arvustused sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine

29/10/2014

Uut // The Body Shop, Avon, Depend & Sleep-In Rollers


the body shop
THE BODY SHOP on välja tulnud uue Colour Crush küünelakkide tootesarjaga, milles on 24 loodusest inspireeritud tooni. Lakid on 100% taimse koostisega ja sisaldavad ausa kaubanduse marula õli. Ootan nende proovimist väga suure huviga. Sain testimiseks ka uue atsetoonivaba mandlilõhnalise küünelakieemaldi ja küünemaalingupliiatsi. Ma ei ole eales küüntele midagi joonistanud, see tundub ülikeeruline. Kuna ma küünte lakkimisegagi vaeva näen, et see veatu saaks, siis ma ei ole isegi uurinud, kuidas see kaunistamine täpselt käib ja kuidas on võimalik vasaku väriseva käega korrektne tulemus saavutada. Kardan, et täppidest/mummudest ma kaugemale ei jõua, aga mine tea, äkki jõulude aegu oskan juba lumememmesid-põhjapõtru küüntele maalida. :)
Kuna Honeymania sari on mu suur lemmik, olin ütlemata rõõmus, kui kingikotist leidsin ka selle sarja kätekreemi. Mul on just hetkel pooleli postitus The Body Shop´i kätekreemidest ja nüüd saan selle hästilõhnava tuubi ka sinna kirja panna. p.s.Tervitused The Body Shop´i toredatele tüdrukutele, kes mulle kingikotti veel paar testrit pistsid! ;)
the body shop küünelakk nail

AVON´i jalahooldustoodete headuses olin ma juba ennegi veendunud ja ka seda  makadaamiapähkliga sarja nuusutades olen täiesti kindel, et ei pea pettuma - nii imehästi lõhnavatel toodetel on kahtlemata ka väärt sisu. 

avon foot works macadamia
Veel mõnusaid ilutooteid Avon´ilt...
avon luck
Otsisin poest tõhusat küünaha eemaldajat, aga ei leidnud ma sobivat ja tulin koju hoopis Depend küünte ja küünenahkade puhastusvahendiga. Ei kujuta ette, kas see üldse märgatavat tulemust annab, aga ilus sinisetäpiline geel mu ära võlus.
depend
LOOKFANTASTIC lehelt tellisin maailma suurima föönitamisharja ja tunduvalt pisema tupeerimisharja. Sleep-In Rollers tooteid olen juba ammu piilunud ja kui märkasin, et need on soodushinnaga saadaval, kasutasin juhust. Mind tõsiselt huvitab, kas ja kui palju volüümi mul õnnestub nendega oma ludupeale lisada. :)
sleep in rollers
Kas olete mõnda neist toodetest proovinud?
source
Tänaseks kõik, olge armsad!

1 comment:

  1. Ma just oktoobri lemmikutes kirjutasin sellest tupeerimisharjast. Mulle meeldib, tupeerib hästi.

    ReplyDelete

ShareThis