18/07/2013

Suvine kingiloos! / lõppenud!


Suvi umbes poole peal ja miks mitte seda tähistada mõnusa suvise kingiloosiga! :) 
Valisin loosi tooted, mis oleks suvised, kasvõi värvi poolest. :) 
Auhind sisaldab:
 Dermosili mõnusa värske lõhnaga päevitusjärgset dušigeeli, mis sisaldab lausa 20% aloe verat.
The Body Shopi oliivi kehavõid, mis on mõnusas reisisuuruses ja ei võta kotis ruumi. Kasutan ka ise sama toodet ja see on mu kõigi aegade lemmik kehakreem, mõnus!
★ Dermosili greibi-sidruni-jasmiinilõhnalist suveseepi, mis on nii ilusat värvi.
Armsat kollases tuubis Oriflame Pure Nature tsitrusega värskendavat silmaümbrusgeeli.
★ Dermoshopi 99,4% looduslikku päritolu niisutavat näokreemi, mis sisaldab päevalilleseemneõli, soorea võid, mesilasvaha, aaloeekstrakti, mandliseemneõli, glütseriini, mustasõstra seemneõli ning E-vitamiini.

Kui tunned, et sul on seda suvist komplekti vaja, toimi järgmiselt:
Kui sa veel ei ole minu blogi jälgija, vajuta paremal lehe servas sinist  nuppu Follow this site.
Vajuta meeldib blogi Facebooki lehele SIIN või blogi paremas servas.
Kui soovid võiduvõimalust kahekordistada jaga loosi pilti Facebookis ja kirjuta pildi alla kommentaariks jagatud!
Kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja emaili aadress, et saaksin võidu korral sinuga ühendust võtta. 
Kogu lugu! :)
Kingituse loosin välja juba pühapäeval ehk 21. juulil, et võitja jõuaks ikka kogu selle suvise kraami suvel ära tarbida. ;) 
 
Praeguseks kõik, olge armsad!










215 comments:

  1. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Mari Haamer
    marihaamer ätt gmail.com

    ReplyDelete
  3. Katrin Raudsepp
    raudsepp.katrin@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Ruudu
    ruudu.remmelgas(at)gmail.com

    ReplyDelete
  5. Margit Koppel
    margitk0@tlu.ee

    ReplyDelete
  6. Merilin Ring, merilinring@hot.ee

    ReplyDelete
  7. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Kättlin Kingissepp, kattlin100@hot.ee
    PS: Väga vinge ning suvine kingiloos! :)

    ReplyDelete
  9. Kairin Koop
    kairin123@hot.ee

    ReplyDelete
  10. Maarika
    maarikakarm@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Väga isuäratavad tooted!
    anu.kaelussoo@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Rebeka Vider
    pommake@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  14. Väga isuäratavad tooted!
    anu.kaelussoo@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Heli Purje
    calystha88@hotmail.com

    ReplyDelete
  16. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  17. Liisa
    liisa.lumiste@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Madli Tammel
    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Auli Kristmann
    auli10@live.com

    ReplyDelete
  20. Mirjam Vaher
    mirjamvaher@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Karmen Kivi

    karmenkivi@hotmail.com

    ReplyDelete
  22. Margit Mölder
    margit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Kristel Jaanhold
    kikens@hot.ee

    ReplyDelete
  24. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    ReplyDelete
  25. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  26. Eelica Siim
    eelicasiim@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Merje Tiirmaa
    merje.tiirmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  30. Kristiina Juurikas
    kristiina.juurikas@gmail.com

    ReplyDelete
  31. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  32. Kairi Otsiver, Kairi.Otsiver@mail.ee

    ReplyDelete
  33. Sandra Bachmann
    sandrabach@hot.ee

    ReplyDelete
  34. Kairit Koppel
    kaiks565@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Laura Ojamaa
    lalalaura1505@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Meril Klaos
    mellu_8@hotmail.com

    ReplyDelete
  37. Gerly Kirejev
    gerlyk@hot.ee

    ReplyDelete
  38. Brita Potter
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  39. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Renate-Ly Mehevets
    rennu88900@hot.ee

    ReplyDelete
  41. Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee :)

    ReplyDelete
  42. Diana Tamme
    ditamme@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Gerttu Blank
    gerttu.blank[ät]gmail.com

    ReplyDelete
  44. Liina Juuse
    liinajuuse@live.com

    ReplyDelete
  45. Riina Lepanurm
    Riina003@gmail.com :)

    ReplyDelete
  46. Merlyn Musting
    merlyn.musting9@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Maire Maask
    mairemaask@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Liis Kodas
    liis.kodas@mail.ee

