08/10/2015

Avoni roosa lindi kingiloos! // lõppenud!



Oktoober on rinnavähi vastase võitluse kuu ja nagu igal aastal, nii ka sel korral on Avonil käsil suurem kampaania, et õhutada naisi oma tervist kontrollima ja osalema heategevuses. Heategevuslikud tooted on Avoni kataloogis saadaval aastaringselt. Kogu nende müügist saadud tulu läheb rinnavähi vastase võitluse toetuseks. Nii, et kel soov head teha, siis teadke, need armsad roosad asjad aitavad päästa ehk kellegi elu.
Kogutud raha eest on näiteks uuendatud rinnavähiuuringute bussi aparatuuri, mis mööda Eestit vurab.
Kel väiksemgi kahtlus või suguvõsas rinnavähki esinenud, siis võtke see kindlasti jutuks oma perearstiga. Millised on täpselt sümptomid, riskitegurid ja kuhu oma murede-küsimustega pöörduda, selle kohta saab lugeda Avoni infovoldikust SIIT.
Lisaks tavapärastele roosa lindi toodetele on hetkel kehtivas kataloogis veel kaks toodet, mille müügist saadud tulu läheb rinnavähivastaseks võitluseks - maasikate ja vahukoorega vannivaht ning sädelev kehaemulsioon jasmiini ja E-vitamiiniga. Just need kaks leiab ka kingiloosi auhinnakotist lisaks münditaskule, sokkidele ja seljakotile.

Kui soovid loosis osaleda:
...........................................
 Ole minu blogi jälgija Bloggeris, klikates SIIA või Bloglovin´is SIIN.


 Klikka MEELDIB blogi Facebooki lehele SIIN.
 Kui soovid lisahäält, jaga kingiloosi pilti Facebookis. Kirjuta pildi alla JAGATUD! Pilt asub SIIN.

  Kirjuta siia postituse alla oma nimi ja emaili aadress. 


Võitja teen teatavaks 14. oktoobril blogi Facebooki lehel. 
.................................................................................................



Panin ritta ka kogu Avoni heategevuslike toodete valiku...
Tee väike roosa heategu!


Praeguseks kõik, loodan, et meeldis!

34 comments:

  1. Kristi Raudsepp
    kristi.11@hotmail.com

    ReplyDelete
  2. Maarja-Liis Reede
    maarja-liis_reede@hotmail.com

    ReplyDelete
  3. Merilyn Nõmm

    merilyn.nomm.001@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Brigita
    brigita2@hotmail.com

    ReplyDelete
  5. Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee :)

    ReplyDelete
  6. Katre Kull
    katrekull1@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Lusine Orlova
    lusine.ttk@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Laura Kiviselg
    laurakiviselg@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Helen E.
    hevert266@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Kristiina Sasi
    kristiina.sasi@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Merike Kask
    merikekask19@hot.ee

    ReplyDelete
  12. Veronica Trotski
    veronica.trotski.001@mail.ee

    ReplyDelete
  13. Helina Kruus
    helina.kruus@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Kertu J
    kertujurima@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Vajan väga münditaskut, kuid miks selle tellimine nii tülikaks on tehtud. Mis vanal heal internetipoesüsteemil häda oli. Eks jään loosiõnnele lootma.
    Gristel
    gristel.jaas@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Siiri T
    siiriterasmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Aave Punnar
    aavepunnar@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Marjaliisa
    marjaliisamaripuu@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Siret-Sille Rosenberg
    sillerosenberg@hotmail.fi

    ReplyDelete
  20. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Airika Tamm
    airika.tamm@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Mariann Vendelin
    mariannvendelin@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Sigrid J
    sigridjeletski@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Maire Kuusksalu
    maire.kuusksalu@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Sandra Tuisk
    sandratuiskab@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Kaisa Lummo
    Kaisalummo@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Anette Nappa
    anette.nappa@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Margit Grencštein
    margitgrencstein@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  31. EneliRahula@gmail.com
    www.dodolce.com

    ReplyDelete

ShareThis