21/12/2013

Kodutule kingiloos! / lõppenud!




Selle aasta kingiloosidele paneb ilusa punkti KODUTULI, kes pani auhinnaks välja jõulupärja lauaküünla, mis lõhnab nii mõnusalt jõulude järele. Kodutulest olen ma juba ka varasemalt kirjutanud SIIN, siis rääkisin nende votiivküünaldest. Kodutule e-poest võib peale laua- ja votiivküünalde leida veel teeküünlaid,  aroomivahasid ja viirukeid. Lõhnavalik on lai, näiteks lauaküünlad on saadaval  36 erineva lõhnaga. Muideks, Tartu küünlafännidel on nüüdsest võimalus Kodutule lauaküünalde ja viirukitega tutvuta Kaubamajas Kodusalongis.


Kui soovid loosis osaleda:

 Ole minu blogi follower, selleks saad, klikates lehe paremal serval nuppu Join This Site.
 Klikka MEELDIB blogi Facebooki lehele SIIN või lehe paremas servas ning Kodutule lehele SIIN.
 Saad lisahääle, kui jagad loosimise pilti Facebookis. Pilt asub SIIN.
  Kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja mailiaadress. 

Võitja loosin välja 25. detsembril!
Mõnusat jõuluootust! 









50 comments:

  1. Kertu Jürima
    kertujurima@gmail.com
    Ilusat jõuluaega Sinulegi! :)

    ReplyDelete
  2. Brita
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  3. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Liisa Veskimäe
    liisa.veskimae@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Liina Vaker, liinavaker@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  7. Kärt-Kristiin Jaagu
    kristiin100@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Sirle Soots
    sky.six@hotmail.com

    ReplyDelete
  9. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com

    Jagasin ka facebookis ! :)

    ReplyDelete
  10. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  11. Maret Piunov
    Maret.Piunov@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Hanna Maria Gabor
    hannamaria.gabor@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. Ilusat talve algust! Nüüd hakkavad päevad tasapisi pikenema.

    Aave Punnar
    aavepunnar@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Maire Kuusksalu
    maire.kuusksalu@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Reelika Neeme
    neemereelika@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Kaunist, helget ja imelist jõuluaega ning säravat aasta lõppu küünalde säras armsate inimeste keskel!
    Aivi Omer
    aivi.omer@outlook.com

    ReplyDelete
  18. Maiken
    maikenm2gi@gmail.com

    Jagasin fb-s ka :)

    ReplyDelete
  19. Mariliis P
    mariliis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  21. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Aitäh mõnusa loosi eest!
    Ilusat 4. advendi jätku ja jõulupühi!

    Eva-Maria Virnas
    evamariimarii@gmail.com

    ReplyDelete
  24. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  25. Imelist jõuluaega!
    siiriterasmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Anna Krete Kangur
    anna.kangur@mail.ee

    ReplyDelete
  28. Haha, algul ei saanud üldse aru miks see loos just kodutule inimesele on, hiljem taipasin, et tegu on Kodutule loosiga :D Oh mind!
    Kaunist jõuluaega! :)
    Riina Sangla
    sanglariina@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Viktoria Kubyshkina

    uli_ulj@mail.ru

    ReplyDelete
  30. Vairi Virnas
    vairivirnas@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Liivi Kull
    liivi.kull@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Liisi Sildoja
    liisisildoja@gmail.com

    ReplyDelete
  33. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  34. Kairi Saaron
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  35. Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee
    Ilusaid pühi ! :)

    ReplyDelete
  36. Cätlin Kiens
    catlin.kiens@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Ingela Terasmaa
    ingeldevil@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis