arvustused sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine

14/04/2014

Mulle meeldib #2Toredad asjad, mis mind on elevile ajanud ja mida tahan teiegagi jagada. :) 

★ Nicole Kidman - Grace Kelly 
Ma ei jõua ära oodata mai lõppu, mil meie kinodesse jõuab film Grace of Monaco, kus Nicole mängib imekaunist Monaco vürstinnat Grace Kelly´t. Oeh, kuidas mulle sellised filmid meeldivad - inimeste keerukad saatused ja kõik need kostüümid... Nicole on sellesse rolli kui loodud, ta on nii graatsiline ja kaunis, ei oleksi kedagi teist sellesse ossa ette kujutanud.

Mina olen igatahes põnevil.


★ Pehme hall mantel 
Näiteks selline, nagu Sarah Jessica Parkeril seljas. Nööbid võiksid siiski ka olla. Tegelikult on paari päeva pärast sellisega kindlasti juba palav, aga tänase ilmaga oleksin ennast hea meelega selle sisse mässinud. Kui mul ainult selline oleks...

★ Kit Kat Chunky Peanut Butter šokolaad 
Võimatult hea šokolaad Kit Kat´ilt. Soolakat maapähklivõid on parajalt tunda, muidu ikka vana hea krõbe vahvel+piimašokolaad. Enam ei ole vajagi purgitäit maapähklivõid koju osta, sellest tahvlist saab isu rahuldatud. :)  
Mugin seda postitust kirjutades järjekordset batooni...
 Norra koer Tinni ja tema sõber metsik rebane Sniffer 
Neid pilte vaadates on mul alati suu kõrvuni. :D Tinni on fotograaf Torgeir Berge koer, kes hakkas nende jalautsukäikudel metsas sõbrustama julge rebasega, keda hakati kutsuma Snifferiks. Torgeir pildistas nende toreda sõpruse üles ja vaimustus sellest nii väga, et sellel aastal peaks ilmavalgust nägema raamat, kus nende fotode juurde tulevad ka väikesed lühijutud. Suure osa raamatu tulust soovib fotograaf annetada karusnahavastasesse võitlusse Norras ja ta loodab, et peale selle raamatu läbilugemist vaatavad inimesed rebaseid, kui metsa kutsusid, mitte ebanormaalselt väikestesse puuridesse surutud kasukamaterjale. 

Kui fotod tunduvad uskumatud, siis video ometigi ei valeta. :)


★ Milk Bubble Tea blogi 
Blogi, mille postitusi ma alati ootan: LINK. Becky teeb nii imeilusaid helgeid pilte ja tema taksikutsu Oscar on maailma armsaim. Soovitan tema lehe paremast servast ka retsepte piiluda, need pildid panevad mul iga kord suu vett jooksma. 
Oscar...


Kas on siin rivis ka mõni teie lemmik?


Praeguseks kõik, aga peale kella 22 tulge tagasi,
siis teen teatavaks Pi-Ret Jewelry käevõrude õnnelikud uued omanikud.4 comments:

 1. ma näen šokolaadi all ühte head raamatut :) kas sulle see meeldis?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei ole veel jõudnud lugeda, homme võtan kätte. :)

   Delete
 2. koera ja rebase pildiseeriat vaadates ei saa tuimaks jääda! nii nunnu!

  ReplyDelete
 3. Appi, see koer ja rebane! Nii armas! Tahaks tulevikus kindlasti seda raamatut.. oeh.. nii armas lihtsalt :)

  ReplyDelete

ShareThis