05/02/2014

1000 jälgija kingiloos #2 / lõppenud!



Siin ei olegi midagi pikalt seletada - kingiloos #2 algab nüüd! :)

Võitja saab endale:

Avon-i lauvärvikomplekti
 White Glo hambapasta
 Oriflame küünelaki
 ELF-i lauvärvi aluskreemi
 Avon-i huuleläike
 Wild&Mild Diamond küünelaki
 Oriflame Tender Care mandlipalsami
 Accentra roosi dušigeeli
 Oriflame jalakreemi mustsõstraga
 Avon-i talvepalsami
 Geneva roosa kella


Kui soovid loosis osaleda:
Ole minu blogi ametlik jälgija, selleks saad, klikates lehe paremal serval nuppu Join This Site.
Klikka MEELDIB blogi Facebooki lehele SIIN või lehe paremas servas.
Saad lisahääle, kui jagad loosimise pilti Facebookis. Pilt asub SIIN.
Kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja mailiaadress.


Võtja loosin välja juba ülehomme, 7veebruaril
Praeguseks kõik, head loosiõnne!





383 comments:

  1. Kaisa Ringa,
    ringa.kaisa@yahoo.com

    ReplyDelete
  2. Epp Rusi
    epp.rusi@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Krista Daum, kristadaum14@hot.ee

    ReplyDelete
  4. Marit Bauman

    maritbauman@gmail.com

    fb's jagatud

    ReplyDelete
  5. Mari Reisman
    reisman.mari@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Mery-Kristi

    merykristi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Laura Taal
    taallaura@gmail.com

    jagasin ka fb's :))

    ReplyDelete
  8. Mona Masing, mona.masinq@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Anne Rebenits, annerebenits@hot.ee

    ReplyDelete
  10. Mannu Mann mannu1114@hotmail.com

    ReplyDelete
  11. Kedi Pavel
    kedip13@gmail.com
    jagsin fb :)

    ReplyDelete
  12. Anneli
    anneli.perne@gmail.com

    Väga toredad auhinnad! :)

    ReplyDelete
  13. Laura-Liis Mik
    Lauraliismik@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Marian Ilves mannu1114@hotmail.com

    ReplyDelete
  15. Egle Kukumägi

    egle.kukumagi@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Emeri Jahhu
    nohonnii@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Anna-Liis Hank
    annaliis001@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Renita Leiger
    leiger.renita@gmail.com :)

    ReplyDelete
  19. Madli Tammel
    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Katrin Talvik
    katrin.talvik@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Rita Konstnatjuk dragonella@hot.ee

    ReplyDelete
  22. Kairi Vainonen
    kkarruolenn@gmail.com
    Jagasin ka fbs :)

    ReplyDelete
  23. Ingrid Kongot
    ingrid.kongot@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee

    ReplyDelete
  25. Mul on täpselt üks selline kell puudu :)
    Kertu kenzo17@hot.ee

    ReplyDelete
  26. Ketlin Jõks kkelllu@gmail.com

    ReplyDelete
  27. liisuliisu7@gmail.com
    Liisu K

    ReplyDelete
  28. Svea Roosilill
    svearoosilill@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Kättlin K.
    kattlin100@hot.ee

    ReplyDelete
  30. Kristliin Taimla, Kristliin.Taimla@otsakool.edu.ee

    ReplyDelete
  31. Mari Metsakaev
    marimetsakaev@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Annika Aruste
    annikar82@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Gea Käsper
    geakasper@hot.ee

    ReplyDelete
  35. Kairi Otsiver
    Kairi.Otsiver@mail.ee

    ReplyDelete
  36. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    Jagasin ka FBs: https://www.facebook.com/anni.kukk/posts/10203189227436404?stream_ref=10
    :)

    ReplyDelete
  37. Marge Pihu
    marge.pihu@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Ege Selts

    ege.selts@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Kristi Raudsepp
    kristi.11@hotmail.com

    ReplyDelete
  40. Kätriin Viru k2triinviru@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Karina Kalmus
    karina.kalmus@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Angela Latsuk
    angelika.latsuk@mail.ee

    ReplyDelete
  43. Triinu Siemann
    TriinuS@live.com

    ReplyDelete
  44. Marel Jaama
    mutsuke@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Evelin Kivi
    evelinkivi6@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Christine Elisabeth
    ce.valner@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    Jagasin ka fb! :)

    ReplyDelete
  48. Triin Link
    triinlink@hotmail.com

    ReplyDelete
  49. Kadri-Ann Lell
    lumivalgekass@gmail.com

    ReplyDelete
  50. kristinaa665@gmail.com
    Kristina Ivanova

    ReplyDelete
  51. Nele Kukk
    mrscatalone@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Karoliina Kansi
    karoliina.kansi@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Anna Krete Kangur
    anna.kangur@mail.ee

    ReplyDelete
  54. Birgit Koel miuhellcat@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Karin L
    karinlappo@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Carolin Siimenson
    carolinsiimenson@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Gerli Lang
    gerli05@hotmail.com

    ReplyDelete
  58. Maris Deede
    maris.deede@mail.ee

    ReplyDelete
  59. Grete Viks

    grete.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com
    Jagatud ka FBs

    ReplyDelete
  61. Keidi Kõiv
    keidikoiv@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Marie-Eliise Jürisoo
    marieeliise.jyrisoo@mail.ee

    ReplyDelete
  63. Kristiina Ilves
    kristiina.ilves@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Liane Jürgenson
    liane.jyrgenson@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Birgit Tamm
    birgit.tamm.002@mail.ee

    ReplyDelete
  66. Annela Tikkerbär
    annelatikkerbar@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  68. Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  69. Sonja Kutcher
    sonjakutcher@gmail.com

    http://sonjakutcher.blogspot.com/

    ReplyDelete
  70. Kristiina Pällo
    kristiina.pallo@gmai.com

    ReplyDelete
  71. Inger Vaguri
    ingervaguri@gmail.com

    ReplyDelete
  72. monika karolin
    karolin.vst@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Ethel M
    ethel.maarits@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Gerti Kattus
    gertikattus@hot.ee

    ReplyDelete
  75. Triinu Vagula
    trin258@hotmail.com

    ReplyDelete
  76. janet, janetsaia@hotmail.com

    ReplyDelete
  77. Hanna.Liis Vaasa
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  78. Maria Kull
    mariajkull@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Agnes Hiller
    agnes.hiller@mail.ee

    ReplyDelete
  80. Kristiina.nurm@gmail.com
    kristiina nurm

    ReplyDelete
  81. Marta pikhof
    martapliks13@gmail.com

    ReplyDelete
  82. Kaidi Korge
    kaidi.korge@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Laura Marie
    dreamerlauraa@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Kristel Kübarsepp
    kristelkybarsepp@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Kati Rahumeel
    krahumeel@gmail.com

    ReplyDelete
  87. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  88. Helen M
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Marleen Reisberg
    marleenreisberg@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Kadri Jõgi
    kkadrijogi@gmail.com

    ReplyDelete
  91. Karmen Proos
    kammukas@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Käddy Normak
    kaddynormak@gmail.com

    ReplyDelete
  93. Alice Rehkli
    alice.rehkli@mail.ee

    ReplyDelete
  94. Helika Hunt
    aki00@hot.ee

    ReplyDelete
  95. Eliis Nurmetalo

    eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  96. Marit Stepanova
    maritstepanova@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Agnes Anijalg
    a.anijalg@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Jaanika Laas
    jaanikal@hotmail.com

    ReplyDelete
  99. Birgit Villo
    biku05@hotmail.com

    ReplyDelete
  100. Aulika Tooming
    Aulika16@hot.ee

    ReplyDelete
  101. Tuuli-Riin Tomann
    tuuli.tomann@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Tuuli-Riin Tomann
    tuuli.tomann@gmail.com

    ReplyDelete
  103. Mari Volt

    mariv1563@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Kerstin Kütt
    kerstinkutt@gmail.com

    ReplyDelete
  105. Aulika Tooming
    Aulika16@hot.ee

    ReplyDelete
  106. Kärolin Tammoja
    k2rolin.tammoja@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Maarja-Liis Reede
    maarja-liis_reede@hotmail.com

    ReplyDelete
  108. Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  109. Leel Jaer-Eer
    leel.jaer.eer@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Brita Potter
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  111. Roberta Sibul
    rstrgw11@gmail.com

    ReplyDelete
  112. Annika Jürs
    annika.loovus@gmail.com

    ReplyDelete
  113. Kairin Koop
    kairin123@hot.ee
    jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  114. Eve Veiler
    eveveiler@gmail.com :)

    ReplyDelete
  115. Nora Nurme
    RoosaMaasikas001@gmail.com

    ReplyDelete
  116. Karmen Mereküla
    kmerekula@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Katariina Sõmmer
    sommerkata@hotmail.com

    ReplyDelete
  118. Linda Luig
    luig.linda@gmail.com

    ReplyDelete
  119. Elinor Djukov
    pretty95@hot.ee

    Imeline sünnipäeva kink 16.02 ks:)

    ReplyDelete
  120. Monika Pallu
    monika.pallu@khk.ee

    ReplyDelete
  121. Merili Mainla
    merilimai@hot.ee

    ReplyDelete
  122. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com

    ReplyDelete
  123. Kaja Parijõgi
    schallen@gmail.com

    ReplyDelete
  124. Kairi S.
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  125. Mari-Liis Lokk
    mariliislokk@gmail.com
    Jagasin ka fb's :)

    ReplyDelete
  126. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Mari-Liis Sepp
    mariliiz.zepp@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  129. Gätlin Nurk
    gatlin.nurk@hotmail.com

    ReplyDelete
  130. Janne Pranstibel
    janne.pranstibel@gmail.com

    ReplyDelete
  131. Hanna-Mai Ressar
    Hanna.Mai.Ressar@gmail.com

    ReplyDelete
  132. Piret Hiiesalu
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  133. Maie Teearu
    maie.olen@hotmail.com

    ReplyDelete
  134. Mai-Liis Kelder
    mailiis5@hot.ee

    ReplyDelete
  135. Katrin Raudsepp
    raudsepp.katrin@gmail.com

    ReplyDelete
  136. Elise Ader
    elise.ader@gmail.com

    ReplyDelete
  137. Kristiina Vaik
    kristiina.vaik@hotmail.com

    ReplyDelete
  138. Liis Kodas
    liis.kodas@mail.ee

    ReplyDelete
  139. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  140. Sairi Sutt
    sairi.sutt@gmail.com

    Minu blogis on ka praegu üks loosimine toimumas :) -> http://sairiiii.blogspot.com/2014/02/its-giveaway-time.html

    ReplyDelete
  141. Birgit Uueni
    birgituu@gmail.com

    ReplyDelete
  142. Kätlyn Kaart
    katlin3007@gmail.com

    ReplyDelete
  143. Kerli Vahar
    kerlivahar@gmail.com

    ReplyDelete
  144. Andrea Maris Aule
    maris.aule@mail.ee

    ReplyDelete
  145. Kairit Kasuk
    kairitolen@gmail.com

    ReplyDelete
  146. Keidi Kaart
    keidikaart@gmail.com

    ReplyDelete
  147. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  148. Marit Mäealu
    marit.maealu@gmail.com

    ReplyDelete
  149. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  150. Maarja S
    Maarja.Sokk@mail.ee

    ReplyDelete
  151. Kaisa Keert
    kaicake7@gmail.com
    Jagasin facebookis ka. :)

    ReplyDelete
  152. Eva Maria Soodla
    emsoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  153. Hanna Hillak
    hannahillak@gmail.com

    ReplyDelete
  154. Janeli Ojaste
    janeliojaste@gmail.com

    ReplyDelete
  155. Gabriela Kivimägi
    gabrielakivimagi@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  156. Kristin Kaldasaun
    kristin.kaldasaun@hotmail.com

    ReplyDelete
  157. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  158. Eleryn Tiit
    eleryn.tiit@gmail.com

    ReplyDelete
  159. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  160. Ketlin Korp
    ketlin_korp@hotmail.com

    ReplyDelete
  161. Imbi Võrel
    imbi.vorel@gmail.com

    ReplyDelete
  162. Kristiina Musto
    kristiina.musto@gmail.com

    ReplyDelete
  163. Anna-Liisa Põldaru
    anna-liis8@hotmail.com

    ReplyDelete
  164. Greete Kereme
    greete.kereme@gmail.com

    ReplyDelete
  165. Triinu-Liis Paavel
    trixukaz@gmail.com

    ReplyDelete
  166. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  167. Merilii Vendla
    merilii.vendla.001@mail.ee

    ReplyDelete
  168. Sirle Soots
    sootssirle@gmail.com

    ReplyDelete
  169. Birgit Rosenthal
    birgit-1234@hotmail.com

    ReplyDelete
  170. Laura Grant
    laura0grant@gmail.com

    ReplyDelete
  171. Triin Võrk
    triyn007@hotmail.com

    ReplyDelete
  172. Sandra Lisbeth Heinlo
    lisbeth.heinlo@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis