14/06/2013

1000 Facebooki sõbra kingiloos! / lõppenud!



Aeg lendab uskumatult kiiresti ja täna saan siin blogis tervitada juba 1000-det ja veidi rohkematki Facebooki sõpra, mis on uskumatult suur number!!! Tänud kõigile armsatele FB lehega liitujatele!
Et ümmargust numbrit koos teiega tähistada jagan ära ühe eriti roosa kingituse. :)
Loosi lähevad:
Caroline Cox´i raamat "Kuidas olla jumalik", mis ka minu raamaturiiulil ilutseb ja ootab lugemist. Raamatusse saab veidike piiluda SIIN.
Üks armas ja pehme südamekujuline meigipintsel.
Sugar Baby niisutav kätekreem avokaadoõli ja sheavõiga.
Suviselt erkroosa kuldsete detailidega käekell.
Osalemiseks ei pea tegema muud, kui olema blogi Facebooki sõber ( klikka MEELDIB lehe paremas servas!) ja kirjutama siia postituse alla kommentaaridesse oma nime ning mailiaadressi. Kes soovib võib võiduvõimalust kahekordistada jagades loosi pilti Facebookis.
Seekord teeme kiirloosi - võitja selgub juba kolme päeva pärast ehk 17. juunil! :)

Lõppu lisan üleskutse kõikidele armsatele pealinna lugejatele. Juba homme on "Jumestusjuttude" autorid, Reedu ja Kristina Rocca Rahva Raamatus, kus on viimane võimalus osa saada nende tasuta meigikoolitusest. Tartu seminarist, milles osalesin, kirjutasin SIIN. Tõeliselt sisutihe ja südantsoendav üritus. Kellel veel ei ole, soovitan koolitusel kindlasti soetada endale imeilus "Jumestusjuttude" raamat - saate sisse armsa pühenduse ja lisaks hinnalise kingituse.
SOOVITAN! :)
Vaata lähemalt ja pane end osalejaks kirja ürituse FB lehel SIIN.

Tänaseks ongi kõik, olge armsad!




282 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. Kindlasti lähen homme Rahva raamatusse! :)
    Marily P
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Mari Andreller
    mari.andreller@hotmail.com

    ReplyDelete
  4. Kristina Ivanova

    kristinaa665@gmail.com

    Jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  5. Niii ilus väää :D Ei, aga tõsiselt vinge loos!
    Ingrid Kongot
    ingrid.kongot@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Sandra Tamm, zandratamm@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Liisa-Andra
    liisaandra@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Riina Kranich
    riina.kranich@hotmail.com

    ReplyDelete
  9. Ruudu
    ruudu.remmelgas (at) gmail.com

    ReplyDelete
  10. Riina Lepanurm
    Riina003@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Liis Lepanurm liislepanurm@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Kaisa Lohu
    kaisa.lohu@mail.ee
    :)

    ReplyDelete
  13. Birgit Ratassepp
    birgit.ratassepp@hotmail.com

    ReplyDelete
  14. Jee, lõpuks üks loos ka ilma jagamiseta. :)
    Diana Tamme - ditamme@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Mai-Liis Hansson
    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  16. Laura Korjus, laura.korjus@hotmail.com

    ReplyDelete
  17. Veronia Lutter
    Feronix15@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. Veronia Lutter
    Feronix15@hotmail.com

    ReplyDelete
  19. Maren Toomsalu marentoomsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Katrin Talvik
    katrin.talvik@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Kerly Palm olenyx@hotmail.com

    ReplyDelete
  22. Raili Salvet
    raili.salvet@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Ja et peagi lisanduks veel üks null!
    Kairi Otsiver, Kairi.Otsiver@mail.ee.

    ReplyDelete
  24. Sirli Saksniit syrly1992@hot.ee

    ReplyDelete
  25. Külli Aavast
    tainipouni@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Merilii Vendla

    merilii.vendla.001@mail.ee

    ReplyDelete
  27. Maria Noormaa
    mnoormaa@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Brigitta Kroon
    brigitta.kroon@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    Jagasin ka facebookis sõpradele (sest ma avalikult ju ei saa)

    ReplyDelete
  30. Lisett Pedak
    lisett.pedak@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Karmen Aasa
    karmenaasa@hot.ee

    ReplyDelete
  32. Merili Liivoja
    merka456@hot.ee

    ReplyDelete
  33. Käti Väin
    k2tiv2in@gmail.com
    ;)

    ReplyDelete
  34. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    Tõeliselt armas mannavahune loos!
    Jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  35. Eleriin Rätsep potsikudjatuubid@hotmail.com

    ReplyDelete
  36. Eliko Essmann
    eliko91@hot.ee

    ReplyDelete
  37. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    Jagatud ka! :)

    ReplyDelete
  39. Enelis Põder
    enelis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Nansy Ly Endma
    nansyly@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Kristi Lepalaan
    kristi.lepalaan@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Katrin Raudsepp
    raudsepp.katrin@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Sirle Tartu
    sirletar@gmail.com :)

    ReplyDelete
  44. Tiia Urb
    tiiaurb29@hot.ee

    ReplyDelete
  45. Kerta Übner
    kerta.ybner@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Alice Soots
    alicesoots@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Heli Purje
    calystha88@hotmail.com

    :)

    ReplyDelete
  48. kristel burenko
    krizzu345@hot.ee

    ReplyDelete
  49. Eva Luude
    Evaluude@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Renita Leiger
    leiger.renita@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  51. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  52. Kätlin Plakso
    katlin.plakso@gmail.com

    ReplyDelete
  53. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  54. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  55. monika tappo
    monique5@hot.ee

    ReplyDelete
  56. :) nii armas rõõsa

    Mari Jõgeva
    j6geva@gmail.com
    sheerisin ka FB

    ReplyDelete
  57. Kerstin-Gertrud Kärblane
    kerstingertrud@hot.ee


    ReplyDelete
  58. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  59. Merilin Ring, merilinring@hot.ee :)

    ReplyDelete
  60. Grethel Uiga
    grethel.uiga@mail.ee

    ReplyDelete
  61. Kerit Kalder
    kerit.kalder@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  63. See kell on lihtsalt superarmas! :) Pöidlad pihku, et loosiõnn naerataks :)
    Piret Hiiesalu
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee

    ReplyDelete
  65. Karet Rikko
    karet.rikko@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Kristi Kärner / kristi.karner@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Keili Horn
    keili.horn@mail.ee

    ReplyDelete
  68. Dagmar Ojavee
    dagmarikene@hot.ee

    ReplyDelete
  69. Andra Koppel, email: AndraaaK@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Marian
    mariantarrend@hotmail.com

    ReplyDelete
  71. Mailis Estorn
    mailisestorn@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Liis Lätting, sweetshark@hot.ee

    ReplyDelete
  73. Kerli Puusepp
    kerli.puusepp@gmail.com

    Seda südamekujulist pintslit nägin ühel hiina lehel ringi tuuseldades ja mõtlesin seda silmates automaatselt sulle! Väga sinulik kuidagi :)

    Kõike head!

    ReplyDelete
  74. margoth plink
    margothp753@gmail.com
    palju õnne ka!

    ReplyDelete
  75. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  76. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  77. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Jasmin Isabel :)

    eluhetkedpaikeseall@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Mariann Vendelin
    mammu2108@hot.ee

    ReplyDelete
  82. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  83. Nora Nurme
    RoosaMaasikas001@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Aureelia Mitt
    aureeelia@hotmail.com

    ReplyDelete
  85. Ege Selts
    ege.selts@gmail.com

    ReplyDelete
  86. mari volt mariv1563@gmail.com

    sünnipäevaks aitäh :)))

    ReplyDelete
  87. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  88. Kert Suiste ketu22@hot.ee

    ReplyDelete
  89. Maire Maask
    mairemaask@gmail.com
    Jagatud ka facebookis :)

    ReplyDelete
  90. Anna-Liisa Soe
    annaliisa.soe@gmail.com

    ReplyDelete
  91. Diana Leinus - diana.leinus@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Riina Sangla

    sanglariina@gmail.com

    Õnnitlused ka minupoolt! :)

