28/10/2014

★Isadepäeva kingiloos!★ / lõppenud!





isadepäev
Neile, kel isadepäeva kingitus veel valimata, on RAZWAR välja pannud cooli komplekti, mis rõõmustaks kindlasti iga isa. 

Kingikotis on:
 EL CHE raseerija
5 vahetustera
reisikott
naturaalne Safety Stick 
kingitus isale

Loosis osalemiseks:
 Ole minu blogi jälgija, vajutades lehe paremas servas "Join this site" sinist nuppu või SIIA.
 Vajuta "meeldib" blogi Facebooki lehele SIIN ja RazWar Baltic FB lehele SIIN.
 Lisaäle saad, kui jagad kingiloosi pilti Facebookis. Pilt asub SIIN
★ Kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja mailiaadress.
Võitja selgub 2.novembril blogi Facebooki lehel!

isadepäevaks
source

Tänaseks kõik, olge armsad!

59 comments:

  1. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Kristel Raudik kraudik@gmail.com :)

    ReplyDelete
  3. Svea Roosilill
    svearoosilill@hotmail.com

    ReplyDelete
  4. Margit
    margit.metaallik@gmail.com

    ReplyDelete
  5. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  6. Ei spämmi, parandan meiliaadressi :)
    margit.metsallik@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Leane
    leanejefimova@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Estelle
    estelle.silm@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Merlin
    kasemerlin(at)gmail.com

    ReplyDelete
  10. Kairi091@gmail.com
    Kairi Koppel

    ReplyDelete
  11. katrin
    katrinorumaa@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Kärt-Kristiin
    kristiin100@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Signe Sillamägi
    signe72@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Klaarika Salus
    klaarika96@hot.ee

    ReplyDelete
  15. Airika Tamm
    pisiassu@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Kelly
    kelly.treu@me.com
    Sai ka jagatud Facebookis :)

    ReplyDelete
  17. Kristiina
    kristiina.vaik@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. Birgit Tamme
    birgitamme@hot.ee
    Jagasin Facebookis

    ReplyDelete
  19. Kadi
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  20. Maarja Küttim
    maarja.kuttim@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Mareli Pärtelpoeg
    wloawa@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Angela Kosk
    angelakosk@hot.ee

    ReplyDelete
  23. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  24. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com
    Jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  25. Anne-Mari
    annemari.kaar @ gmail.com

    ReplyDelete
  26. Anna Leontieva
    anneke@ut.ee

    ReplyDelete
  27. Tuuliki Püssim
    tulks@hot.ee

    ReplyDelete
  28. Marit Bauman
    maritbauman@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com
    www.dodolce.com

    ReplyDelete
  30. Liis Mitt
    beautyfromliz@gmail.com

    Pilti ei jaganud.. :P Mida vähem osalejaid, seda suurem võimalus võita ju.. :D

    ReplyDelete
  31. Sandre Saretok
    sandre321052@hot.ee

    ReplyDelete
  32. Anett Pero
    anett.pero@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Brita P
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  34. Kerli Kostin
    uvathaster@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Katrin Kannu
    kannukatrin@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Maarja S
    maarja.sokk@mail.ee

    ReplyDelete
  38. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Ingrid Kongot
    ingrid.kongot@gmail.com
    Jagasin FB-s ka, et ikka suurendada võiduvõimalust oma parima isa jaoks! :)

    ReplyDelete
  40. Gete Meekler
    getemeekler@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Vist ei läinud eelmine kommentaar läbi.
    Kerli Puusepp
    kerli.puusepp@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Kärt Lehis
    kart.lehis@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Merili Tamm
    merili.tamm.004@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis