arvustused sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine

23/08/2013

Kodu // Roosat kristalli , veel üks suhkrutoos, megaroosiga küünal & miisu-ehtehoidjaKodusisustuse teema muutub mulle üha südamelähedasemaks.
Kuidagi on selline tunne põue pugenud, et enam see uus kodu ennast kaua oodata ei lase.
Ja siis on ju tore, kui  kastidest kohe dekoreerimis kraami saab lagedale tuua. :) 
Kui ma Koduekstras neid erkroosasi klaasist kaunidusi nägin, ei suutnud ma oma silmi uskuda. Nii ilusaid asju ei ole ma harjunud Eesti poodides nägema. Küll aga välismaistes blogides, kus alati iluasjakesed nii kenasti neile laiali laotatud. Imetlesin alati neid pildikesi ja unistasin, kuidas saan ka ise armsaid kapipealseid tekitada. :) Nüüd on vaja ainult ilusat valget kappi ja veel kaunimat kodu sinna ümber. Küll need ka tulevad! 
Suurem jalaga alus maksis vist 9€ ja taldrik 5€, aga võin ka eksida, sest tšekk läks jalutama.  
Selle suhkrutoosi mõtlesin kohe ümber ehtelaekaks, kuhu paigutan eriti kenad eksemplarid. Esimesteks elanikeks said Pi-Ret Jewerly imekaunid kõrvarõngad. Preagu saavad nad veel uhkes üksinduses laiutada, sest mul ei ole neile kedagi võrdväärset naabriks pakkuda. :)
Toosi leidsin Maksimarketist, hinnaks umbes 4€.

Vahepeal tundusid mulle kristallilaadsed vaasid-toosid kuidagi ajast ja arust, aga nüüd olen hakanud neid jälle hindama. Ilusti sillerdavad päikes käes. :)

Oi-oi-oi, veel üks asi, mida nähes mu silmad hakkasid peas keerlema. Prismast võib leida 6€ eest sellise imetabase megaroosiga küünla. Peaaegu samasugust imetlesin mõni aeg tagasi blogis Superficial Girls.
Ma ei usu, et seda küünalt eales põlema raatsin süüdata. :)
Ehteid mul viimasel ajal eriti juurde ei ole siginenud, küll aga nende talletamiskohti. :) No ei saanud sedagi armsat kiisunäoga kausikest Asosesse jätta. Hinnaks 4,16€, saatmine tasuta. Asub miisu SIIN.
Kahju on küll kiisu nägu katta, aga kõrvad jäävad ilusti välja piiluma. :)
Püüan nüüd vähe aega roosast eemale hoida, vähemasti kodusisustamisel, sest hei, ma ei ela üksi, ka meesterahvad on majas. :)
Pean selle kõige tasakaalustamiseks nüüd miskit maskuliinset leidma.
Tänaseks kõik, olge ikka armsad ja tublid!

9 comments:

 1. Aaaah, nunnumeeter läks lakke, kiisu on andekas ja pilkupüüdev :D

  ReplyDelete
 2. Oi-oi, seda kassinäoga kausikest on mul kohe väga hirmsasti nüüd vaja :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sinu uute sõrmuste jaoks lausa loodud ju, Liisbet. :)

   Delete
 3. Ma kujutan ette kui armas ja roosa su kodu kunagi on . :)
  Ma küll lubasin endale, et ei osta ühtegi kodusisustus toodet ennem kui ära kolin (niigi palju asju mida pakkida ja tassida), aga mul on selline tunne, et nende roosade aluste puhul teen küll erandi. :)

  http://thelisabeth.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Kas otsite uut üürikorterit või plaanite lausa miskit endale osta? Kaunite asjade ületoos on seda postitust lugedes/vaadates. :)

  ReplyDelete
 5. See kiisuga kauss on nii kihvt ja need roosad alused on samuti väga ilusad! Kuidas küll härrad Sul nipsasjadesse suhtuvad? :)

  ReplyDelete
 6. Niiii nunnud asjad, sisustuspostitused on ühed mu lemmikud!! ;)

  ReplyDelete

ShareThis