    ReplyDelete
  93. Sandra Kukk sandrakukkeke@gmail.com

    ReplyDelete
  94. Merili Aug am2@hot.ee ✿✿✿ "JAGATUD-SÕBER-MEELDIB" ✿✿✿ Ülimalt nunnu, fantaasiat ja edu ning jätkake ikka samas vaimus !
    (> ” ” <)
    ( ='o'= )
    -(,,)-(,,)-mjäu...✿

    ReplyDelete
  95. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com

    16. on mul lõpetamine ja see oleks siis nagu kingitus:):)
    Palju õnne sulle:):)!!

    www.theessentialtips.blogspot.com

    ReplyDelete
  96. Kristin Kaas-Lutsberg
    kristin.kaas.lutsberg@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Eleri Pedak eleripe@hot.ee

    ReplyDelete
  98. Kristiina Kahr

    kahr.kristiina@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Lisett Pedak
    lisett.pedak@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Triin Võrk, triyn007@hotmail.com

    ReplyDelete
  102. Kairi S.
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  103. Merle Mäevälja

    mmerle123@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Kerli Kangur
    kerlikangur@hot.ee

    ReplyDelete
  105. Kaja Markin
    kaja.markin@gmail.com

    ReplyDelete
  106. Jaanika Kõnnusaar
    jaanika.konnusaar@mail.ee

    ReplyDelete
  107. Birgit Hermat - birksu19@hotmail.com

    ReplyDelete
  108. Anete Rätsep
    anete.ratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  109. Kristel Hansen
    kristelh@hotmail.com

    ReplyDelete
  110. Maria Lõbus
    marialob@ut.ee

    ReplyDelete
  111. Greete Press
    Greete_@hotmail.com

    ReplyDelete
  112. Kairi Jõemaa
    cairzu@hot.ee
    Jagasin ka Facebookis :)

    Päikest! :)

    ReplyDelete
  113. Annabel Jürgenson
    annabel777@hot.ee

    ReplyDelete
  114. Laura Ojamaa
    lalalaura1505@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Margit Mölder

    margit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  116. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Mirjam Vaher
    mirjamvaher@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Ingrid Tärk
    ingridtark@gmail.com

    ReplyDelete
  119. Triin Müür
    triin_m@hotmail.com

    ReplyDelete
  120. Margit Koppel
    margitk0@tlu.ee :)

    ReplyDelete
  121. Kadri Niine
    Kadri.niine@gmail.com

    ReplyDelete
  122. Roosa on päris nunnu :).


    Elis Vink
    cold_kiss18@hotmail.com

    ReplyDelete
  123. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com

    ReplyDelete
  124. Katriin Maas
    maas1kass@hot.ee

    ReplyDelete
  125. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  126. Liisbet Saue
    liisbet.saue@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Merili Palmet
    merilipalmet@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Siret Laanemets
    s1rqu7@gmail.com

    ReplyDelete
  129. Janika Lepik
    janikalepik@gmail.com

    ReplyDelete
  130. Kristi Remmik
    kristiremmik@gmail.com

    ReplyDelete
  131. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  132. Teele Meister
    teele.meister@gmail.com

    ReplyDelete
  133. Mariliis Põder

    mariliis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  134. Marjaliisa Mikiver
    marjaliisa.mikiver@gmail.com

    ReplyDelete
  135. Palju õnne, teadsin, et see number ei jää tulemata :)
    Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  136. Angelica Õunapuu

    angelicaaa91@hotmail.com

    ReplyDelete
  137. Kelli Siidirätsep
    kellukas555@hotmail.com
    kindlasti ka jagan kohe :)

    ReplyDelete
  138. Katre Kluust
    katskatu11@gmail.com

    ReplyDelete
  139. Maris Sepp
    marissepp85@gmail.com

    ReplyDelete
  140. Karin Lill
    karin.lill.001@mail.ee

    ReplyDelete
  141. Triin Rist triin.rist@gmail.com

    ReplyDelete
  142. Marian
    mannu1114@hotmail.com

    ReplyDelete
  143. Merili Nõmmisto
    merilinommisto@hotmail.com

    ReplyDelete
  144. Liisa-Lotta Veiken
    liisa-lotta9@hotmail.com

    ReplyDelete
  145. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  146. Ann Elismäe
    ann.elismae@hotmail.com

    ReplyDelete
  147. Hanna Liivia Teller
    hannaliivia1@gmail.com

    ReplyDelete
  148. Malin Svensson
    malin.svensson34@gmail.com

    ReplyDelete
  149. Marit Mäealu
    marit.maealu@gmail.com

    ReplyDelete
  150. Gerda Arras
    gerda.arras@mail.ee

    ReplyDelete
  151. Kärt Lehis
    kart.lehis@gmail.com

    ReplyDelete
  152. Laura Taal
    taallaura@gmail.com

    ReplyDelete
  153. Kristi Raudlepp
    kristi.raudlepp@gmail.com

    ReplyDelete
  154. Kelly Sepp
    kkellutska@gmail.com

    Õnne ka 1000 puhul! :)

    ReplyDelete
  155. Väga kena roosa kingiloos! :)

    Merle Jakobson
    merle_jakobson@hotmail.com

    ReplyDelete
  156. Kahju, et seda meigikoolitusest alles nüüd lugesin :(

    Ade Piht

    ade.piht@hotmail.com

    ReplyDelete
  157. Gerle Rätsep
    gerleratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  158. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  159. Liis Rebane
    rebaneliis@gmail.com

    ReplyDelete
  160. Agnes Aus
    aus.agnes@gmail.com

    ReplyDelete
  161. Elina Ojamets

    elina.ojamets@hotmail.com

    ReplyDelete
  162. Anett Pero
    anett.pero@gmail.com

    ReplyDelete
  163. Irma Laas
    irmalaaas@gmail.com

    ReplyDelete
  164. Agnes Anijalg

    a.anijalg@gmail.com

    ReplyDelete
  165. Olena Poprik
    olena.poprik@gmail.com

    ReplyDelete
  166. Anni Kahar
    annu.kahar@mail.ee

    ReplyDelete
  167. Mailiis Ollino
    mailiisollino@gmail.com

    ReplyDelete
  168. Kairit Kasuk
    kairitolen@gmail.com

    ReplyDelete
  169. Helena
    helenakeskpalu@gmail.com

    ReplyDelete
  170. Keiti Vaht
    keiti145@gmail.com

    ReplyDelete
  171. jessica jakobson
    jesssuu@hotmail.com

    ReplyDelete
  172. Birgit Tamme
    Birgitamme@hot.ee

    ReplyDelete
  173. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  174. Meri-Liis Karu
    mirkamm1@gmail.com

    ReplyDelete
  175. Laura Tedrekull
    lauratedrekull@gmail.com

    ReplyDelete
  176. Laura Koort
    laurakoort@gmail.com

    ReplyDelete
  177. Anne-Mari Järve
    annemarijarve@gmail.com

    ReplyDelete
  178. Super äge loos!:)
    Katharina Kala
    Katharina.Kala@gmail.com

    ReplyDelete
  179. Kärt Kristiin16 June 2013 at 13:45

    Kärt-Kristiin Jaagu
    kristiin100@gmail.com

    ReplyDelete
  180. Hanna Kivila
    hannak.kivila@gmail.com :)

    ReplyDelete
  181. Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  182. Palju õnne!! :)

    Liis Kodas
    liis.kodas@mail.ee

    ReplyDelete
  183. Johanna Puusaag
    puusaag.johanna@gmail.com

    ReplyDelete
  184. Triinu Piiroja
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  185. Getter

    Getter.martins@gmail.com

    ReplyDelete
  186. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  187. Katriina Seppi
    katriiina@hotmail.com

    ReplyDelete
  188. Anni Zimmermann
    annizimmermann@hot.ee

    ReplyDelete
  189. Saara Bergström
    saara.indiana@gmail.com

    ReplyDelete
  190. Mari
    maripeaske@gmail.com

    ReplyDelete
  191. Maarja
    meryq@hot.ee

    ReplyDelete
  192. Mari Tanissaar maritanissaar@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis