arvustused sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine

03/06/2014

Arvustus // Sleek MakeUP + kingiloos!Ma olen Sleek´i tooteid nende kodulehel juba ammuilma uudistamas käinud. Eriti huvitavad mind põsepunad, nende heast kavliteedist ja kõrgest pigmendisisaldusest olen palju lugenud. Ostud sealt on jäänud mul siiani tegemata, enamasti suutmatusest valida tooni, sest valik on suur. :)
Suur oli ka minu rõõm, kui minuga võeti ühendust LEVELZONE e-poest ja pakuti võimalust Sleek MakeUP tooteid proovida. Nii tore, et see bränd nüüd ka Eestis saadaval on ja veel nii hea hinnaga - tooted maksavad pea sama palju, kui Sleek´ i enda kodulehel. Valisin pika vaagimise peale välja kolm toodet, millest nüüd lähemalt juttu teengi. 
Luminaire Highlighting Concealer / 01
7,98€ LINK
Mulle tohutult meeldivad Sleek´i toodete pakendid, need on nii mõnusast matist plastikust ja käes head katsuda. Disain on vaoshoitult minimalistlik ja šikk. Nii on ka selle pliiatsiga - see näeb lahe välja ja kasutada on pliiatsit tänu matile pinnale mugav, see ei libise käest. Pliiatsi otsas olevat nuppu tuli esimesel korral päris tükk aega plõksutada, et kreem lõpuks pintsli vahelt paistma hakkaks. Ka nüüd, igapäevaselt kasutades, tuleb veidi kannatust varuda, sest peale igat klikki tuleb natuke oodata, kreemil läheb veidi aega, et kohale jõuda. Närviliselt plõgistada ei maksa, siis on enam, kui kindel, et lõpetad suure portsu ülejäägiga. Esimestel kasutuskordadel juhtus sedagi, et pliiatsile korki peale surudes vajutasin kogemata nuppu ja järgmisel korral oli juba veidi kuivanud kreem mind pintsli otsas ootamas. :)   
Tegu on kahetoimelise tootega - selles on ühendatud peitekreemi ning valgustpeegeldava pliiatsi omadused. Lisaks lubab see nahka niisutada. 
Valisin tooni 01, mis on roosakas ja sobib hästi sinise tooni neutraliseerimiseks, just sellist värvi mu silmaalused ongi. Kui kreem nahale kanda, ei ole valgustpeegeldavat omadust kohe märga, see on tagasihoidlikum, kui olen harjunud selliste toode puhul nägema. Kuid kreem muudab silmaalused tõesti heledamaks ja pilgu seeläbi säravamaks. Kuna valgustpeegeldav efekt ei ole nii ilmne, saab kreemi hästi kasutada ka vistrike ja muu peitmiseks, mis esiletõstmist ja kuma loomulikult ei vaja. :) Väga tumedaid laike ja punetavaid punne selle tootega siiski katta ei õnnestu, aga väiksemat sorti toonierinevused peidab see ilusti.
Need valgustpeegeldavad pliiatsid, mida siiani olen proovinud, on olnud kõik väga kerged ja pigem vedelapoolsed. Sleek´i oma aga on hoopis teisest puust - see on palju tummisem ja natuke kleepuv. Kuna kreem on mõeldud mitte ainult peegeldama vaid ka peitma, on see täitsa kohane. Küll peab tegutsema kiirelt, sest nahal kuivab see ohtlikult kiiresti. Kui esialgu tundub kreem näpu all veidi naksuv, siis kuivab see täiesti matiks. Silmaaluste jaoks ehk isegi liiga, kel palju kortse võivad natuke muret tunda. Siin aitab niisutav silmakreem või siis natuke kannatust, sest mõne aja pärast sulab kreem veidi ja nahk tõmbub siledamaks. Vähemasti minu nahal, mis on rasune, kuivema naha omanikel võib asi teistmoodi käia.  
Pintslid, mis tavapäraselt valgustpeegeldavate pliiatsite otsas, ei leia minu poolt küll kunagi kasutust. Kuna toodet väljub neist alati rohkem, kui korraga vaja, ei ole kreemi pealekandmine nendega võimalik. Kasutan nagu ikka oma sõrmi või pintslit. Kuna see toode on hästi kiirelt kuivav, siis soovitangi just oma sõrmed appi võtta - soojuse toimel püsib kreem veidi kauem hajutamiskõlbulik. See pliiats sobib eeskätt neile, kes soovivad tumedaid silmaaluseid peita ja seda ilma liigse helendava efektita. Pilgu kirkamaks ja puhanumaks muutmisega saab kreem väga hästi hakkama. Karmide vistrike, armide peitmiseks või väga kumava efekti saavutamiseks on olemas hoopis teised tooted. ;) 
Eyebrow Stylist
7,98€ LINK
Selle pliiatsi juures võlus mind eeskätt hari, mis ühes otsas korgi all peidus. Kaks ühes tooted on alati minu poolt tervitatavad, kosmeetikakotis ruumi jälle rohkem. :) Algul tundus hari harjumatult väike, aga see teeb oma tööd väga hästi, sest harjased on tihedad. 
Valisin tooni medium, mis tundus mu preaguse juuksetooniga, mis hakkab juba pigem pruunikat kui musta meenutama, kõige paremini sobivat. Tagantjärgi tarkusega valiksin ehk siiski dark´i , mis tundub olema natuke külmem toon, medium on minu jaoks veidike liiga "karupruun."  Aga mitte nii oranž, et ma seda kasutada ei saaks. Tegelikult on viimatine juuksevärv, millega väljakasvu värvisin samuti veidi soojem, kuldse alatooniga, nii et suurt kontrasti ei teki, sest kulmuvärv tulebki juuksejuurte värvi järgi valida. 
Mulle meeldib, et pliiats ei ole liiga pehme ega sula nahaga kokkupuutel - sellega saab ilusti "joonistada" kartmata, et nahk liialt palju värvi saab, see jääb pigem kulmukarvadele püsima. Pliiatsi ots on mugavalt lapik, nii ei muutu see kasutades paksuks ja nüriks. Koostis on selline, mis teeb ka vabalt vaha töö ära, peale läbiharjamist püsivad kulmud ilusti paigal. Mul on kulmude sassiminekuga alati probleeme, üks karv vaatab sinna, teine tänna. :)  
Kokkuvõttes mulle see pliiats  meeldib - see näeb kena välja, teritada ei ole vaja, sest süsi on vastavalt vajadusele väljakeeratav, hari pliiatsi otsas on superlux ja pliiats ise parajalt pehme/kõva. See õige tooni valimine on üks suur väljakutse, ma ju ütlesin. :)
Blush / Rose Gold
5,90€ LINK
See põsepuna on arvatavasti kõige tuntum Sleek´i  toode, sest seda on palju võrreldud Nars Orgasm punaga. Ja tõesti, kui vaadata arvustusi, kus need kaks kõrvuti, on toonide vahe pea olematu. Kuna paljudele on Nars kõrge hinna tõttu kättesaamatu - põsepuna maksab üle 30€, on see Rose Gold toonis karbike toredaks alternatiiviks. Mõnus ümarate servadega toos on otsast otsani toodet täis, lisaks on selles pirakas peegel. 
Toon on just selline, nagu ette kujutasin - ilus värske roosa kuldse varjundiga. Ja kulda on selles põsepunas tõesti palju, aga ei, ärge kartke - sädelevaid litreid te põskedelt ei leia, kuldne on selle tooni kuma. See lausa hõõgub valguse käes, olles mõne nurga alt roosaks, teise alt jällegi täiesti kuldne. 
Põsepuna tekstuur on väga huvitav - see ei ole tavapäraselt kuivalt puuderjas, pigem natuke niiske ja hästi tugeva pigmendiga. See on väga kergesti hajutatav, sest on justkui veidike kreemjas. Värv sulandub seetõttu nahaga väga ilusti ühte ja jääb ilus ning loomulik. Püsivus on samuti suurepärane, 
värvi värskendamise vajadust päeva jooksul ei teki. See on kolmest testitud tootest kindlasti minu lemmik ja tegelikult hetkel ka kõikidest põsepunadest, mida oman, kõige armsam. Igapäevaseks kasutamiseks ehk veidi uhkeldav, aga kui ei liialda, saad tasuks imeilusalt hõõguvad põsed. :)  Mul on nii hea meel, et saan  ühe imeilusates toonides Sleek´i toote ka oma armsate lugejate vahel välja loosida. Selleks on põsepunapalett nimega Lace, mis sisaldab kolme kaunist põsepuna. Kaks tooni karbis on matid, kolmas kuldselt särav. Kasuta kas eraldi või kombineeri värve omavahel.

