42. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com

    ReplyDelete
  43. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  44. Ann Elismäe
    ann.elismae@hotmail.com

    ReplyDelete
  45. Margit Koppel
    margitk0@tlu.ee :)

    ReplyDelete
  46. Katariina S.
    katariina143@hot.ee

    ReplyDelete
  47. Mariell Rosenstok
    mariellrosenstok@hotmail.com

    ReplyDelete
  48. Triin P
    tripih@hot.ee

    ReplyDelete
  49. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  50. Nora N
    RoosaMaasikas001@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Madli Tammel
    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Enelis Põder
    enelis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Kairit Kasuk
    kairitolen@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Kadi Mõttus

    kadi.mottus@gmail.com

    Arvan, et Tasku pakkumised on päris head täna õhtul ja tegevusi jätkub kõigile, hüppan ise ka ürituselt läbi :)

    ReplyDelete
  58. egeltpohjala@gmail.com


    Egelt Põhjala

    ReplyDelete
  59. hanna.kalbus@gmail.com

    Hanna

    ReplyDelete
  60. Head naistepäeva!

    Siret

    siret.ulp@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Kadi

    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  62. Heidi Veinberg
    heidi.veinberg@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Piret Hiiesalu
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Alice Soots
    alicesoots@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Mai-Liis Hansson

    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  66. Liina Lüüs
    liinalys@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Krista
    fantaghiro1@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Kertu Rebane
    RebaneKertu@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Kadri-Ann Lell
    lumivalgekass@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Greete P
    Greete_@hotmail.com

    ReplyDelete
  71. Elena Pärn
    eellllluu@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Liis M. siin ja FBs Liis Mitt

    beautyfromliz@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Diana Tamme

    ditamme@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Maire Kuusksalu
    maire.kuusksalu@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Anastassia
    anastassia.salatun@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Kerstin

    KerstinKrebs98@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Mirjam Vaher
    mirjamvaher@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Elisabeth Härma

    elisabethharma@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Margit Veskimäe mrgtveskimae@gmail.com

    ReplyDelete
  81. kätlin ja katlin186@hot.ee

    ReplyDelete
  82. Kadri Kirss
    kadrikirss@hot.ee

    ReplyDelete
  83. Inger Vaguri
    ingervaguri@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Lisanna Tuisk
    lisanna7@hotmail.com

    ReplyDelete
  85. Kärt-Kristiin J.
    kristiin100@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Külliki Kress
    kyllikik@hotmail.com

    ReplyDelete
  87. britta
    brittasims@hotmail.com

    ReplyDelete
  88. Kätriin p.

    katrin.parnasalu@hotmail.com

    ReplyDelete
  89. Liisa Lumiste
    liisa.lumiste@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis