05/02/2014

1000 jälgija kingiloos #2 / lõppenud!



Siin ei olegi midagi pikalt seletada - kingiloos #2 algab nüüd! :)

Võitja saab endale:

Avon-i lauvärvikomplekti
 White Glo hambapasta
 Oriflame küünelaki
 ELF-i lauvärvi aluskreemi
 Avon-i huuleläike
 Wild&Mild Diamond küünelaki
 Oriflame Tender Care mandlipalsami
 Accentra roosi dušigeeli
 Oriflame jalakreemi mustsõstraga
 Avon-i talvepalsami
 Geneva roosa kella


Kui soovid loosis osaleda:
Ole minu blogi ametlik jälgija, selleks saad, klikates lehe paremal serval nuppu Join This Site.
Klikka MEELDIB blogi Facebooki lehele SIIN või lehe paremas servas.
Saad lisahääle, kui jagad loosimise pilti Facebookis. Pilt asub SIIN.
Kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja mailiaadress.


Võtja loosin välja juba ülehomme, 7veebruaril
Praeguseks kõik, head loosiõnne!





383 comments:

  1. Kaisa Ringa,
    ringa.kaisa@yahoo.com

    ReplyDelete
  2. Epp Rusi
    epp.rusi@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Krista Daum, kristadaum14@hot.ee

    ReplyDelete
  4. Marit Bauman

    maritbauman@gmail.com

    fb's jagatud

    ReplyDelete
  5. Mari Reisman
    reisman.mari@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Mery-Kristi

    merykristi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Laura Taal
    taallaura@gmail.com

    jagasin ka fb's :))

    ReplyDelete
  8. Mona Masing, mona.masinq@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Anne Rebenits, annerebenits@hot.ee

    ReplyDelete
  10. Mannu Mann mannu1114@hotmail.com

    ReplyDelete
  11. Kedi Pavel
    kedip13@gmail.com
    jagsin fb :)

    ReplyDelete
  12. Anneli
    anneli.perne@gmail.com

    Väga toredad auhinnad! :)

    ReplyDelete
  13. Laura-Liis Mik
    Lauraliismik@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Marian Ilves mannu1114@hotmail.com

    ReplyDelete
  15. Egle Kukumägi

    egle.kukumagi@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Emeri Jahhu
    nohonnii@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Anna-Liis Hank
    annaliis001@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Renita Leiger
    leiger.renita@gmail.com :)

    ReplyDelete
  19. Madli Tammel
    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Katrin Talvik
    katrin.talvik@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Rita Konstnatjuk dragonella@hot.ee

    ReplyDelete
  22. Kairi Vainonen
    kkarruolenn@gmail.com
    Jagasin ka fbs :)

    ReplyDelete
  23. Ingrid Kongot
    ingrid.kongot@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee

    ReplyDelete
  25. Mul on täpselt üks selline kell puudu :)
    Kertu kenzo17@hot.ee

    ReplyDelete
  26. Ketlin Jõks kkelllu@gmail.com

    ReplyDelete
  27. liisuliisu7@gmail.com
    Liisu K

    ReplyDelete
  28. Svea Roosilill
    svearoosilill@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Kättlin K.
    kattlin100@hot.ee

    ReplyDelete
  30. Kristliin Taimla, Kristliin.Taimla@otsakool.edu.ee

    ReplyDelete
  31. Mari Metsakaev
    marimetsakaev@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Annika Aruste
    annikar82@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Steffi Miitel
    Steffi94@hot.ee

    ReplyDelete
  34. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Gea Käsper
    geakasper@hot.ee

    ReplyDelete
  36. Kairi Otsiver
    Kairi.Otsiver@mail.ee

    ReplyDelete
  37. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    Jagasin ka FBs: https://www.facebook.com/anni.kukk/posts/10203189227436404?stream_ref=10
    :)

    ReplyDelete
  38. Marge Pihu
    marge.pihu@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Triin V
    triin_251@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  40. Ege Selts

    ege.selts@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Kristi Raudsepp
    kristi.11@hotmail.com

    ReplyDelete
  42. Kätriin Viru k2triinviru@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Karina Kalmus
    karina.kalmus@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Angela Latsuk
    angelika.latsuk@mail.ee

    ReplyDelete
  45. Triinu Siemann
    TriinuS@live.com

    ReplyDelete
  46. Marel Jaama
    mutsuke@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Evelin Kivi
    evelinkivi6@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Christine Elisabeth
    ce.valner@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    Jagasin ka fb! :)

    ReplyDelete
  50. Triin Link
    triinlink@hotmail.com

    ReplyDelete
  51. Kadri-Ann Lell
    lumivalgekass@gmail.com

    ReplyDelete
  52. kristinaa665@gmail.com
    Kristina Ivanova

    ReplyDelete
  53. Nele Kukk
    mrscatalone@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Karoliina Kansi
    karoliina.kansi@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Anna Krete Kangur
    anna.kangur@mail.ee

    ReplyDelete
  56. Birgit Koel miuhellcat@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Karin L
    karinlappo@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Carolin Siimenson
    carolinsiimenson@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Mirje Lode
    murjekene@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Gerli Lang
    gerli05@hotmail.com

    ReplyDelete
  61. Maris Deede
    maris.deede@mail.ee

    ReplyDelete
  62. Grete Viks

    grete.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Klaarika Salus
    klaarika96@hot.ee

    ReplyDelete
  64. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com
    Jagatud ka FBs

    ReplyDelete
  65. Keidi Kõiv
    keidikoiv@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Marie-Eliise Jürisoo
    marieeliise.jyrisoo@mail.ee

    ReplyDelete
  67. Kristiina Ilves
    kristiina.ilves@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Liane Jürgenson
    liane.jyrgenson@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Birgit Tamm
    birgit.tamm.002@mail.ee

    ReplyDelete
  70. Annela Tikkerbär
    annelatikkerbar@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  72. Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  73. Sonja Kutcher
    sonjakutcher@gmail.com

    http://sonjakutcher.blogspot.com/

    ReplyDelete
  74. Kristiina Pällo
    kristiina.pallo@gmai.com

    ReplyDelete
  75. Inger Vaguri
    ingervaguri@gmail.com

    ReplyDelete
  76. monika karolin
    karolin.vst@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Mirje Lode
    murjekene@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Kersti H.
    kikuheile@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Ethel M
    ethel.maarits@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Gerti Kattus
    gertikattus@hot.ee

    ReplyDelete
  81. Triinu Vagula
    trin258@hotmail.com

    ReplyDelete
  82. janet, janetsaia@hotmail.com

    ReplyDelete
  83. Hanna.Liis Vaasa
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  84. Maria Kull
    mariajkull@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Agnes Hiller
    agnes.hiller@mail.ee

    ReplyDelete
  86. Kristiina.nurm@gmail.com
    kristiina nurm

    ReplyDelete
  87. Marta pikhof
    martapliks13@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Kaidi Korge
    kaidi.korge@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Keiti Vaht
    keiti145@gmail.com

    ReplyDelete
  90. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  91. Laura Marie
    dreamerlauraa@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Kristel Kübarsepp
    kristelkybarsepp@gmail.com

    ReplyDelete
  93. Kati Rahumeel
    krahumeel@gmail.com

    ReplyDelete
  94. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  95. Helen M
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Marleen Reisberg
    marleenreisberg@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Helen K.
    helen.kikkamagi@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Kadri Jõgi
    kkadrijogi@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Karmen Proos
    kammukas@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Käddy Normak
    kaddynormak@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Alice Rehkli
    alice.rehkli@mail.ee

    ReplyDelete
  102. Helika Hunt
    aki00@hot.ee

    ReplyDelete
  103. Riin Ramm :)
    riin.ramm@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Eliis Nurmetalo

    eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  105. Marit Stepanova
    maritstepanova@gmail.com

    ReplyDelete
  106. Agnes Anijalg
    a.anijalg@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Birgit Villo
    biku05@hotmail.com

    ReplyDelete
  108. Aulika Tooming
    Aulika16@hot.ee

    ReplyDelete
  109. Tuuli-Riin Tomann
    tuuli.tomann@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Tuuli-Riin Tomann
    tuuli.tomann@gmail.com

    ReplyDelete
  111. Mari Volt

    mariv1563@gmail.com

    ReplyDelete
  112. Kerstin Kütt
    kerstinkutt@gmail.com

    ReplyDelete
  113. Aulika Tooming
    Aulika16@hot.ee

    ReplyDelete
  114. Kärolin Tammoja
    k2rolin.tammoja@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Maarja-Liis Reede
    maarja-liis_reede@hotmail.com

    ReplyDelete
  116. Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  117. Leel Jaer-Eer
    leel.jaer.eer@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Brita Potter
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  119. Roberta Sibul
    rstrgw11@gmail.com

    ReplyDelete
  120. Annika Jürs
    annika.loovus@gmail.com

    ReplyDelete
  121. Kairin Koop
    kairin123@hot.ee
    jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  122. Eve Veiler
    eveveiler@gmail.com :)

