18/07/2013

Suvine kingiloos! / lõppenud!


Suvi umbes poole peal ja miks mitte seda tähistada mõnusa suvise kingiloosiga! :) 
Valisin loosi tooted, mis oleks suvised, kasvõi värvi poolest. :) 
Auhind sisaldab:
 Dermosili mõnusa värske lõhnaga päevitusjärgset dušigeeli, mis sisaldab lausa 20% aloe verat.
The Body Shopi oliivi kehavõid, mis on mõnusas reisisuuruses ja ei võta kotis ruumi. Kasutan ka ise sama toodet ja see on mu kõigi aegade lemmik kehakreem, mõnus!
★ Dermosili greibi-sidruni-jasmiinilõhnalist suveseepi, mis on nii ilusat värvi.
Armsat kollases tuubis Oriflame Pure Nature tsitrusega värskendavat silmaümbrusgeeli.
★ Dermoshopi 99,4% looduslikku päritolu niisutavat näokreemi, mis sisaldab päevalilleseemneõli, soorea võid, mesilasvaha, aaloeekstrakti, mandliseemneõli, glütseriini, mustasõstra seemneõli ning E-vitamiini.

Kui tunned, et sul on seda suvist komplekti vaja, toimi järgmiselt:
Kui sa veel ei ole minu blogi jälgija, vajuta paremal lehe servas sinist  nuppu Follow this site.
Vajuta meeldib blogi Facebooki lehele SIIN või blogi paremas servas.
Kui soovid võiduvõimalust kahekordistada jaga loosi pilti Facebookis ja kirjuta pildi alla kommentaariks jagatud!
Kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja emaili aadress, et saaksin võidu korral sinuga ühendust võtta. 
Kogu lugu! :)
Kingituse loosin välja juba pühapäeval ehk 21. juulil, et võitja jõuaks ikka kogu selle suvise kraami suvel ära tarbida. ;) 
 
Praeguseks kõik, olge armsad!










215 comments:

  1. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Mari Haamer
    marihaamer ätt gmail.com

    ReplyDelete
  3. Katrin Raudsepp
    raudsepp.katrin@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Ruudu
    ruudu.remmelgas(at)gmail.com

    ReplyDelete
  5. Margit Koppel
    margitk0@tlu.ee

    ReplyDelete
  6. Merilin Ring, merilinring@hot.ee

    ReplyDelete
  7. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Kättlin Kingissepp, kattlin100@hot.ee
    PS: Väga vinge ning suvine kingiloos! :)

    ReplyDelete
  9. Kairin Koop
    kairin123@hot.ee

    ReplyDelete
  10. Maarika
    maarikakarm@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Väga isuäratavad tooted!
    anu.kaelussoo@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Rebeka Vider
    pommake@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  14. Väga isuäratavad tooted!
    anu.kaelussoo@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Heli Purje
    calystha88@hotmail.com

    ReplyDelete
  16. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  17. Liisa
    liisa.lumiste@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Madli Tammel
    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Mirjam Vaher
    mirjamvaher@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Karmen Kivi

    karmenkivi@hotmail.com

    ReplyDelete
  21. Margit Mölder
    margit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Kristel Jaanhold
    kikens@hot.ee

    ReplyDelete
  23. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    ReplyDelete
  24. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  25. Eelica Siim
    eelicasiim@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Merje Tiirmaa
    merje.tiirmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  28. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  29. Kristiina Juurikas
    kristiina.juurikas@gmail.com

    ReplyDelete
  30. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  31. Kairi Otsiver, Kairi.Otsiver@mail.ee

    ReplyDelete
  32. Sandra Bachmann
    sandrabach@hot.ee

    ReplyDelete
  33. Kairit Koppel
    kaiks565@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Laura Ojamaa
    lalalaura1505@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Meril Klaos
    mellu_8@hotmail.com

    ReplyDelete
  36. Gerly Kirejev
    gerlyk@hot.ee

    ReplyDelete
  37. Brita Potter
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  38. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Renate-Ly Mehevets
    rennu88900@hot.ee

    ReplyDelete
  40. Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee :)

    ReplyDelete
  41. Diana Tamme
    ditamme@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Gerttu Blank
    gerttu.blank[ät]gmail.com

    ReplyDelete
  43. Liina Juuse
    liinajuuse@live.com

    ReplyDelete
  44. Riina Lepanurm
    Riina003@gmail.com :)

    ReplyDelete
  45. Merlyn Musting
    merlyn.musting9@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Maire Maask
    mairemaask@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Liis Kodas
    liis.kodas@mail.ee

    ReplyDelete
  48. Kairi S.
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  49. Reelika
    reelicca@hotmail.com

    ReplyDelete
  50. Anna-Liisa Soe
    annaliisa.soe@gmail.com

    ReplyDelete
  51. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  52. Laura Koort
    laurakoort@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Britten Piller

    p2ssuu@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Egelt Põhjala
    egeltpohjala@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Anete Rätsep
    anete.ratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Marian
    mariantarrend@gmail.com

    ReplyDelete
  57. valeria švetskaja
    valeria.svetskaja@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  59. Hannaliis Vaasa
    Hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  60. maarya s
    meryq@hot.ee

    ReplyDelete
  61. Teele Meister
    teele.meister@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Viivika Tiirik

    viivika.tiirik@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Merilii Vendla

    merilii.vendla.001@mail.ee

    ReplyDelete
  64. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Katrin Kaelep

    katrinkaelep@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Kerli Kostin
    uvathaster@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Liis Mitt

    beautyfromliz@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Piret
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Renita Leiger
    leiger.renita@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Gloria
    mchickeyc@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Kaidi Korge
    kaidi.korge@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Liina Teder
    liinateder93@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Kerit

    kerit.kalder@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Kadi M6ttus
    kadi.mottus@gmail.com

    Näokreem hakkab just otsa saama... :(

    ReplyDelete
  77. Carolin
    carolinsiimenson@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  78. Kerli Rand
    Nipzuke@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Katriin Maas
    maas1kass@hot.ee

    ReplyDelete
  80. Kersti Vainonen

    kersti.vainonen@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Katre Kluust
    katskatu11@gmail.com

    ReplyDelete
  82. Ilona Keis

    ilsukas@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Mirjam Püss
    mirjam.pyss@mail.ee

    ReplyDelete
  84. Mariliis Põder

    mariliis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Kristiina Vaik
    kristiina.vaik@hotmail.com

    ReplyDelete
  86. Merilin Raidmets
    merilin797@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Marily P
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Andra Pant
    andra.pant@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Juta K.
    juta.koor@mail.ee

    ReplyDelete
  90. jagatud;)

    Liis Mehik

    liis.mehik@mail.ee

    ReplyDelete
  91. Irina Pukson
    irinapukson@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  93. Anneli Soomre
    annelisoomre@hotmail.com

    ReplyDelete
  94. Nora N
    RoosaMaasikas001@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Nele Luik
    nnele9@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Maris
    maris@beautybubbleblog.com

    ReplyDelete
  97. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com

    ReplyDelete
  98. Eleri Pedak
    eleripe@hot.ee

    ReplyDelete
  99. Kaili Koppel
    kaili.koppel1@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Elina Kohv
    elina225@hot.ee

    ReplyDelete
  101. Mariell Rosenstok

    mariellrosenstok@hotmail.com

    Nii lahe postituse lõpp, liikuv pilt. See on korealane Hyuna kpop bändist nimega 4Minute :)

    ReplyDelete
  102. Kairi Jõemaa
    cairzu@hot.ee

    Päikest! :)

    ReplyDelete
  103. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  104. Margit Jõerand

    margitjoerand@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  105. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com

    ReplyDelete
  106. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Maria Lõbus
    marialob@ut.ee

    ReplyDelete
  108. Annabel Mäeste
    annabellile@hotmail.com

    ReplyDelete
  109. Anni K
    annikahar88@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com

    ReplyDelete
  111. Liivi Kull liivi.kull@gmail.com

    ReplyDelete
  112. Merilyn Kull
    merilyn.kull@gmail.com

    ReplyDelete
  113. Alice Soots
    alicesoots@gmail.com

    ReplyDelete
  114. Margit Veskimäe
    mrgtveskimae@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Helle Vannik helle.vannik@mail.ee

    ReplyDelete
  116. Janeli Ojaste
    janeliojaste@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Gerda Retter
    gerdaretterr@gmail.com ;)

    ReplyDelete
  118. Aave Punnar

    aavepunnar@gmail.com

    Avastasin just blogi -- homme hakkan lugema.Arvutioskus on minimaalne, aga loodan, et täitsin nõuded.

    ReplyDelete
  119. Kerstin
    kerstinkutt@gmail.com

    ReplyDelete
  120. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  121. Mari
    maripeaske@gmail.com

    ReplyDelete
  122. Karit Jäärats
    karit.jaarats@gmail.com

    ReplyDelete
  123. Liisu
    liisuliisu7@gmail.com

    ReplyDelete
  124. maria.roosalu@gmail.com

    Maria

    ReplyDelete
  125. Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  126. Kadri-Ann Lell,
    lumivalgekass@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Triin Rist
    triin.rist@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Hanna Keidong
    hannakeidong@hotmail.com

    ReplyDelete
  129. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  130. Kärt-Kristiin Jaagu
    kristiin100@gmail.com

    ReplyDelete
  131. Vivian Lauhala
    vivian_753@hotmail.com

    ReplyDelete
  132. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  133. Reelika Neeme
    neemereelika@gmail.com

    ReplyDelete
  134. Keiti Vaht
    keiti145@gmail.com

    ReplyDelete
  135. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  136. Grethel Uiga
    grethel.uiga@mail.ee

    ReplyDelete
  137. Reet Nõmmik
    reetnommik@gmail.com

    ReplyDelete
  138. Merlin K
    tereminaolenmellu(at)hotmail.com
    (:

    ReplyDelete
  139. Elisabeth Härma
    elisabethharma@gmail.com

    ReplyDelete
  140. Kätlin Plakso
    katlin.plakso@gmail.com

    ReplyDelete
  141. Kristina Enden
    kristina.enden@gmail.com

    ReplyDelete
  142. Mari Saarepera
    mari258@hot.ee

    ReplyDelete
  143. Liina Lüüs Liinalys@gmail.com

    ReplyDelete
  144. Viktoria Kubyshkina
    uli_ulj@mail.ru

    ReplyDelete
  145. Ann
    ann.elismae@hotmail.com

    ReplyDelete
  146. Riina Sangla
    sanglariina@gmail.com

    ReplyDelete
  147. Mari Haamer
    marihaamer ätt gmail.com

    ReplyDelete
  148. Merle Jakobson
    merle_jakobson@hotmail.com

    ReplyDelete
  149. Sophie Tullkvist
    sophie.tullkvist@hotmail.com

    ReplyDelete
  150. Henriette Raude
    Henrieteraude@hotmail.com

    ReplyDelete
  151. Ege Selts
    ege.selts@gmail.com

    ReplyDelete
  152. Kairi Vainonen

    kkarruolenn@gmail.com :)

    ReplyDelete
  153. Liisa-Andra Lohu
    liisaandra@gmail.com

    ReplyDelete
  154. Leana-Cleydis Liiver
    leana.liiver@mail.ee

    ReplyDelete
  155. Liina Lasman

    chicca_liina@hotmail.com

    Väga lahe kingiloos ja nunnu pilt lõpus :P

    ReplyDelete
  156. Greta Rae

    grets800@hotmail.com

    ReplyDelete
  157. Merili Aug am2@hot.ee ✿✿✿ "JAGATUD-SÕBER-MEELDIB" ✿✿✿ Ülimalt nunnu, fantaasiat ja edu ning jätkake ikka samas vaimus !
    (> ” ” <)
    ( ='o'= )
    -(,,)-(,,)-mjäu...✿

    ReplyDelete
  158. Liisa Uus
    liisauus@hotmail.com

    ReplyDelete
  159. Marlen Ristoja
    marlenristoja@gmail.com

    ReplyDelete
  160. Eliis Nurmetalo

    eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  161. Marlen Ristoja
    marlenristoja@gmail.com

    ReplyDelete
  162. Daniell Lepp

    DaniellLepp@gmail.com

    ReplyDelete
  163. Kerta Übner
    kerta.ybner@gmail.com

    ReplyDelete
  164. Birgit Ratassepp
    birgit.ratassepp@hotmail.com

    ReplyDelete
  165. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  166. Eliis Nurmetalo

    eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  167. Robyn-Stefany Keif

    stefikene@hotmail.com

    ReplyDelete
  168. Kati Valvik
    valvikkati@gmail.com

    ReplyDelete
  169. Carmel Luud
    carmel.luud.002@mail.ee

    ReplyDelete
  170. Merili
    merilitull@gmail.com

    ReplyDelete
  171. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  172. Helerin: helerinseepter@gmail.com

    ReplyDelete
  173. Eliis Nurmetalo

    eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  174. Kätriin-katrin.parnasalu@hotmail.com

    ReplyDelete

ShareThis