arvustused sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine

31/05/2013

Sünnipäeva kingiloosi võitjad loositud!Ongi blogi esimene sünnipäev seljataga koos lugematute armsate õnnesoovide ja toredate kommentaaridega. Suur suur tänu kõigile, eriti sügav kummardus neile, kes blogi algelistest algusaegadest minuga on olnud. :)) Ja tere tulemast uutele lugejatele, keda nii palju selle nädalaga on lisandunud, super hea meel teid siin "näha"! ;)  Paneme sellele sünnipäevanädalale nüüd punkti kingiloosi võitjate väljakuulutamisega, et blogi saaks õhupallilise pidurüü seljast heita ja tavatoimetuste juurde naasta. :)
Seekord naeratas õnn:Palju õnne, Svea ja Katre!!!
Palun kirjutage mulle geneficblog@hot.ee.

Teised ei nukrutse, sest üks imehästi lõhnav kingikott on minuni jõudnud ja ootab väljaloosimist. Saladuskatte all võin öelda, et see sisaldab ka ühte toodet, mis eilsel Cosmopolitani iluauhindade jagamisel pärjatud sai. ;) 

Tänaseks ongi kõik.
Olge armsad!

6 comments:

 1. Juhhuuu! :) Suured suured tänud!

  ReplyDelete
 2. Ja ma lihtsalt pean mainima, et RT pintslid on mu lemmikud ja põsepuna pintsel oligi mul puudu! Ma olen väga õnnelik! Ja muidugi kõik teised asjad ka, super super super!

  Keep going, Su blogi on nii tore ja vahva. Loodan, et kunagi saad tähistada ka 10-aasta sünnipäeva (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, Svea, tore, et kink meeldib! :) See pintsel on tõesti nii mõnus ja pehme, nagu jänesesaba. :))

   Delete
 3. See Svea on kogu aeg üks õnneseen :) Vist, mulle tundub. Selle aasta jooksul on ikka mitu blogivõitu igalpool napsanud. Nii et Svea, osta lotopileteid. Tundub, et loosimistes on Sul õnne. Aga palju 6nne!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehee, kes mängib, see võidab. Ostsin paar korda lotopiletid ja selles mul õnne polnud :(
   Aitäh!:)

   Delete

ShareThis