    ReplyDelete
  49. Kairi S.
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  50. Reelika
    reelicca@hotmail.com

    ReplyDelete
  51. Anna-Liisa Soe
    annaliisa.soe@gmail.com

    ReplyDelete
  52. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  53. Laura Koort
    laurakoort@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Britten Piller

    p2ssuu@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Egelt Põhjala
    egeltpohjala@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Anete Rätsep
    anete.ratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Marian
    mariantarrend@gmail.com

    ReplyDelete
  58. valeria švetskaja
    valeria.svetskaja@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  60. Hannaliis Vaasa
    Hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  61. maarya s
    meryq@hot.ee

    ReplyDelete
  62. Teele Meister
    teele.meister@gmail.com

    ReplyDelete
  63. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  64. Merilii Vendla

    merilii.vendla.001@mail.ee

    ReplyDelete
  65. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Katrin Kaelep

    katrinkaelep@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Kerli Kostin
    uvathaster@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Liis Mitt

    beautyfromliz@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Piret
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Renita Leiger
    leiger.renita@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Gloria
    mchickeyc@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Kaidi Korge
    kaidi.korge@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Angela Tõnissaar
    anxaton@hot.ee

    ReplyDelete
  76. Liina Teder
    liinateder93@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Kerit

    kerit.kalder@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Kadi M6ttus
    kadi.mottus@gmail.com

    Näokreem hakkab just otsa saama... :(

    ReplyDelete
  79. Carolin
    carolinsiimenson@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  80. Stina
    stiina___@hotmail.com

    ReplyDelete
  81. Kerli Rand
    Nipzuke@gmail.com

    ReplyDelete
  82. Katriin Maas
    maas1kass@hot.ee

    ReplyDelete
  83. Kersti Vainonen

    kersti.vainonen@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Katre Kluust
    katskatu11@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Mirjam Püss
    mirjam.pyss@mail.ee

    ReplyDelete
  86. Mariliis Põder

    mariliis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Kristiina Vaik
    kristiina.vaik@hotmail.com

    ReplyDelete
  88. Merilin Raidmets
    merilin797@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Marily P
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Andra Pant
    andra.pant@gmail.com

    ReplyDelete
  91. Juta K.
    juta.koor@mail.ee

    ReplyDelete
  92. jagatud;)

    Liis Mehik

    liis.mehik@mail.ee

    ReplyDelete
  93. Irina Pukson
    irinapukson@gmail.com

    ReplyDelete
  94. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Anneli Soomre
    annelisoomre@hotmail.com

    ReplyDelete
  96. Nora N
    RoosaMaasikas001@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Nele Luik
    nnele9@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Maris
    maris@beautybubbleblog.com

    ReplyDelete
  99. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com

    ReplyDelete
  100. Eleri Pedak
    eleripe@hot.ee

    ReplyDelete
  101. Triin Pihus
    tripih@hot.ee

    ReplyDelete
  102. Kaili Koppel
    kaili.koppel1@gmail.com

    ReplyDelete
  103. Elina Kohv
    elina225@hot.ee

    ReplyDelete
  104. Mariell Rosenstok

    mariellrosenstok@hotmail.com

    Nii lahe postituse lõpp, liikuv pilt. See on korealane Hyuna kpop bändist nimega 4Minute :)

    ReplyDelete
  105. Kairi Jõemaa
    cairzu@hot.ee

    Päikest! :)

    ReplyDelete
  106. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  107. Margit Jõerand

    margitjoerand@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  108. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com

    ReplyDelete
  109. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Maria Lõbus
    marialob@ut.ee

    ReplyDelete
  111. Annabel Mäeste
    annabellile@hotmail.com

    ReplyDelete
  112. Anni K
    annikahar88@gmail.com

    ReplyDelete
  113. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com

    ReplyDelete
  114. Liivi Kull liivi.kull@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Merilyn Kull
    merilyn.kull@gmail.com

    ReplyDelete
  116. Alice Soots
    alicesoots@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Margit Veskimäe
    mrgtveskimae@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Helle Vannik helle.vannik@mail.ee

    ReplyDelete
  119. Janeli Ojaste
    janeliojaste@gmail.com

    ReplyDelete
  120. Gerda Retter
    gerdaretterr@gmail.com ;)

    ReplyDelete
  121. Aave Punnar

    aavepunnar@gmail.com

    Avastasin just blogi -- homme hakkan lugema.Arvutioskus on minimaalne, aga loodan, et täitsin nõuded.

    ReplyDelete
  122. Kerstin
    kerstinkutt@gmail.com

    ReplyDelete
  123. Merili
    merili.hade@gmail.com

    ReplyDelete
  124. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  125. Mari
    maripeaske@gmail.com

    ReplyDelete
  126. Karit Jäärats
    karit.jaarats@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Liisu
    liisuliisu7@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Kati Aavasalu
    catzuh@gmail.com

    ReplyDelete
  129. maria.roosalu@gmail.com

    Maria

    ReplyDelete
  130. Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  131. Kadri-Ann Lell,
    lumivalgekass@gmail.com

    ReplyDelete
  132. Triin Rist
    triin.rist@gmail.com

    ReplyDelete
  133. Hanna Keidong
    hannakeidong@hotmail.com

    ReplyDelete
  134. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  135. Kärt-Kristiin Jaagu
    kristiin100@gmail.com

    ReplyDelete
  136. Vivian Lauhala
    vivian_753@hotmail.com

    ReplyDelete
  137. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  138. Reelika Neeme
    neemereelika@gmail.com

    ReplyDelete
  139. Keiti Vaht
    keiti145@gmail.com

    ReplyDelete
  140. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  141. Grethel Uiga
    grethel.uiga@mail.ee

    ReplyDelete
  142. Reet Nõmmik
    reetnommik@gmail.com

    ReplyDelete
  143. Merlin K
    tereminaolenmellu(at)hotmail.com
    (:

    ReplyDelete
  144. Elisabeth Härma
    elisabethharma@gmail.com

    ReplyDelete
  145. Kätlin Plakso
    katlin.plakso@gmail.com

    ReplyDelete
  146. Kristina Enden
    kristina.enden@gmail.com

    ReplyDelete
  147. Mari Saarepera
    mari258@hot.ee

    ReplyDelete
  148. Liina Lüüs Liinalys@gmail.com

    ReplyDelete
  149. Viktoria Kubyshkina
    uli_ulj@mail.ru

    ReplyDelete
  150. Ann
    ann.elismae@hotmail.com

    ReplyDelete
  151. Riina Sangla
    sanglariina@gmail.com

    ReplyDelete
  152. Mari Haamer
    marihaamer ätt gmail.com

    ReplyDelete
  153. Merle Jakobson
    merle_jakobson@hotmail.com

    ReplyDelete
  154. Sophie Tullkvist
    sophie.tullkvist@hotmail.com

    ReplyDelete
  155. Henriette Raude
    Henrieteraude@hotmail.com

    ReplyDelete
  156. Ege Selts
    ege.selts@gmail.com

    ReplyDelete
  157. Kairi Vainonen

    kkarruolenn@gmail.com :)

    ReplyDelete
  158. Liisa-Andra Lohu
    liisaandra@gmail.com

    ReplyDelete
  159. Leana-Cleydis Liiver
    leana.liiver@mail.ee

    ReplyDelete
  160. Liina Lasman

    chicca_liina@hotmail.com

    Väga lahe kingiloos ja nunnu pilt lõpus :P

    ReplyDelete
  161. Greta Rae

    grets800@hotmail.com

    ReplyDelete
  162. Merili Aug am2@hot.ee ✿✿✿ "JAGATUD-SÕBER-MEELDIB" ✿✿✿ Ülimalt nunnu, fantaasiat ja edu ning jätkake ikka samas vaimus !
    (> ” ” <)
    ( ='o'= )
    -(,,)-(,,)-mjäu...✿

    ReplyDelete
  163. Liisa Uus
    liisauus@hotmail.com

    ReplyDelete
  164. Marlen Ristoja
    marlenristoja@gmail.com

    ReplyDelete
  165. Eliis Nurmetalo

    eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  166. Marlen Ristoja
    marlenristoja@gmail.com

    ReplyDelete
  167. Daniell Lepp

    DaniellLepp@gmail.com

    ReplyDelete
  168. Kerta Übner
    kerta.ybner@gmail.com

    ReplyDelete
  169. Birgit Ratassepp
    birgit.ratassepp@hotmail.com

    ReplyDelete
  170. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  171. Eliis Nurmetalo

    eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  172. Robyn-Stefany Keif

    stefikene@hotmail.com

    ReplyDelete
  173. Kati Valvik
    valvikkati@gmail.com

    ReplyDelete
  174. Carmel Luud
    carmel.luud.002@mail.ee

    ReplyDelete
  175. Birgit

    birgitaljaste@gmail.com

    ReplyDelete
  176. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  177. Helerin: helerinseepter@gmail.com

    ReplyDelete
  178. Eliis Nurmetalo

    eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  179. Kätriin-katrin.parnasalu@hotmail.com

    ReplyDelete
  180. Gaili Sibul
    annabel82@hot.ee

    ReplyDelete

ShareThis