arvustused sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine

03/04/2016

Kodu // Varm Country rebane DisainiturultKäisime eile korra läbi Disainiturult. Meiega tuli koju kaasa üks ütlemata tore serveerimisalus-lõikelaud.
varm country
Laheda  toote taga on kodumaine kaubamärk VARM COUNTRY. Olen sellel rebasel tegelikult juba jupp aega silma peal hoidnud ja nüüd turul teda silmates tegin kohe kiire ostu. Disainiturul on hinnad ka veidike soodsamad kui muidu, rebane maksis 10€, natuke kallimalt saab neid võikualuseid näiteks SIIT. Valikus on ka jänese ja karuga alused.  
varm country

varm country
Kes veel ei ole jõudnud, siis Disainiturgu saab külastada täna kella17-ni  Kultuurikatlas. Väga soovitan. Eriti neile, kes armastavad ehteid, sest neid oli seal tõesti palju ja väga lahedaid. Ma ise ei kanna neid kahjuks sugugi ja uurisin enamasti, mida pakutakse kodusisustuse poole pealt. Päris toredaid asju oli. Pilte ma eriti ei teinud, sest rahvast oli palju ja ruumi vähe, aga mõne klõpsu telefoniga Instagrami tarvis siiski sain.
  Kõige põnevam oli kindlasti ARKIPLANT väljapanek. Uskumatu, aga need taimed kasvavad mullata! Ainus hool, mida nad vajavad on kord-paar nädala jooksul veega piserdamine ja korra kuus pooleks tunniks vette ujuma panemine. Üks taim võib kasvada isegi kuna kakskümmend aastat! Mul on kindel plaan nende kodulehelt mõni mullatu taim soetada.
arkiplant
Kaamera ette jäid veel BLUE DESIGN nukupead...
blue design
Põhjamaist disaini pakkuv HOME FROM NORTH...
home from north

home from north
PIRET KÄNDLERI keraamika...
piret kändler

Minge kindlasti uudistama! Ürituse Facebooki lehe leiate SIIT. p.s. pistke tasku 1€ pileti tarvis.

Kes jõudnud juba üritust väisata, kuidas meeldis ja mida toredat soetasite?
statoil
Tänaseks kõik, loodan, et meeldis!

2 comments:

 1. Soetasin ka hiljuti Arkiplantist paar õhutaime. No nii armsakesed ja annavad kodule mõnusa fiilingu. :)
  Kas sa mäletad palju umbkaudu need Blue Design nukupea-vaasid maksta võisid?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui ma ei eksi, siis 50€ ringis. Neid saab ka näiteks estoniandesignhouse.ee lehelt. Kullast suudega valged vaasid/tassid olid eriti lahedad. :)

   Delete

ShareThis