18/07/2013

Suvine kingiloos! / lõppenud!


Suvi umbes poole peal ja miks mitte seda tähistada mõnusa suvise kingiloosiga! :) 
Valisin loosi tooted, mis oleks suvised, kasvõi värvi poolest. :) 
Auhind sisaldab:
 Dermosili mõnusa värske lõhnaga päevitusjärgset dušigeeli, mis sisaldab lausa 20% aloe verat.
The Body Shopi oliivi kehavõid, mis on mõnusas reisisuuruses ja ei võta kotis ruumi. Kasutan ka ise sama toodet ja see on mu kõigi aegade lemmik kehakreem, mõnus!
★ Dermosili greibi-sidruni-jasmiinilõhnalist suveseepi, mis on nii ilusat värvi.
Armsat kollases tuubis Oriflame Pure Nature tsitrusega värskendavat silmaümbrusgeeli.
★ Dermoshopi 99,4% looduslikku päritolu niisutavat näokreemi, mis sisaldab päevalilleseemneõli, soorea võid, mesilasvaha, aaloeekstrakti, mandliseemneõli, glütseriini, mustasõstra seemneõli ning E-vitamiini.

Kui tunned, et sul on seda suvist komplekti vaja, toimi järgmiselt:
Kui sa veel ei ole minu blogi jälgija, vajuta paremal lehe servas sinist  nuppu Follow this site.
Vajuta meeldib blogi Facebooki lehele SIIN või blogi paremas servas.
Kui soovid võiduvõimalust kahekordistada jaga loosi pilti Facebookis ja kirjuta pildi alla kommentaariks jagatud!
Kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja emaili aadress, et saaksin võidu korral sinuga ühendust võtta. 
Kogu lugu! :)
Kingituse loosin välja juba pühapäeval ehk 21. juulil, et võitja jõuaks ikka kogu selle suvise kraami suvel ära tarbida. ;) 
 
Praeguseks kõik, olge armsad!










215 comments:

  1. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Mari Haamer
    marihaamer ätt gmail.com

    ReplyDelete
  3. Katrin Raudsepp
    raudsepp.katrin@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Ruudu
    ruudu.remmelgas(at)gmail.com

    ReplyDelete
  5. Margit Koppel
    margitk0@tlu.ee

    ReplyDelete
  6. Merilin Ring, merilinring@hot.ee

    ReplyDelete
  7. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Kättlin Kingissepp, kattlin100@hot.ee
    PS: Väga vinge ning suvine kingiloos! :)

    ReplyDelete
  9. Kairin Koop
    kairin123@hot.ee

    ReplyDelete
  10. Maarika
    maarikakarm@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Väga isuäratavad tooted!
    anu.kaelussoo@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Rebeka Vider
    pommake@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  14. Väga isuäratavad tooted!
    anu.kaelussoo@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Heli Purje
    calystha88@hotmail.com

    ReplyDelete
  16. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  17. Liisa
    liisa.lumiste@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Madli Tammel
    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Auli Kristmann
    auli10@live.com

    ReplyDelete
  20. Mirjam Vaher
    mirjamvaher@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Karmen Kivi

    karmenkivi@hotmail.com

    ReplyDelete
  22. Margit Mölder
    margit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Kristel Jaanhold
    kikens@hot.ee

    ReplyDelete
  24. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    ReplyDelete
  25. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  26. Eelica Siim
    eelicasiim@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Merje Tiirmaa
    merje.tiirmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Imbi Reiväli
    imbi83@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  31. Kristiina Juurikas
    kristiina.juurikas@gmail.com

    ReplyDelete
  32. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  33. Kairi Otsiver, Kairi.Otsiver@mail.ee

    ReplyDelete
  34. Sandra Bachmann
    sandrabach@hot.ee

    ReplyDelete
  35. Kairit Koppel
    kaiks565@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Laura Ojamaa
    lalalaura1505@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Meril Klaos
    mellu_8@hotmail.com

    ReplyDelete
  38. Gerly Kirejev
    gerlyk@hot.ee

    ReplyDelete
  39. Brita Potter
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  40. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Renate-Ly Mehevets
    rennu88900@hot.ee

    ReplyDelete
  42. Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee :)

    ReplyDelete
  43. Diana Tamme
    ditamme@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Gerttu Blank
    gerttu.blank[ät]gmail.com

    ReplyDelete
  45. Liina Juuse
    liinajuuse@live.com

    ReplyDelete
  46. Riina Lepanurm
    Riina003@gmail.com :)

    ReplyDelete
  47. Merlyn Musting
    merlyn.musting9@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Maire Maask
    mairemaask@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Liis Kodas
    liis.kodas@mail.ee

    ReplyDelete
  50. Kairi S.
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  51. Reelika
    reelicca@hotmail.com

    ReplyDelete
  52. Anna-Liisa Soe
    annaliisa.soe@gmail.com

    ReplyDelete
  53. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  54. Laura Koort
    laurakoort@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Britten Piller

    p2ssuu@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Egelt Põhjala
    egeltpohjala@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Anete Rätsep
    anete.ratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Marian
    mariantarrend@gmail.com

    ReplyDelete
  59. valeria švetskaja
    valeria.svetskaja@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  61. Hannaliis Vaasa
    Hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  62. maarya s
    meryq@hot.ee

    ReplyDelete
  63. Teele Meister
    teele.meister@gmail.com

    ReplyDelete
  64. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  65. Merilii Vendla

    merilii.vendla.001@mail.ee

    ReplyDelete
  66. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Katrin Kaelep

    katrinkaelep@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Kerli Kostin
    uvathaster@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Liis Mitt

    beautyfromliz@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Piret
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Renita Leiger
    leiger.renita@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Gloria
    mchickeyc@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Kaidi Korge
    kaidi.korge@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Angela Tõnissaar
    anxaton@hot.ee

    ReplyDelete
  77. Liina Teder
    liinateder93@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Kerit

    kerit.kalder@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Kadi M6ttus
    kadi.mottus@gmail.com

    Näokreem hakkab just otsa saama... :(

    ReplyDelete
  80. Carolin
    carolinsiimenson@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  81. Stina
    stiina___@hotmail.com

    ReplyDelete
  82. Kerli Rand
    Nipzuke@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Katriin Maas
    maas1kass@hot.ee

    ReplyDelete
  84. Kersti Vainonen

    kersti.vainonen@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Katre Kluust
    katskatu11@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Mirjam Püss
    mirjam.pyss@mail.ee

    ReplyDelete
  87. Mariliis Põder

    mariliis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Kristiina Vaik
    kristiina.vaik@hotmail.com

    ReplyDelete
  89. Merilin Raidmets
    merilin797@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Marily P
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  91. Andra Pant
    andra.pant@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Juta K.
    juta.koor@mail.ee

    ReplyDelete
  93. jagatud;)

    Liis Mehik

    liis.mehik@mail.ee

    ReplyDelete
  94. Irina Pukson
    irinapukson@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Anneli Soomre
    annelisoomre@hotmail.com

    ReplyDelete
  97. Nora N
    RoosaMaasikas001@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Nele Luik
    nnele9@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Maris
    maris@beautybubbleblog.com

    ReplyDelete
  100. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com

    ReplyDelete
  101. Eleri Pedak
    eleripe@hot.ee

    ReplyDelete
  102. Triin Pihus
    tripih@hot.ee

    ReplyDelete
  103. Kaili Koppel
    kaili.koppel1@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Elina Kohv
    elina225@hot.ee

    ReplyDelete
  105. Mariell Rosenstok

    mariellrosenstok@hotmail.com

    Nii lahe postituse lõpp, liikuv pilt. See on korealane Hyuna kpop bändist nimega 4Minute :)

    ReplyDelete
  106. Kairi Jõemaa
    cairzu@hot.ee

    Päikest! :)

    ReplyDelete
  107. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  108. Margit Jõerand

    margitjoerand@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  109. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  111. Maria Lõbus
    marialob@ut.ee

    ReplyDelete
  112. Annabel Mäeste
    annabellile@hotmail.com

    ReplyDelete
  113. Anni K
    annikahar88@gmail.com

    ReplyDelete
  114. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Liivi Kull liivi.kull@gmail.com

    ReplyDelete
  116. Merilyn Kull
    merilyn.kull@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Alice Soots
    alicesoots@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Margit Veskimäe
    mrgtveskimae@gmail.com

    ReplyDelete
  119. Helle Vannik helle.vannik@mail.ee

    ReplyDelete
  120. Janeli Ojaste
    janeliojaste@gmail.com

    ReplyDelete
  121. Gerda Retter
    gerdaretterr@gmail.com ;)

    ReplyDelete
  122. Aave Punnar

    aavepunnar@gmail.com

    Avastasin just blogi -- homme hakkan lugema.Arvutioskus on minimaalne, aga loodan, et täitsin nõuded.

    ReplyDelete
  123. Kerstin
    kerstinkutt@gmail.com

    ReplyDelete
  124. Merili
    merili.hade@gmail.com

    ReplyDelete
  125. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  126. Mari
    maripeaske@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Karit Jäärats
    karit.jaarats@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Liisu
    liisuliisu7@gmail.com

    ReplyDelete
  129. Kati Aavasalu
    catzuh@gmail.com

    ReplyDelete
  130. maria.roosalu@gmail.com

    Maria

    ReplyDelete
  131. Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  132. Kadri-Ann Lell,
    lumivalgekass@gmail.com

    ReplyDelete
  133. Triin Rist
    triin.rist@gmail.com

    ReplyDelete
  134. Hanna Keidong
    hannakeidong@hotmail.com

    ReplyDelete
  135. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  136. Kärt-Kristiin Jaagu
    kristiin100@gmail.com

    ReplyDelete
  137. Vivian Lauhala
    vivian_753@hotmail.com

    ReplyDelete
  138. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  139. Reelika Neeme
    neemereelika@gmail.com

    ReplyDelete
  140. Keiti Vaht
    keiti145@gmail.com

    ReplyDelete
  141. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  142. Grethel Uiga
    grethel.uiga@mail.ee

    ReplyDelete
  143. Reet Nõmmik
    reetnommik@gmail.com

    ReplyDelete
  144. Merlin K
    tereminaolenmellu(at)hotmail.com
    (:

    ReplyDelete
  145. Elisabeth Härma
    elisabethharma@gmail.com

    ReplyDelete
  146. Kätlin Plakso
    katlin.plakso@gmail.com

    ReplyDelete
  147. Kristina Enden
    kristina.enden@gmail.com

    ReplyDelete
  148. Mari Saarepera
    mari258@hot.ee

    ReplyDelete
  149. Liina Lüüs Liinalys@gmail.com

    ReplyDelete
  150. Viktoria Kubyshkina
    uli_ulj@mail.ru

    ReplyDelete
  151. Ann
    ann.elismae@hotmail.com

    ReplyDelete
  152. Riina Sangla
    sanglariina@gmail.com

    ReplyDelete
  153. Mari Haamer
    marihaamer ätt gmail.com

    ReplyDelete
  154. Merle Jakobson
    merle_jakobson@hotmail.com

    ReplyDelete
  155. Sophie Tullkvist
    sophie.tullkvist@hotmail.com

    ReplyDelete
  156. Henriette Raude
    Henrieteraude@hotmail.com

    ReplyDelete
  157. Ege Selts
    ege.selts@gmail.com

    ReplyDelete
  158. Kairi Vainonen

    kkarruolenn@gmail.com :)

    ReplyDelete
  159. Liisa-Andra Lohu
    liisaandra@gmail.com

    ReplyDelete
  160. Leana-Cleydis Liiver
    leana.liiver@mail.ee

    ReplyDelete
  161. Liina Lasman

    chicca_liina@hotmail.com

    Väga lahe kingiloos ja nunnu pilt lõpus :P

    ReplyDelete
  162. Greta Rae

    grets800@hotmail.com

    ReplyDelete
  163. Merili Aug am2@hot.ee ✿✿✿ "JAGATUD-SÕBER-MEELDIB" ✿✿✿ Ülimalt nunnu, fantaasiat ja edu ning jätkake ikka samas vaimus !
    (> ” ” <)
    ( ='o'= )
    -(,,)-(,,)-mjäu...✿

    ReplyDelete
  164. Liisa Uus
    liisauus@hotmail.com

    ReplyDelete
  165. Marlen Ristoja
    marlenristoja@gmail.com

    ReplyDelete
  166. Eliis Nurmetalo

    eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  167. Marlen Ristoja
    marlenristoja@gmail.com

    ReplyDelete
  168. Daniell Lepp

    DaniellLepp@gmail.com

    ReplyDelete
  169. Kerta Übner
    kerta.ybner@gmail.com

    ReplyDelete
  170. Birgit Ratassepp
    birgit.ratassepp@hotmail.com

    ReplyDelete
  171. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  172. Eliis Nurmetalo

    eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  173. Robyn-Stefany Keif

    stefikene@hotmail.com

    ReplyDelete
  174. Kati Valvik
    valvikkati@gmail.com

    ReplyDelete
  175. Carmel Luud
    carmel.luud.002@mail.ee

    ReplyDelete
  176. Birgit

    birgitaljaste@gmail.com

    ReplyDelete
  177. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  178. Helerin: helerinseepter@gmail.com

    ReplyDelete
  179. Eliis Nurmetalo

    eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  180. Kätriin-katrin.parnasalu@hotmail.com

    ReplyDelete
  181. Gaili Sibul
    annabel82@hot.ee

    ReplyDelete

ShareThis