02/10/2013

Ilu Sõnum 2013 kingiloos! / lõppenud!



Kõik ilulembesed juba teavad, et ülehomme vallutab Eesti Näituste messikeskuse kolmeks päevaks mess Ilu Sõnum, mis on erakordselt vägev ja seni suurima osalejate arvuga. Seda üritust ei saa maha magada! 
Jagan oma armsatele lugejatele kiire loosi käigus ära seitse pääset sellele grandioossele ilugurmaanide aasta tähtsündmusele. :) 

Loosis osalemiseks:

♥ Ole minu blogi jälgija. Selleks saad, klikates lehe paremas servas nuppu Join This Site.
♥ Klikka LIKE minu blogi Facebooki lehele SIIN.
♥ LIKE ka Ilu Sõnumi Facebooki lehele SIIN.
♥ Kirjuta siia postituse alla oma EES-ja PEREKONNANIMI ning mailiaadress, et saaksin sinuga ühendust võtta. Võid lisada ka, millist boksi kavatsed messil esimesena rünnata. :) 
Pildi jagamine Facebookis annab lisahääle! :)

Võitja loosin välja juba homme (3. okt.) õhtul kell 22.
Kutsed saab kätte infoletist. NB! dokument kaasa! :)

Firmade nimekirja, kes messil osalevad, näeb ilumessi kodulehelt SIIT.
Messiajakirja, kus ka messihallide plaanid ja brändide tutvustused, saab lehitseda SIIN.

Messipilet maksab kohapeal 5€, õpilastele 3€. Kes koolis ei käi, saab 3€-se sooduspileti välja printida SIIT või näidata ette nutitelefonist. 
Või veelgi kavalam on soetada ajakiri Iluguru, millega tasuta pääse kaasas, hinnaks 2,95€, saadaval suuremates marketites.

Praeguseks ongi kõik, näeme Ilu Sõnumil! 






37 comments:

  1. Liisa Mihkla
    liisamihkla@hotmail.com

    ReplyDelete
  2. Helen Vares helen125@gmail.com

    See kord muudan traditsioone ja alustan BTM Studio boksist, kuna neil lihtsal on niiiiii ilusad asjad ja ma pole jõudnud nende stuudiost veel läbi käia.

    ReplyDelete
  3. Kairi Otsiver, Kairi.Otsiver@mail.ee

    ReplyDelete
  4. Liina järvelaht, liina.jarvelaht@mail.ee

    ReplyDelete
  5. rita konstnatjuk2 October 2013 at 14:13

    Rita Konstnatjuk
    dragonella@hot.ee

    ReplyDelete
  6. Mari Peäske
    maripeaske@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Liisa-Andra Lohu
    liisaandra@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Saara Bergström
    saara.indiana@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee

    ReplyDelete
  10. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  11. Marily Peetvere
    mpeetvere@gmail.com

    Ilmselt Tradehouse'i külastan esimesena! :)

    ReplyDelete
  12. Helen M
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Hanna-Liis Vaasa
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  14. kristin kliiman
    kristinkliiman@hotmail.com

    ReplyDelete
  15. Stina Veek
    veekst1na@gmail.com :))

    ReplyDelete
  16. Madli Tammel
    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Marilin Muoni
    marilin.muoni@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. Merilin Raidmets
    merilin797@gmail.com

    ja jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  19. Gerda Retter
    gerdaretterr@gmail.com
    jagatud ka fb

    ReplyDelete
  20. Marita Matt
    m4ritaa@hotmail.com

    Glamora boksi kindlasti esimesena :)

    ReplyDelete
  21. Kristiina Kahr

    kahr.kristiina@gmail.com

    ReplyDelete
  22. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  23. Katharina Kala
    Katharina.Kala@gmail.com
    Kindlasti põikan esimesena läbi Glamora.ee boxist, sest kes ei armasta mõnusaid Victoria Secreti tooteid! :)

    ReplyDelete
  24. Tuuli Tamme
    tuulitammeemail@gmail.com
    Hakkaksin järjest vaatama, et mis seal toimub ja püüaks võimalikult palju bokse külastada :)

    ReplyDelete
  25. Grete Lillepea
    grete.lillepea@gmail.com
    Eks tuleb ka järjest vaatama hakata ning vaadata mis silma jääb! :)

    ReplyDelete
  26. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com
    Plaan soetada uued meigipintlsid, aga sooviks külastada nii palju erinevaid ettevõtteid kui võimalik. :)

    ReplyDelete
  27. Kristel Hansen kristelh@hotmail.com

    ReplyDelete
  28. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  29. Kerli Puusepp
    kerli.puusepp@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Kätlin Loogus
    k2tlin_loogus@hotmail.com

    ReplyDelete
  32. Marlen Ristoja
    marlenristoja@gmail.com

    ReplyDelete
  33. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  34. Grethel Uiga
    grethel.uiga@mail.ee

    ReplyDelete
  35. Marija Šaginova
    maria.shaginova@gmail.com
    Esimesena külastaksin Mereneid boksi! :)

    ReplyDelete
  36. Gea Käsper
    geakasper@hot.ee

    ReplyDelete

ShareThis