Kuna ma ei tahtnud karpi avada, näppasin selle sisust ühe pildi amarixe.com blogist.
Sellest postitusest SIIN võib lugeda paletist ka arvustust. 

Kui soovid loosis osaleda:

 Ole minu blogi ametlik jälgija, selleks saad, klikates lehe paremal serval nuppu Join This Site.
 Klikka MEELDIB blogi Facebooki lehele SIIN või lehe paremas servas.
 Kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja mailiaadress
 Jagades kingiloosi pilti Facebookis saad ka lisahääle. Pilt asub SIIN. Kirjuta pildi alla jagatud!  

Võtja selgub 10.juunil!
Tänaseks kõik, olge armsad!


145 comments:

 1. Kadri Kiiker
  kadri97@msn.com
  :)

  ReplyDelete
 2. Stella Toomsoo
  stellatoomsoo@gmail.com

  ReplyDelete
 3. Steffi Miitel
  Steffi94@hot.ee

  ReplyDelete
 4. Mery-Kristi Mõttus

  merykristi.mottus@gmail.com

  ReplyDelete
 5. Anna Leontieva anneke@ut.ee

  ReplyDelete
 6. Kairi
  Kairi091@gmail.com

  ReplyDelete
 7. Kairi Saaron
  kairi412@hotmail.com

  ReplyDelete
 8. See vasakpoolne põsepuna seal paletis! Kui ilus!

  Merlin kasemerlin(at)gmail.com

  ReplyDelete
 9. Mul on ka hea meel, et Levelzone'is on Sleek tooted nüüd saadaval, pole veel ühegi toote omanik, kuid nende välimus on juba nii ahvatlevalt šikk :P Varasemalt ei arvanud ma põsepunadest eriti midagi, kuid kui kasutama hakkasin, siis sain aru, et see annab palju juurde :)

  Anni Kukk
  annnni112@gmail.com

  ReplyDelete
 10. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 11. Epp Vaikla

  epp.vaikla@gmail.com

  ReplyDelete
 12. Kätlyn Kaart
  katlin3007@gmail.com

  ReplyDelete
 13. Merilii Vendla
  merilii.vendla.001@mail.ee

  ReplyDelete
 14. Ailsing Antsi
  aistupaistu@gmail.com

  ReplyDelete
 15. Maris Veesaar
  marisveesaar@hot.ee

  ReplyDelete
 16. Triin Link
  triinlink@hotmail.com

  ReplyDelete
 17. Gerda Teder
  gerda.teder@gmail.com

  ReplyDelete
 18. Liisa Ennok
  liisa.ennok@gmail.com

  ReplyDelete
 19. Kerstin Kütt
  kerstinkutt@gmail.com

  ReplyDelete
 20. Kairi Otsiver
  Kairi.Otsiver@mail.ee

  ReplyDelete
 21. Sandra Reile
  Sandrareile@gmail.com

  ReplyDelete
 22. Kadri Niine
  Kadri.niine@gmail.com

  ReplyDelete
 23. Jaanika Kaldoja
  kaldoja.j@gmail.com

  ReplyDelete
 24. Liane Jürgenson
  liane.jyrgenson@gmail.com

  ReplyDelete
 25. Väga ilusad toonid, kui varasemalt ma kasutasin põsepuna asemel alati päikesepuudrit, siis nüüd olen seda "õhetust" järjest rohkem armastama hakanud, teeb näo koheselt nooremaks ja säravamaks! :)

  Kairi Jõemaa
  kairi.joemaa@gmail.com

  ReplyDelete
 26. Liisa Salin
  liisasalin95@gmail.com

  ReplyDelete
 27. Kristin
  Kristin.Pae@gmail.com

  ReplyDelete
 28. k4diii@gmail.com

  Kadi Hõim

  ReplyDelete
 29. Monika Soodla
  monikasoodla@gmail.com

  ReplyDelete
 30. Andra Rahe
  raheandra@hot.ee

  ReplyDelete
 31. Oo, ma nii väga tahaks seda paletti endale võita! :)

  Liina Lasman
  chicca_liina@hotmail.com

  ReplyDelete
 32. Karmen Sipelgas
  karmensipelgas@gmail.com

  ReplyDelete
 33. Katariina Sõmmer
  Sommerkata@hotmail.com

  ReplyDelete
 34. Laura Oro
  laura.oro.3@gmail.com

  ReplyDelete
 35. Mariann Vendelin
  mammu2108@hot.ee

  ReplyDelete
 36. Gerti Kattus
  gerte008@hot.ee

  ReplyDelete
 37. Mari Andreller
  mari.andreller@hotmail.com

  ReplyDelete
 38. Katrin Talvik
  katrin.talvik@gmail.com

  ReplyDelete
 39. Kristin Einasmaa
  kristin.einasmaa99@gmail.com

  ReplyDelete
 40. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 41. Laura Marie
  dreamerlauraa@gmail.com

  ReplyDelete
 42. Kärt-Kristiin Jaagu
  kristiin100@gmail.com

  ReplyDelete
 43. Mailis Estorn
  mailisestorn@gmail.com

  ReplyDelete
 44. Liis Rohi
  liisrohi@hotmail.com

  ReplyDelete
 45. Maria Johanna Kull
  mariajkull@gmail.com

  ReplyDelete
 46. Liisbet Viira
  liisbetviira@gmail.com

  ReplyDelete
 47. eleryn tiit
  eleryn.tiit@gmail.com

  ReplyDelete
 48. Margit Metsallik
  margit.metsallik@gmail.com

  ReplyDelete
 49. Madli Tammel
  tammelmadli@gmail.com

  ReplyDelete
 50. Astra Puusepp

  astra.puusepp@gmail.com

  ReplyDelete
 51. Marelle Nurmsalu
  marellenurmsalu@gmail.com

  ReplyDelete
 52. Günel Sihhalijeva
  gynel.sihhalijeva@gmail.com

  ReplyDelete
 53. Võttis jalust nõrgaks!
  Ingrid Kongot
  ingrid.kongot@gmail.com

  ReplyDelete
 54. Mariliis Hollo
  mariliishollo@gmail.com

  ReplyDelete
 55. Merili Männilaan
  merili.mannilaan@gmail.com

  ReplyDelete
 56. OI KUIDAS TAHAKS SEDA!!!!
  Kerli Puusepp
  kerli.puusepp@gmail.com

  ReplyDelete
 57. Mari P
  maripeaske@gmail.com

  ReplyDelete
 58. Janne Pranstibel
  Janne.pranstibel@gmail.com

  ReplyDelete
 59. Johanna Järve
  johanna.jarve.001@mail.ee

  ReplyDelete
 60. Mari-Liis Luhtaru
  mariliis.luhtaru@mail.ee :)

  ReplyDelete
 61. Marge Pihu

  marge.pihu@gmail.com

  ReplyDelete
 62. Kersti Heile
  kikuheile@gmail.com

  ReplyDelete
 63. Kristiina Vaik
  kristiina.vaik@hotmail.com

  ReplyDelete
 64. Chrizti Tint
  chriztitint@gmail.com

  ReplyDelete
 65. Karolin Sakk
  91karolin@gmail.com

  ReplyDelete
 66. Kairi vaher
  Kairi.vaher@mail.ee

  ReplyDelete
 67. Liisa Treiman
  treimanliisa@gmail.com

  ReplyDelete
 68. Ursula Potivar
  ursu1607@gmail.com

  ReplyDelete
 69. Klaarika Salus
  klaarika96@hot.ee

  ReplyDelete
 70. Kätlin Plakso
  katlin.plakso@gmail.com

  ReplyDelete
 71. Age Selge
  selgeage@gmail.com

  ReplyDelete
 72. Erle Puusepp
  erleke56@hotmail.com

  ReplyDelete
 73. Kelly S
  kkelly4228@gmail.com

  ReplyDelete
 74. Janely Karjane
  janelykarjane7@gmail.com
  :)

  ReplyDelete
 75. Veronia Lutter
  veronia.lutter@hotmail.com

  ReplyDelete
 76. Elis Laasberg
  laasbergelis3@gmail.com

  ReplyDelete
 77. Helen M
  helenmaazik@gmail.com

  ReplyDelete
 78. Karmen Mereküla
  kmerekula@gmail.com
  :)

  ReplyDelete
 79. Karin L
  karinlappo@gmail.com

  ReplyDelete
 80. Diana Algus
  diana.algus96@gmail.com

  ReplyDelete
 81. Sandre Saretok
  sandre321052@hot.ee

  ReplyDelete
 82. Kairin Koop
  kairin123@hot.ee

  ReplyDelete
 83. Kirsti Teedla
  kirstiteedla@gmail.com

  ReplyDelete
 84. Merili Kallaste kallastemerili@gmal.com

  ReplyDelete
 85. Kätriin Kade
  katriin.kade@gmail.com

  ReplyDelete
 86. Merli Mäevälja
  merlimaevalja@gmail.com

  ReplyDelete
 87. Maria L
  maria.lobus@mail.ee

  ReplyDelete
 88. Angela Kosk
  angelakosk@hot.ee

  ReplyDelete
 89. Krista Kallas
  knifeparty@hot ee

  ReplyDelete
 90. Merili M
  merilimai@hot.ee

  ReplyDelete
 91. Mariann Tsarents
  tsarentsmariann@gmail.com

  ReplyDelete
 92. Katariina Kivi
  kattariina@hotmail.com

  ReplyDelete
 93. Liisa
  liisa.lumiste@gmail.com

  ReplyDelete
 94. Merily-Lisette Tuhkanen
  merilytuhkanen@hotmail.com

  ReplyDelete
 95. Cädri-Ly Piller-Petrov
  cpillerpetrov@gmail.com

  ReplyDelete
 96. Galina Aro
  galina.aro@mail.ee

  ReplyDelete
 97. Enelis Põder
  enelis.poder@gmail.com

  ReplyDelete
 98. Triin Link
  triinlink@hotmail.com

  ReplyDelete
 99. Gloria Paul
  glots@glots.ee

  ReplyDelete
 100. Riin Ramm
  riin.ramm@gmail.com

  ReplyDelete
 101. Kerstin-Gertrud Kärblane
  kerstingertrud96@gmail.com

  ReplyDelete
 102. Mariliis P.
  mariliis.poder@gmail.com

  ReplyDelete
 103. Kätlin Paavel
  katlinpaavel@gmail.com

  ReplyDelete
 104. Meri-Liis Karu
  mirkamm1@gmail.com

  ReplyDelete
 105. Mai-Liis Hansson
  mailiishansson@hotmail.com

  ReplyDelete
 106. Kristi Madi

  kristyyymadi@gmail.com

  ReplyDelete
 107. Erika Kool
  erikakool93@gmail.com

  ReplyDelete
 108. Käti Rohumets

  katirohumets@gmail.com

  ReplyDelete
 109. Tiia Urb
  tamberg9@windowslive.com

  ReplyDelete
 110. Marily P
  mpeetvere@gmail.com

  ReplyDelete
 111. Riina Gumbälis
  rimma44@hot.ee

  ReplyDelete
 112. Sirli Heinmets
  sirli933@gmail.com

  ReplyDelete
 113. Kristiin Kesamaa
  kristiinkesamaa@gmail.com

  ReplyDelete
 114. Karolina Tupits
  karolinatupits49@gmail.com

  ReplyDelete
 115. Grethel Uiga
  grethel.uiga@mail.ee

  ReplyDelete
 116. Margoth Plink
  margothp753@gmail.com

  ReplyDelete
 117. Eneli Rahula
  EneliRahula@gmail.com

  ReplyDelete
 118. Tere armas Pille-Riin,
  mulle väga meeldivad su arvustused ja fotod toodetest, olen sinu soovituse järgi juba väga palju tooteid ostnud, aitäh sulle! :)
  Tekkis küsimus Sleek Luminaire Highlighting Concealeri kohta, kas see kogunes sul silmakortsudesse ka päeva jooksul? Kunagi ostsin Fit Me Maybelline peitekreemi, kuna kiideti, et ei kogune päeva jooksul üldse kortsudesse aga mul kogunes ikka korralikult, nüüd see seisab. Aga silmaaluste värskenduseks oleks kreemi ikkagi vaja. Seega, kas Sleeki poole tasuks vaadata? Nahk on mul samamoodi rasune nagu sul.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Sulle, armas Kärt! :) Ülepuuderdatult püsib kreem ilusti ega kogune kortsudesse. Tuleb lihtsalt hästi natukene korraga panna, sest toode on väga kreemjas. ;) Kui Sul eriti tumedad silmaalused ei ole ja soovid vaid värskendada, siis rasuse nahaga valiksin ehk midagi kergemat. Ise plaanin proovida Rimmeli Wake Me Up Concealerit., olen sellest palju head kuulnud. :)

   Delete
 119. Jaanika K
  jaanika35777@gmail.com

  ReplyDelete
 120. Kristiina Käsn
  kristiina.kasn@gmail.com

  ReplyDelete
 121. Jessica Jakobson
  jakobson.jessica@gmail.com

  ReplyDelete
 122. Birgit Villo
  biku05@hotmail.com

  ReplyDelete
 123. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 124. Merili Palmet
  merilipalmet@gmail.com

  ReplyDelete
 125. Estelle Silm
  estelle.silm@gmail.com

  ReplyDelete
 126. Ingrid Vanahunt
  ingrid.vanahunt@gmail.com

  ReplyDelete
 127. Galina Aro
  galina.aro@mail.ee

  ReplyDelete
 128. Kaire Sakjas
  kkarje@gmail.com

  ReplyDelete
 129. Kelli Eha
  kelli123_68@hotmail.com

  ReplyDelete
 130. Blanche Siirak blanchesiirak@gamil.com

  ReplyDelete
 131. Külli Aavast
  k.aavast@gmail.com

  ReplyDelete
 132. Krista Kallas, knifeparty@hot ee

  ReplyDelete
 133. Hanna-Kaisa Lummo katuke1010@hot.ee

  ReplyDelete
 134. Liisa Tähiste
  liisatahiste@gmail.com

  ReplyDelete
 135. Kätlin Kriisa
  ktln.kriisa@gmail.com

  ReplyDelete
 136. Eva Luude
  evaluude@gmail.com

  ReplyDelete
 137. Kõik need tooted on fantastilised. Viimati ostsin Sleeki lehelt täpselt selle sama kolmese põsepunade komplekti ja selle kulmupliiatsi. Kulmupliiatsiga jäi tulemus uskumatult loomulik, aga jube kiiresti sai otsa. Ehk on asi selles, et endal kulmud olematut värvi ja ikka iga hommik maalisin sellega. Põsepunad õnneks kestavad ja tüüpilise kaaludena on raske hommikuti värvi valida :)

  ReplyDelete

ShareThis