    ReplyDelete
  123. Nora Nurme
    RoosaMaasikas001@gmail.com

    ReplyDelete
  124. Karmen Mereküla
    kmerekula@gmail.com

    ReplyDelete
  125. Katariina Sõmmer
    sommerkata@hotmail.com

    ReplyDelete
  126. Linda Luig
    luig.linda@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Elinor Djukov
    pretty95@hot.ee

    Imeline sünnipäeva kink 16.02 ks:)

    ReplyDelete
  128. Monika Pallu
    monika.pallu@khk.ee

    ReplyDelete
  129. Merili Mainla
    merilimai@hot.ee

    ReplyDelete
  130. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com

    ReplyDelete
  131. Kaja Parijõgi
    schallen@gmail.com

    ReplyDelete
  132. Kairi S.
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  133. Mari-Liis Lokk
    mariliislokk@gmail.com
    Jagasin ka fb's :)

    ReplyDelete
  134. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  135. Mari-Liis Sepp
    mariliiz.zepp@gmail.com

    ReplyDelete
  136. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  137. Gätlin Nurk
    gatlin.nurk@hotmail.com

    ReplyDelete
  138. Janne Pranstibel
    janne.pranstibel@gmail.com

    ReplyDelete
  139. Hanna-Mai Ressar
    Hanna.Mai.Ressar@gmail.com

    ReplyDelete
  140. Piret Hiiesalu
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  141. Maie Teearu
    maie.olen@hotmail.com

    ReplyDelete
  142. Mai-Liis Kelder
    mailiis5@hot.ee

    ReplyDelete
  143. Katrin Raudsepp
    raudsepp.katrin@gmail.com

    ReplyDelete
  144. Elise Ader
    elise.ader@gmail.com

    ReplyDelete
  145. Kristiina Vaik
    kristiina.vaik@hotmail.com

    ReplyDelete
  146. Liis Kodas
    liis.kodas@mail.ee

    ReplyDelete
  147. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  148. Anna Leontieva
    anneke@ut.ee

    ReplyDelete
  149. Sairi Sutt
    sairi.sutt@gmail.com

    Minu blogis on ka praegu üks loosimine toimumas :) -> http://sairiiii.blogspot.com/2014/02/its-giveaway-time.html

    ReplyDelete
  150. Birgit Uueni
    birgituu@gmail.com

    ReplyDelete
  151. Kätlyn Kaart
    katlin3007@gmail.com

    ReplyDelete
  152. Kerli Vahar
    kerlivahar@gmail.com

    ReplyDelete
  153. Andrea Maris Aule
    maris.aule@mail.ee

    ReplyDelete
  154. Kairit Kasuk
    kairitolen@gmail.com

    ReplyDelete
  155. Keidi Kaart
    keidikaart@gmail.com

    ReplyDelete
  156. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  157. Marit Mäealu
    marit.maealu@gmail.com

    ReplyDelete
  158. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  159. Maarja S
    Maarja.Sokk@mail.ee

    ReplyDelete
  160. Kaisa Keert
    kaicake7@gmail.com
    Jagasin facebookis ka. :)

    ReplyDelete
  161. Eva Maria Soodla
    emsoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  162. Hanna Hillak
    hannahillak@gmail.com

    ReplyDelete
  163. Janeli Ojaste
    janeliojaste@gmail.com

    ReplyDelete
  164. Gabriela Kivimägi
    gabrielakivimagi@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  165. Kristin Kaldasaun
    kristin.kaldasaun@hotmail.com

    ReplyDelete
  166. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  167. Eleryn Tiit
    eleryn.tiit@gmail.com

    ReplyDelete
  168. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  169. Ketlin Korp
    ketlin_korp@hotmail.com

    ReplyDelete
  170. Imbi Võrel
    imbi.vorel@gmail.com

    ReplyDelete
  171. Kristiina Musto
    kristiina.musto@gmail.com

    ReplyDelete
  172. Anna-Liisa Põldaru
    anna-liis8@hotmail.com

    ReplyDelete
  173. Greete Kereme
    greete.kereme@gmail.com

    ReplyDelete
  174. Triinu-Liis Paavel
    trixukaz@gmail.com

    ReplyDelete
  175. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  176. Merilii Vendla
    merilii.vendla.001@mail.ee

    ReplyDelete
  177. Sirle Soots
    sootssirle@gmail.com

    ReplyDelete
  178. Birgit Rosenthal
    birgit-1234@hotmail.com

    ReplyDelete
  179. Laura Grant
    laura0grant@gmail.com

    ReplyDelete
  180. Triin Võrk
    triyn007@hotmail.com

    ReplyDelete
  181. Sandra Lisbeth Heinlo
    lisbeth.heinlo@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis