03/02/2015

The Body Shop Smoky Poppy kingiloos! / lõppenud!



Imeilus lilleline kingiloos, kus juba veidi erksaid kevadvärve! Ja ma ei väsi imetlemast neid kauneid pakendeid... 

Võitja saab endale:
 
Smoky Poppy 200 ml kehavõi
 
Shimmer Cubes lauvärvid toonis Pink
  
Kolm 100% taimse koostisega Colour Crush küünelakki

Kui soovid loosis osaleda:

Ole minu blogi jälgija Bloggeris, klikates SIIA või Bloglovin´is SIIN.
Klikka MEELDIB blogi Facebooki lehele SIIN ja The Body Shop lehele SIIN.
Kui soovid osaleda kahe häälega, jaga kingiloosi pilti Facebookis. Kirjuta pildi alla jagatudPilt asub SIIN.
 Kirjuta siia postituse alla oma nimi ja emaili aadress.
Loeksin ka huviga, milline on teie lemmiklill, aga kellel ei ole või ei soovi avaldada, pole hullu. :)

Võitja loosin välja 10.veebruaril!

Tänaseks kõik, olge armsad!

photo:source

161 comments:

  1. Steffi Miitel
    Steffi94@hot.ee
    Kõik lilled on ilusad, aga lemmikud on tulbid, nartsissid ja roosid :)

    ReplyDelete
  2. Helen kalliskasukas@hotmail.com
    Tulbid on lemmikud 😊

    ReplyDelete
  3. Tracey Tint
    traceytint@gmail.com

    Roosid ja tulbid on lemmikud :).

    ReplyDelete
  4. Kristiina Musto
    kristiina.musto@gmail.com
    Lemmikuks on pojengid :)

    ReplyDelete
  5. Mariel Pähkel
    marielpahkel@gmail.com
    Minu lemmikud on beebiroosad gerberad ja punased, valged roosid :)

    ReplyDelete
  6. Galina Aro
    galina.aro@mail.ee
    Lemmik lill on piibeleht,meeldivad ka roosid.

    ReplyDelete
  7. Airika Tamm
    pisiassu@gmail.com
    Jagasin ka fb- pilti :)
    Lemmik lill on tulipunane roos. :)

    ReplyDelete
  8. Mulle meeldivad absoluutselt kõik lilled! :D
    Liisa Tähiste, liisatahiste@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Enely Õispuu
    enelyoispuu@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Annica Tantu
    annicata@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Kindlasti oleks paljude naiste esimene vastus, et roosid. Minule meeldivad hoopis gerberad, mida erksamate värvidega seda parem :)

    Kristin Raudla
    kristinraudla123@gmail.com

    ReplyDelete
  12. kristinreino99@gmail.com
    Lemmikuks võin vist lugeda orhidee :)

    ReplyDelete
  13. Anni K
    annnni112@gmail.com
    Minu lemmiklilled on tulbid, eriti lillat värvi :)

    ReplyDelete
  14. Triin Saarniit
    Triinuke_001@hotmail.com
    Mulle meeldivad väga tulbid ja nartsissid , sammuti ka piibelehed. Ja noh roosid on ka ilusad aga mitte lemmikud,
    Tulbid meeldivad eriti , alati kui hooaeg tuleb siis terve kodu uputab tulpidest, neid on nii palju erinevaid ja värve ka palju :) Niinii ilusad :)

    ReplyDelete
  15. Karin Neerot
    karinneerot@gmail.com
    FBs sai ka pilti jagatud.
    Eestis kasvavatest lilledest olen alati imetlenud sini- ja rukkililli, viimaseid eriti koos viljapeadega. Troopilisematest lilledest meeldib strelizia.
    Päikest! :)
    K.

    ReplyDelete
  16. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee
    Mina ei saa ka ühte ja kindlat lemmiklille öelda, sest kõik lilled on ilusad! Alustades esimestest lumikellukestest ja lõpetades potis olevate kuukingadega. :)

    ReplyDelete
  18. Karolin S
    91karolin@gmail.com
    Lemmikud on kevadlilled, nartsissid ja tulbid.

    ReplyDelete
  19. Greete Ruut
    greete113@hot.ee

    tulbid on lemmikud, eriti kui on vaja talvel kevadist meeleolu luua.

    ReplyDelete
  20. Klaarika Salus
    klaarika96@hot.ee
    Kevadel on lemmikud tulbid :)

    ReplyDelete
  21. Kerli
    kerlikostin@gmail.com

    Lemmiklillede on need, mida kallim toob. Kõige ilusamad on punased ja kollakasroosad roosid ning tulbid.

    ReplyDelete
  22. Elina Amon
    elina.amon@gmail.com
    roosid meeldivad :P

    ReplyDelete
  23. Liis Kalle
    liis.kalle@gmail.com

    Minu lemmikuks on sirelid, kuigi sirel on põõsas. Ent sümpatiseerivad ka pojengid ja tulbid.

    ReplyDelete
  24. Brita Rand
    britarand95@gmail.com
    Hortensiad on lemmikud hetkel :)

    ReplyDelete
  25. Merli Mäevälja
    merlimaevalja@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Birgit Hermat
    birgit.hermat@gmail.com
    Lemmikud on tulbid ja nelgid.

    ReplyDelete
  27. Laura
    laxik1@yahoo.com
    Lemmikuks on tulbid.

    ReplyDelete
  28. agnes24kn@gmail.com
    lemmiklill on roos. Absoluutselt igas võimalikus värvivariandis. :P

    ReplyDelete
  29. Merit Välja
    Merit.valja@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Triin Räni trinzu89@hot.ee lemmikud on nartsissid, tulbid ja roosid.

    ReplyDelete
  31. Laura Tammisto
    laura.tammisto@hotmail.com

    Lemmik lilled on roosid ja tulbid.

    ReplyDelete
  32. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee
    Lemmikud on lupiinid ja gerberad :)

    ReplyDelete
  33. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com
    Minu lemmiklilled on tulbid.. Nii ilusad ja toovad alati kevade tunde.

    ReplyDelete
  34. Lemmikuimad lilled on pojengid :)
    Gea Römmel
    gea.rommel@gmail.com

    ReplyDelete
  35. liisa.veskimae@gmail.com

    Hüatsint meeldib näiteks :)

    ReplyDelete
  36. Mariliis Tsarents
    mariliistsarents@gmail.com
    Minu kõige lemmikumad lilled on roosid (kõik värvid), mida mu armastatu mulle kingib :)

    ReplyDelete
  37. Helena Sild
    chrizara@gmail.com

    Ausaltöeldes mul ei olegi lemmiklille. Mida huvitavam väljanägemine, seda rohkem köidab.

    ReplyDelete
  38. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    Meeldivad maikellukesed, tulbid ja roosid. :)

    ReplyDelete
  39. Kärt Laur
    kart.laur@gmail.com

    Lemmiklilleks tulp! :)

    ReplyDelete
  40. Marilyn Ivask
    lynike@hot.ee

    Minu lemmiklilled on gladioolid

    ReplyDelete
  41. Iryna Timuska
    itimuska@mail.ru

    Lemmikud on kollased tulbid :)

    ReplyDelete
  42. Kristiina Pällo
    pallo.kristiina@gmail.com

    Meeldivad liiliad.

    ReplyDelete
  43. Greete Kereme
    greete.kereme@gmail.com

    Ma pidin küll natuke mõtlema, mis mu lemmiklill on, kuid lõpuks leidsin, et rukkilill on see kõige silmapaistvam lill minu jaoks.

    ReplyDelete
  44. Helerin
    helerin321@gmail.com
    Lemmik on sügavpunane roos- naiselik ja kuidagi kõrk, enesekindel! :)

    ReplyDelete
  45. Leane Jefimova leanejefimova@gmail.com, mulle meeldivad päevalilled :)

    ReplyDelete
  46. Katre Kull

    katrekull1@gmail.com

    Punase ja kollase kirjud tulbid on minu lemmiklilled :)

    ReplyDelete
  47. Kristiina Saarna
    kristiina.saarna.100@gmail.com
    Meeldivad kõige rohkem kõik kevadlilled, sest olen sündinud kevadel.

    ReplyDelete
  48. Anastassia Haltunen
    naskus@hotmail.com

    Roosid on minu suur armastus :)

    ReplyDelete
  49. Epp Vaikla
    epp.vaikla@gmail.com

    Mulle meeldivad eranditult kõik lilled, aga aja jooksul on eriliseks saanud tulbid, pojengid, roosid, hüatsindid ja need tüüpilised "põllulilled" :)

    ReplyDelete
  50. Annabel Lozin
    lozinannabel@gmail.com
    Mul pole lemmiklille, aga kui mõtlema hakkasin, meeldivad mulle väga gerberad :)

    ReplyDelete
  51. Gerda Teder
    gerda.teder@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Maarja S
    Maarja.Sokk@mail.ee
    Lemmikud on liiliad :)

    ReplyDelete
  53. Keiti Oja
    keitio94@gmail.com

    Roos! :)

    ReplyDelete
  54. Kati Spielberg
    Katispielberg@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Tuuliki
    tulks@hot.ee
    Lemmik lilled on gladioolid, nartsissid, roosid ja piibelehed.

    ReplyDelete
  56. Katariina Kivi
    kattariina@hotmail.com

    Sinililled on minu lemmikud.

    ReplyDelete
  57. Sandra Schumann
    sannu_97@hotmail.com

    tumeroosad ja punased roosid :)

    ReplyDelete
  58. Kairi Koppel
    Kairi091@gmail.com

    Kuna mulle meeldib väga kevad, siis nartsissid, nendega tuleb alati kevad meelde :)

    ReplyDelete
  59. Ester Ledis
    ester.ledis@mail.ee
    Lemmikud on meelespead ja nartsissid :)

    ReplyDelete
  60. Lemmikud lilled on kallad ja preeriakellad!
    Laura
    laura.oro.3@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Angela Kosk
    angelakosk@hot.ee
    Lemmiklill on punane või roosa roos :)

    ReplyDelete
  62. Gitta Künnis
    gittakynnis@gmail.com
    Lemmikuks on pojeng :)

    ReplyDelete
  63. Liisi Sildoja
    liisisildoja@gmail.com

    Lemmikud on roosid, tulbid ja piibelehed :)

    ReplyDelete
  64. Mariann Vendelin
    mammu2108@gmail.com

    Mulle meeldivad meelespead ja ka sinililed, aga näiteks roosid väga ei meeldi. :)

    ReplyDelete
  65. Kristi Raudsepp
    kristi.11@hotmail.com

    ReplyDelete
  66. Janne Pranstibel
    janne.pranstibel@gmail.com
    Lemmikut pole aga väga ilus on valge pojeng :)

    ReplyDelete
  67. Anett Rajasalu
    anett-r@hotmail.com

    Lemmikud on roosid :)

    ReplyDelete
  68. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com
    Ei teagi kohe milline on ,lemmik :P palju on ilusaid lilli :D

    ReplyDelete
  69. Cleer Sillat
    cleersillat@hotmail.com
    Jagasin loosi ka FB's.
    Minu lemmikuteks on punane roos ja igat värvi gerberad :)

    ReplyDelete
  70. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com
    Lemmiklill on roos

    ReplyDelete
  71. Kaisa Lumiste
    kaisa.lumiste@gmail.com
    Lemmiklill on rukkilill :)

    ReplyDelete
  72. Liisbet Saue
    liisbet.saue@gmail.com
    Üha rohkem armastan ma lihtsaid, kuid imeilusaid tulpe :)

    ReplyDelete
  73. Rika Vassus
    rika.vassus@gmail.com
    Lemmikud on pojengid :)

    ReplyDelete
  74. Laura Koort
    laurakoort@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Inessa Zaitseva
    inessa.zaitseva@mail.ee
    Tulbid on lemmikud

    ReplyDelete
  76. Karin
    karini88@yahoo.com
    Lemmikuid on palju, aga näiteks piibeleht :)

    ReplyDelete
  77. Lemmiklill on punane lõhnav pojeng ja tulbid.
    Mariann Mereküla
    maripost@hot.ee

    ReplyDelete
  78. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com
    Pole küll eriline lilledearmastaja, kuid kõige ilusam on minu arvates orhidee :)

    ReplyDelete
  79. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com
    Lemmikud on tumepunased roosid.

    ReplyDelete
  80. Greta
    gretalepik@gmail.com
    Roosid on lemmikud :)

    ReplyDelete
  81. Evely Undrits
    evelyundrits@hotmail.com
    Roosid on lemmikud :).

    ReplyDelete
  82. Liane Mäesalu
    liane.jyrgnson@gmail.com
    Lemmiklilled on tulbid.

    ReplyDelete
  83. Monika Maidle
    postkast9@gmail.com
    Lemmiklilled on kevadised tulbid ja nartsissid

    ReplyDelete
  84. Grete Rebanets
    grete.rebanets@gmail.com
    Lemmiklilled on tulbid, eriti kollased. Roosid muidugu ka.

    ReplyDelete
  85. Kairi Saaron
    kairi412@hotmail.com
    Praegu kevadeootuses on tulbid lemmikud :)

    ReplyDelete
  86. Elis
    elislukas@gmail.com
    Lemmiklill päevalill :)

    ReplyDelete
  87. Carolin Siimenson
    carolinsiimenson@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Kadi Simuvard
    kadisimuvard@gmail.com
    Minu lemmikud on tulbid :)

    ReplyDelete
  89. Liisi Övel
    olenliisi@gmail.com
    Lemmikud on sinililled ja roosid!

    ReplyDelete
  90. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com
    Lemmiklilledeks on roosad tulbid ja valged pojengid :)

    ReplyDelete
  91. Gerli
    gerli.saks@gmail.com
    Lemmiklill on tulp

    ReplyDelete
  92. Laura Marie
    dreamerlauraa@gmail.com

    ReplyDelete
  93. Karin
    karinlappo@gmail.com
    Lemmikuks on pojeng :)

    ReplyDelete
  94. Bret
    bret1500@gmail.com
    Vaasis on lemmikud tulbid. Moonid rukkipõllul lummavad ka alati ;)

    ReplyDelete
  95. Merike Kask
    merikekask19@hot.ee
    Minu lemmik lilled on tulbid ja nartsissid :)

    ReplyDelete
  96. Merlin Heletäht
    merlin.heletaht@gmail.com
    Lemmikud on tulbid :)

    ReplyDelete
  97. Ingela Rüütel
    ingela292@hotmail.com

    ReplyDelete
  98. Maiken Mägi
    maikenm2gi@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Birgit Tamme
    birgitamme@hot.ee
    Kullerkupp on lemmik. :)

    ReplyDelete
  100. Sandre Saretok
    Sandre321052@hot.ee

    ReplyDelete
  101. Engli S
    engli.smitt@gmail.com
    Lemmikuteks on roosid ja gerberad.

    ReplyDelete
  102. Renate-Ly Mehevets
    rennu88900@hot.ee

    Lemmik lill on gerbera :)

    ReplyDelete
  103. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    Gerberad on minu lemmikud :)

    ReplyDelete
  104. Kätlin K.
    chatlyn26@gmail.com
    Lemmik lill on mul valge roos!

    ReplyDelete
  105. Maire Kuusksalu
    maire.kuusksalu@gmail.com
    Mulle on hakanud meeldima valged nelgid ja tulbid ning vanade lemmikute pojengide ja rooside vastu ei saa miski.

    ReplyDelete
  106. Merili Nõmmisto
    merilinommisto@hotmail.com

    ReplyDelete
  107. Liine
    liinepihl@gmail.com
    Lemmikuteks on roosid ja tulbid.

    ReplyDelete
  108. Sigrid Sünd
    sigrid.synd@gmail.com
    Minu lemmik on meelespea:)

    ReplyDelete
  109. Minu lemmiklilleks on gerbera, kuid viimasel ajal on hakanud rohkem sümpatsiseerima ka klassikalised roosid, seda tõenäoliselt sellepärast, et igal hommikul Viru tänava lillemüüjatest mööda käies ja neid oh-kui-imelistes toonides roose vaadates, hakkavad need paratamatult meeldima :)
    Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Hästi ilusad on liiliad, eriti meeldivad veel inka liiliad :) ja piibelehed meeldivad ka, lõhna tõttu.

    Kadi
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  111. Minu lemmiklill on hüatsint. :)
    Inderlin Hannus
    innutotu@gamil.com

    ReplyDelete
  112. Pamela
    pamelaraestu@gmail.com

    Lemmiklill on ilmselt roos. :)

    ReplyDelete
  113. Anett
    anett.pero@gmail.com
    Kollased roosid või kevadisel ajal tulbid :)

    ReplyDelete
  114. Minu lemmiklill on alati olnud roos! :)

    Mariann Tsarents
    tsarentsmariann@gmail.com

    ReplyDelete
  115. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  116. Katrin Krass
    katrinkrass@gmail.com

    Kevadisel ajal on tulbid kindlasti mu lemmikud. :)

    ReplyDelete
  117. Greete Palgi
    greete.palgi@gmail.com
    Lemmiklilledeks maikellukesed ja sinililled. On küll lihtsad kevadlillled, aga minu jaoks nii kenad. :)

    ReplyDelete
  118. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com
    Lemmiklilledeks on pojengid ja tulbid.

    ReplyDelete
  119. Kaie Loorits
    kaie.loorits@gmail.com
    Mul ei olegi päris lemmiklille, pigem meeldivad lihtsad kevad ja suvelilled. Kimp rukkililli või maikellukesi on alati armas saada, kinkida.

    ReplyDelete
  120. Helen
    helenmaazik@gmail.com
    Lemmiklill on punane või valge roos :)

    ReplyDelete
  121. Siiri T
    siiriterasmaa@gmail.com
    Lemmiklilled on liiliad ja iirised.

    ReplyDelete
  122. Anna Leontieva
    anneke@ut.ee
    Lemmiklilled on roosid

    ReplyDelete
  123. Ingel Liis Haljas
    ingellhh@gmail.com
    Otsest lemmiklille ei ole aga rohkem meeldivad sellised tillukesed õied

    ReplyDelete
  124. Gerda Lauri
    gerdalauri98@gmail.com
    Lemmiklilled on roosid ja gerberad. :)

    ReplyDelete
  125. Jane
    janeve@hot.ee
    Kollased tulbid :)

    ReplyDelete
  126. Kadri-Ann Lell
    lumivalgekass@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Liisa
    crazzy_bee@hotmail.com
    Lemmikud on moonid ja tulbid :)

    ReplyDelete
  128. Meryt Malleus
    malleusmeryt@gmail.com
    Ja lemmiklilled on nartsissid :)

    ReplyDelete
  129. Mul tõesti pole üht lemmiklille, sest no kuidas valida ilu ja ilu vahel :)

    Eva-Maria Virnas
    evamariimarii@gmail.com

    Ilusat peatset sõbrapäeva, Pille-Riin! :)

    ReplyDelete
  130. Triin
    triin_251@hotmail.com

    ReplyDelete
  131. Hetkel on lemmikud kevadlilled, kuna akna taga paitab juba kevad vaikselt põski, siis kodule sära tulpide ja nartsissidega anda on imeline.
    Kõik lilled on oma iluga ääretult kaunid, kes kuidas ja kellele särada oskab.Minu säravaim lemmik on kalla, ka minu pruudikimp oli tehtud kollastest kalladest.

    kerttu.erm@mail.ee

    ReplyDelete
  132. Lusine Orlova
    lusine.ttk@gmail.com
    Roosid ja orhideed on lemmikud :).

    ReplyDelete
  133. Liis Mironova
    liis.mironova@gmail.com
    Roosid. :)

    ReplyDelete
  134. Maarja Merisalu
    maarja5678@hotmail.com
    Ja lemmiklilled on gerberad :)

    ReplyDelete
  135. Marilyn Ivask
    lynike@hot.ee
    Lemmiklill on liilia !

    ReplyDelete
  136. Elis Mets
    elismet@gmail.com
    minul pole lemmiklille aga meeldivad iirised, tulbid, orhideed jne

    ReplyDelete
  137. Aave Punnar
    aavepunnar@gmail.com

    Kõik lilled on imeilusad - eriti meeldivad aasalilled.Õnn, et meil on erinevad aastaajad: talvel puuoksad, mille pungade arenemist jälgida, kevadel sinililled, võililled, nurmenukud, suvel karikakrad, meelespead,rukkililled, sügisel erinevad kõrrelised - takjanupp on ka armas :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Enim meeldivas kevadised lilled,mis toovad talve vàsimuse asemele rôômi ja vàrve- tulbid, nartsissid hyatsindid :) eliis nurmetaloeliis@gmail.com

      Delete
  138. Renita Leiger
    leiger.renita@gmail.com
    Lemmiklilled on roos ja orhidee! ;)

    ReplyDelete
  139. Helina Välb
    helina.valb@gmail.com
    Minu lemmik lill on liilia :)

    ReplyDelete
  140. Brenda Põlluste
    brendapolluste@gmail.com

    Hortensiad on lemmikud :)

    ReplyDelete
  141. Roos ja tulbid. :)

    Pikkunen78 at gmail.com
    Tanja P

    ReplyDelete
  142. Kati Lehtroos
    k.lehtroos@gmail.com

    ReplyDelete
  143. Kristiina Ilsis Laur

    kristiina@laur.ee

    Minu lemmiklilled on valged liiliad. Nende lõhna jätkub alati nii kauaks

    ReplyDelete
  144. Mina armastan pojenge üle kõige!
    Ingrid Kongot
    ingrid.kongot@gmail.com

    ReplyDelete
  145. Nadezda Dagajeva
    dagajevanadezda@gmail.com
    Minu lemmikud on liiliad :)

    ReplyDelete
  146. Liina Pajo
    lyyna23@gmail.com
    Lemmiklilled on ja jäävad alati gerberad:) lihtsalt meeldivad mulle väga, samuti ka orhideelised ja magnooliad on väga hea lõhnaga ja ilusad lilled :))

    ReplyDelete
  147. Getriin Aaviste
    getriin.aaviste@gmail.com

    ReplyDelete
  148. Andra Pihlak
    andra.pihlak96@gmail.com
    Lemikud on liiliad :)

    ReplyDelete
  149. margothp753@gmail.com
    Margoth Plink
    ohh,raske küsimus,mulle meeldivad kõik lilled,aga enim kevadlilled ja suvelilledest liiliad,pojengid ja roosid.Edu ja päikest!

    ReplyDelete
  150. Lemmikuks on alati olnud gerberad ja liiliad :)

    Brigita B
    brigita2@hotmail.com

    ReplyDelete
  151. agnes24kn@gmail.com (Agnes Kivilaan)
    Lemmiklill on jätkuvalt roos :P !

    ReplyDelete
  152. anna.rebane@gmail.com
    Anna Rebane
    Pojengid ja tulbid! :)

    ReplyDelete
  153. liivi.salme@gmail.com liivi salme ja punane roos

    ReplyDelete
  154. Liina Tennosaar

    liinatennosaar@hotmail.com

    orhidee :)

    ReplyDelete
  155. hennnoggel@gmail.com
    Henn Nõgel
    Punane roos on lemmik

    ReplyDelete

ShareThis