21/12/2013

Kodutule kingiloos! / lõppenud!




Selle aasta kingiloosidele paneb ilusa punkti KODUTULI, kes pani auhinnaks välja jõulupärja lauaküünla, mis lõhnab nii mõnusalt jõulude järele. Kodutulest olen ma juba ka varasemalt kirjutanud SIIN, siis rääkisin nende votiivküünaldest. Kodutule e-poest võib peale laua- ja votiivküünalde leida veel teeküünlaid,  aroomivahasid ja viirukeid. Lõhnavalik on lai, näiteks lauaküünlad on saadaval  36 erineva lõhnaga. Muideks, Tartu küünlafännidel on nüüdsest võimalus Kodutule lauaküünalde ja viirukitega tutvuta Kaubamajas Kodusalongis.


Kui soovid loosis osaleda:

 Ole minu blogi follower, selleks saad, klikates lehe paremal serval nuppu Join This Site.
 Klikka MEELDIB blogi Facebooki lehele SIIN või lehe paremas servas ning Kodutule lehele SIIN.
 Saad lisahääle, kui jagad loosimise pilti Facebookis. Pilt asub SIIN.
  Kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja mailiaadress. 

Võitja loosin välja 25. detsembril!
Mõnusat jõuluootust! 









50 comments:

  1. Kertu Jürima
    kertujurima@gmail.com
    Ilusat jõuluaega Sinulegi! :)

    ReplyDelete
  2. Brita
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  3. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Liisa Veskimäe
    liisa.veskimae@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Liina Vaker, liinavaker@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  8. Kärt-Kristiin Jaagu
    kristiin100@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Sirle Soots
    sky.six@hotmail.com

    ReplyDelete
  10. Kadi Eller
    KadiEller@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Merili M
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com

    Jagasin ka facebookis ! :)

    ReplyDelete
  13. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  14. Maret Piunov
    Maret.Piunov@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Hanna Maria Gabor
    hannamaria.gabor@hotmail.com

    ReplyDelete
  16. Ilusat talve algust! Nüüd hakkavad päevad tasapisi pikenema.

    Aave Punnar
    aavepunnar@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Maire Kuusksalu
    maire.kuusksalu@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Reelika Neeme
    neemereelika@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Kaunist, helget ja imelist jõuluaega ning säravat aasta lõppu küünalde säras armsate inimeste keskel!
    Aivi Omer
    aivi.omer@outlook.com

    ReplyDelete
  21. Maiken
    maikenm2gi@gmail.com

    Jagasin fb-s ka :)

    ReplyDelete
  22. Mariliis P
    mariliis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  24. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Aitäh mõnusa loosi eest!
    Ilusat 4. advendi jätku ja jõulupühi!

    Eva-Maria Virnas
    evamariimarii@gmail.com

    ReplyDelete
  27. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  28. Imelist jõuluaega!
    siiriterasmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  29. diana amirova
    devtcushki@list.ru

    ReplyDelete
  30. Marge Pihu

    marge.pihu@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Anna Krete Kangur
    anna.kangur@mail.ee

    ReplyDelete
  33. Haha, algul ei saanud üldse aru miks see loos just kodutule inimesele on, hiljem taipasin, et tegu on Kodutule loosiga :D Oh mind!
    Kaunist jõuluaega! :)
    Riina Sangla
    sanglariina@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Viktoria Kubyshkina

    uli_ulj@mail.ru

    ReplyDelete
  35. Vairi Virnas
    vairivirnas@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Liivi Kull
    liivi.kull@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Liisi Sildoja
    liisisildoja@gmail.com

    ReplyDelete
  38. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  39. Kairi Saaron
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  40. Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee
    Ilusaid pühi ! :)

    ReplyDelete
  41. Cätlin Kiens
    catlin.kiens@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Ingela Terasmaa
    ingeldevil@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis