07/04/2014

Pi-Ret Jewelry kingiloos! / lõppenud!



Ei oska sõnadesse pannagi, kui hea meel mul on välja kuulutada selle kevade esimene kingiloos,
sest... auhinnad on välja pannud minu lemmik ehtebränd PI-RET JEWELRY! Pireti  ehted on nii peened ja maitsekad, neid kandes tunned, et tegu on kvaliteetsete ning südamega tehtud armsate asjadega, neis kohe on elu sees.   
Ma olen nii rõõmus, et loosi lähevad just need kaks imeilusat käevõru, mis on ka minu ehtekarbis ja mulle väga armsad. Hea õnne korral on võimalus lausa mõlemad käevõrud endale võita, sest loose toimub kaks - üks siin blogis ja teine Intagramis.

 Valge võru White Magic on valmistatud haoliidist, helesinine Summer Fun türkiisist, kinnitused mõlemal ehtsast hõbedast. Kes ei suuda otsustada, millist ehet eelistada (saan täitsa aru), siis kirjutasin mõlemast natuke pikemalt SIIN.
Käevõrud, nagu kõik Pi-Ret Jewelry ehted, on pakitud hingematvalt ilusatesse lehviga kaunistatud valgetesse karbikestesse, mähituna roosasse siidipaberisse. Milline imeline kink endale või näiteks armsale emale peagi saabuvaks emadepäevaks. :)
Kui soovid BLOGI loosis osaleda:

Ole minu blogi ametlik jälgija - selleks saad, klikates lehe paremal serval sinist nuppu "Join This Site" ning klikka MEELDIB blogi Facebooki lehele SIIN või lehe paremas servas.
Liitu  Pi-Ret Jewelry Facebooki sõpradega SIIN.
Jagades kingiloosi pilti Facebookis, saad lisahääle. Pilt asub SIIN.
♥ Kirjuta siia postituse alla oma nimi ja mailiaadress ning millist värvi käevõru endale sooviksid. :)

Kui soovid INSTAGRAMI loosis osaleda:


♥ Hakka blogi Instagrami jälgijaks SIIN ja Pi-Ret Jewelry jälgijaks SIIN.

♥ Kirjuta Instagaramis kingiloosi pildi alla, millist värvi käevõru võidu korral eelistad.

Võitjad loosin välja 14.aprillil!
Tänaseks kõik, pöidlad pihku!





99 comments:

  1. Mulle meeldiks sinine käevõru

    Eliis N


    eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  2. Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee

    Kui ehk võidaksin, siis eelistaksin sinist käevõru :)

    ReplyDelete
  3. Angela Kosk
    angelakosk@hot.ee
    valge.

    ReplyDelete
  4. Tere! :) laigitud ja jagatud :)

    Sooviksin endale sinise käevõru :)

    Parimat sulle ja edu tulevikus ilumaailmas! ;)

    Jaana V.

    vetserkovskaja.jaana@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Valge oleks kena kink tütretütrele :) Ta nii väga rõõmustaks, seepärast hoian pöialt, et võidan!

    Henn Nõgel
    hennnoggel@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Tere!

    Sooviksin valget värvi käevõru.

    Marge Pihu
    marge.pihu@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Sooviks valget!

    Helen Jaago
    helen.jaago@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com
    Sooviksin sinist käevõru :))

    ReplyDelete
  9. Andra Koppel. AndraaaK@gmail.com

    Sooviksin valget käevõru :)

    ReplyDelete
  10. Mõlemad värvid näevad väga ilusad välja. Oleks emma-kumma värvivalikuga rahul :)

    Ethel Maarits
    ethel.maarits@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Soovin sinist käevõru.
    Galina Aro
    galina.aro@mail.ee

    ReplyDelete
  12. Ligitud ja jagatud facebookis.Kaunid käevõrud mõlemad!!
    Signe Sillamägi ,signe72@gmail.com
    Sooviksin valget käevõru :)

    ReplyDelete
  13. mulle meeldiks sinine käevõru!
    tamberg9@windowslive.com

    ReplyDelete
  14. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    Mõlemad on väga ilusad, valiksin valge :)
    jagasin FBs

    ReplyDelete
  15. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee
    Sooviksin valget käevõru.

    ReplyDelete
  16. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    Meeldib sinine :)

    ReplyDelete
  17. Kristina Piltjai
    krizzukas11@hot.ee

    Sooviksin valget. :)

    ReplyDelete
  18. Mari Mereküla
    maripost@hot.ee
    Jagatud FB-s ning fortuuna võiks mulle sinise võru valida.
    Sõrmed ristis. :)

    ReplyDelete
  19. Marit Bauman
    maritbauman@gmail.com

    Jagatud fb's
    soovin võita valget käevõru :)

    ReplyDelete
  20. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com
    valge

    ReplyDelete
  21. Greete Kereme
    greete.kereme@gmail.com

    Sinine.

    ReplyDelete
  22. Valge!

    Epp Vaikla
    epp.vaikla@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Kristel Andresen
    kristel.andresen@hotmail.com
    Sinine ja jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  24. Palun mulle sinine :)

    Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  25. Kairi Otsiver
    Kairi.Otsiver@mail.ee
    Palun valget võru, aitäh.

    ReplyDelete
  26. Margoth Plink
    margothp753@gmail.com
    sooviks sinist võru,jagasin fb-s,edu ja päikest!

    ReplyDelete
  27. Sinine

    Liilia Kurusk
    lilleke1@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Liisbet Viira
    liisbetviira@gmail.com
    Jagasin ka facebookis
    Sinine käevõru!

    ReplyDelete
  29. Helesinine :)

    Svea Roosilill
    svearoosilill@hotmail.com

    ReplyDelete
  30. Mõlemad on väga kaunid, kuid valiksin valge! :)

    Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com
    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  31. Mulle meeldivad mõlemad, kuid valin sinise :)

    Kairit Koppel
    kaiks565@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Valge :)

    Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Jane Siilbaum
    SiilbaumJane@hot.ee

    Sinine :)

    ReplyDelete
  34. Mina tahaksin endale väga-väga sinist käevõru :)

    Katrin Talvik
    katrin.talvik@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Sandre Saretok
    Sandre321052@hot.ee

    Meeldib väga sinine :)

    ReplyDelete
  36. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com
    sinine

    ReplyDelete
  37. Mulle meeldiks türkiisi-käevõru omanik olla:)

    Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  38. Marii Prii
    5Tmrii.prii@gmail.com
    Väga ilus on türkiissinine! :)

    ReplyDelete
  39. Ingel Liis Haljas
    ingellhh@gmail.com
    Mulle meeldiks sinine käevõru

    ReplyDelete
  40. Triin Saarniit
    Triinuke_001@hotmail.com
    Sinine :)

    ReplyDelete
  41. Valge! Janna Zagritsuk
    Joanna.spihhalska@gmail.com
    :-) Tänud!

    ReplyDelete
  42. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  43. Liivi Kull
    liivi.kull@gmail.com
    Valge käevõru oleks lihtsalt imeline!

    ReplyDelete
  44. Klaarika Salus
    klaarika96@hot.ee
    Valge käevõru :)

    ReplyDelete
  45. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    Valiksin türkiissinise käevõru :)

    ReplyDelete
  46. Merilin Raig
    Merilinr@gmail.com

    Valge oleks lausa võrratu kaaslane mulle! :)

    ReplyDelete
  47. Mõlemad on väga kaunid,eelistaksin võidu korral valget.
    Maieke6@hotmail.com

    ReplyDelete
  48. Sinise võtaks :)
    Chrisy ahoraseblog@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Raske valik, aga vist türkiis :)

    Avo Virnas
    avovirnas@hot.ee

    ReplyDelete
  50. Stina Veek
    veekst1na@gmail.com

    Türkiissinine :)

    ReplyDelete
  51. Jaanika Truu
    nelk5@hot.ee
    türkiis

    ReplyDelete
  52. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@hot.ee
    Mulle meeldiks valge käevõru :)

    ReplyDelete
  53. Mulle meeldiks valge käevõru.
    Gerli Saks
    gerli.saks@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Vägev loos!
    Minule meeldiks valge käevõru, kuid ka türkiis on super :D.
    Marit Mäealu
    marit.maealu@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Mina valiksin selle imeilusa türkiissinise käevõru! :)
    Liisa Tähiste
    liisatahiste@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Gea
    gea.rommel@gmail.com
    Sooviksin sinist värvi käevõru :)

    ReplyDelete
  57. Sooviksin valget käevõru :)

    karinlappo@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Sooviks türkiissinist käevõru :)
    Mariann Tsarents
    tsarentsmariann@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Valget :)
    Epp-Paula Kivila eppkivila@gmail.com

    ReplyDelete
  60. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  61. Appi!!!! Nii armsad käevõrud. :))) Ja kuna lõpupidu tulekul, siis valge käevõru sobiks mu kleidiga suurepäraselt! :)

    Katrin Kaskla
    kasklak@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Piret Pekkonen
    piret.pekkonen@mail.ee

    Võidu puhul sooviks sinist käevõru,see on alati mu lemmikvärv olnud.

    ReplyDelete
  63. Eleryn Tiit
    eleryn.tiit@gmail.com

    Valge

    ReplyDelete
  64. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    Sooviksin sinist käevõru :)

    ReplyDelete
  65. Sooviksin sinist :)
    Kedi Pavel
    kedip13@gmail.com
    Päikest !

    ReplyDelete
  66. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    Sooviksin sinist käevõru.

    ReplyDelete
  67. Brita Potter
    Sinine
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  68. Christine Elisabeth Valner
    ce.valner@gmail.com

    Ma tahaks täiega seda sinist. :)

    ReplyDelete
  69. Helen Vares
    helen125@gmail.com

    Valge sobiks imeliselt minu rannet ehtima.

    ReplyDelete
  70. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  71. Sooviksin sinist käevõru

    Siiri T
    siiriterasmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Kätriin Kade
    katriin.kade@gmail.com

    Mina sooviksin sinist käevõru.

    ReplyDelete
  73. Mariann Vendelin
    mammu2108@hot.ee

    Mulle meeldib valge käevõru :)

    ReplyDelete
  74. Sinine käevõru :)

    Gloria Paul
    gloriapa@tlu.ee

    ReplyDelete
  75. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com
    Mõlemad on väga kaunid, aga seekord valin valge :)

    ReplyDelete
  76. Türkiissinine oleks kena

    Hermiide Kask
    hermkask@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Valge

    Getter Martins
    getter.martins@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Valge

    Jaanika Laas
    jaanikal@hotmail.com

    ReplyDelete
  79. Sooviksin sinist :)

    Maarja Sokk
    Maarja.Sokk@mail.ee

    ReplyDelete
  80. Hanna Kaert
    sinukiisu15@hot.ee
    Valge :)

    ReplyDelete
  81. Mõlemad on väga ilusad, aga valiksin valge. :)

    Alice Soots
    alicesoots@gmail.com

    ReplyDelete
  82. Katariina Kivi
    kattariina@hotmail.com

    Sinine

    ReplyDelete
  83. oh, nii raske valik, mõlemad on super ilusad! :) ... aga valima peab, valin valge! :)

    Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Kairi Saaron
    kairi412@hotmail.com
    Valge

    ReplyDelete
  85. Meryt Malleus
    mmmeryt@gmail.com

    Türkiissinine :)

    ReplyDelete
  86. mari mariv1563@gmail.com sinine käevõru on ülekõige:)

    ReplyDelete
  87. Engli Smitt
    engli.smitt@gmail.com

    Võidu korral valiks valge käevõru. (:

    ReplyDelete
  88. Annika Saar, minu.mailiaadress@gmail.com, valge käevõru

    ReplyDelete
  89. Mariliis
    mariliis.poder@gmail.com
    Valge :)

    ReplyDelete
  90. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com
    Valge käevõru :)

    ReplyDelete
  91. Valget paluks :) ;)

    Eva-Maria Virnas
    evamariimarii@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Kairi Koppel
    Kairi091@gmail.com

    Valge :)

    ReplyDelete
  93. Kati Rohumets
    katirohumets@gmail.com

    ReplyDelete
  94. Anna Leontieva
    anneke@ut.ee
    Meeldib valge käevõru.
    Jagasin Facebookis https://www.facebook.com/leontieva1/posts/622302997853020?stream_ref=1

    ReplyDelete
  95. Aisling Antsi
    aistupaistu@gmail.com
    Tahaksin sinist käevõru :)

    ReplyDelete
  96. Agnes Vuntus
    agnesvuntus00@gmail.com
    Sooviks valget käevõru :)

    ReplyDelete
  97. Sigrit Piisko
    sigrit.piisko@gmail.com

    Meeldiks valge käevõru :)

    ReplyDelete

ShareThis