25/10/2013

Lucky Laika sünnipäeva kingiloos! / lõppenud!



LUCKY LAIKA on tore eestimaine perefirma, mis on kahe tegutsemisaasta jooksul oma armsate ja südamlike loomakestega ehetel, kaartidel ja maalidel paljude südamed võitnud. 8.-l oktoobril tähistaski Lucky Laika  oma teist sünnipäeva ja selle raames on paljudes blogides nende imearmsate tegelastega tooteid välja loositud. Olin südamepõhjani liigutatud, et ka minu blogi osutus üheks väljavalituks, kes saab oma armsaid lugejaid Lucky Laika´ga rõõmustada. Te kõik teate juba mu nõrkust armsate loomakeste ja muffinite vastu...kujutage siis ette minu ahhetamist, kui ma kõik allpool oleva pakist välja harutasin... 
Sobilikumaid kingiloosi auhindu siia blogisse on raske ette kujutada, onju? :) 
Süda läks täitsa härdaks, sest Lucky Laika oli nii armas ja kinkis ka minule sama komplekti tooteid. 
Tutvustan teile kõike lähemalt...

See jänesega pilt, mille peale ma vist elu pikima awwww... kuuldavale tõin, on spetsiaalselt Lucky Laika sünnipäevaks loodud. Olivia, kes kõik Lucky Laika pildid on joonistanud, tegi neid täpselt 33 tükki, sest just selle numbriga sünnipäev on tal detsembris tulemas. Pildi vasakus alumises servas võib näha, et minu eksemplar on neljas. :) Neid jänese ja muffiniga pilte ei saa mitte mitte kusagilt osta ja rohkem neid mitte kunagi ei tehta. Pildi suurus on 15x10 cm, see on trükitud kvaliteetsele paberile kvaliteetsete värvidega, mis tagab pika tuhmumiskindluse. Iga pilt on autori poolt käsitsi signeeritud ja tuleb koos imekena raamiga...
Järgmiseks saab võitja valida endale paari armsaid kõrvarõngaid. Mina otsustasin pildiga sobivate jänkude kasuks. :) Kõrvarõngaste valikuga saab tutvuda SIIN.
Kolmandaks kingiks on 30 vanasõnadega postkaarti, üks toredam kui teine...
Minu lemmik on rebasega, vanasõnaks "Jänes šampust ei joo". :)

Kui sa soovid selles toredas loosis osaleda, siis...

ole minu blogi follower, selleks saad, vajutades lehe paremas servas nuppu Join This Site.
klikka LIKE blogi Facebooki lehele SIIN või lehe paremas servas.
kui soovid olla kursis Lucky Laika tegemistega, klikka LIKE ka nende FB lehele SIIN. See samm ei ole kohustuslik, aga kes ei tahaks oma FB seinalt armsaid uusi tegelasi avastada. Paar päeva tagasi tutvustati näiteks väikest karutüdrukut, no nii armas... 
jagades kingiloosi pilti Facebookis, kahekordistad oma võiduvõimalust!
kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja mailiaadress, et saakisn sinuga võidu korral ühendust võtta. Kui soovid, võid ka lisada, milline Lucky Laika tegelastest on sinu lemmik. :)

Võtja loosin arvuti abiga välja 31.-l oktoobril
Palju edu kõigile, auhind on niiii magus! :)

Tänaseks ongi kõik, olge armsad!

75 comments:

  1. Liina Lüüs liinalys@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com
    Minul on kaks lemmiktegelast, jänes ja kass. :) Tõepoolest üks suurepärane kingitus, mida oma lugejatele kinkida:)

    ReplyDelete
  3. Triinu Piiroja
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  4. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com
    See magav mõmmik on niii armas tegelane :)

    ReplyDelete
  5. Liisa Lumiste

    liisa.lumiste@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Anet Ernits
    anet.ernits@gmail.com
    lemmikuks on jänes :)

    ReplyDelete
  8. Kairi Otsiver, Kairi.Otsiver@mail.ee.

    Pöidlad püsti, kuna hädasti oleks vaja, et minu lemmik jänisekene, kellel ei vea kaardimängus, küll aga armastuses, ka minu kodu ehiks.

    ReplyDelete
  9. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  10. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com
    Lemmikud on jänes, rebane ja oravad

    ReplyDelete
  11. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  12. Kärt Sepp
    k2ty88@gmail.com
    Lemmikud on jänes ja kass :D

    ReplyDelete
  13. Liisu K
    liisuliisu7@gmail.com

    Juba mõnda aega vaatan nende epoodi. Kui muud ei telli, siis jõuludeks kaardid tahan küll neilt tellida, pole küll jõuluteemalised (äkki tulevad veel), aga omapärased on ikkagi :) Lemmiktegelane on kass vanasõnade sarjast: Armastuses ja sõjas on kõik lubatud. Nii uhke näeb välja :)

    ReplyDelete
  14. Ene Raal
    eneraal@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Epp-Paula Kivila
    eppkivila@gmail.com
    Jäneeeees on lemmik :)

    ReplyDelete
  16. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com
    Minu lemmik on ka jänks ning uhke kiisu! :)

    ReplyDelete
  17. Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. Woohoo, kingiloos! :)

    Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    Vaieldamatud lemmikud on mul kindlasti jänkupere tegelased :)

    ReplyDelete
  19. Katrin Raudsepp
    raudsepp.katrin@gmail.com
    Kui tuua välja üks, siia selleks on jänes , vanasõnaga "Kellel ei vea kaardimängus" Kuid nad kõik on lihtsalt nii armsad ja mõnusa meeleoluga loodud pildid. Iga päev, kui oma seinal olevatest piltidest möödun tuleb näole naeratus. Nimelt olen "Oma silm on kuningas" pildi kingiks saanud ja paar pilti ise juurde soetanud .

    ReplyDelete
  20. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Anna Rebane
    anna.rebane@gmail.com
    Ikka sama pilt mis sinulgi on lemmik :)

    ReplyDelete
  22. Gete Meekler
    getemeekler@gmail.com

    Lemmik on kass - Armastuses ja sõjas on kõik lubatud :) ! Aga see jänes on samuti üliarmas ja sobiks mulle seinale perfektselt :) !

    ReplyDelete
  23. Kadri Niine
    Kadri.niine@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Kätriin Kade
    katriin.kade@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Kätlin Loogus
    k2tlin_loogus@hotmail.com
    Väga raske on lemmikut valida, kuna kõik on nii armsad!

    ReplyDelete
  26. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  27. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com

    Jagasin loosi Facebookis, lemmiktegelaseks on orav :)

    ReplyDelete
  28. Minugi lemmikud kass ja jänes!

    Liisa-Andra
    musterlaps@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Epp Rusi
    epp.rusi@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Kairi Vainonen
    kkarruolenn@gmail.com :)

    ReplyDelete
  31. See koer on nii armas! :))
    Jagasin FB-s ka.
    Janna Zagritsuk
    joanna.spihhalska@gmail.com
    Päikest! :))

    ReplyDelete
  32. Maire Kuusksalu
    maire.kuusksalu@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Katrin Talvik
    katrin.talvik@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Mariliis Põder
    mariliis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  35. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  36. Oii..mulle nii meeldib see jänksiga pildike :)

    Liisbet Saue
    liisbet.saue@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Laura Tedrekull
    lauratedrekull@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Kaisa Ringa Peirumaa
    ringa.kaisa@yahoo.com

    ReplyDelete
  39. Triin Rist
    triin.rist@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Katriin Maas
    maas1kass@hot.ee

    ReplyDelete
  41. Kaili Koppel
    kaili.koppel1@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Anne-Mari K
    annemari.kaar @ gmail.com

    ReplyDelete
  43. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  44. Raili Salvet
    raili.salvet@gmail.com
    Mulle väga meeldib ööküll :) Ja muidugi kõik nende tegelased on toredad ja nunnud!

    ReplyDelete
  45. Kerli Kostin
    uvathaster@gmail.com
    Loomaaednikuna armastan üle kõige nende öökulli, aga kuna loomad on üldiselt ka südame külge kasvanud, ei jää teised põrmugi alla :)

    ReplyDelete
  46. Alo Roomets

    roometsa@gmail.com

    Kaasale meeldiks see jänes kohe väga

    ReplyDelete
  47. Kristiina Ilsis Laur
    kristiina178@hotmail.com

    See jänes on so fabulous :)

    ReplyDelete
  48. Andero L

    ancu85@hotmail.com

    ReplyDelete
  49. Siret

    Lemmiktegelast on tõepoolest raske valida, kuid kõige rohkem jääb seekord silma ilves oma asjakohase meeldetuletusega "Üheksa korda mõõda, üks kord lõika". Siret.ulp@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Aime R

    aime37@outlook.com

    ReplyDelete
  51. Emily-Hestia Tammeorg
    emilyhestiaa@gmail.com
    Minu lemmikuteks on jänes ja kass :)

    ReplyDelete
  52. Sandra Sibul
    sandra.sibul@gmail.com
    Lemmiktegelane on jänes, oravad on ka armsad.

    ReplyDelete
  53. Liisa Mihkla
    liisamihkla@hotmail.com

    lemmiktegelaseks kaardimängu jänku :)

    ReplyDelete
  54. Hedvig T

    tikkarh@hotmail.com

    Magavat karu öökapil õhtul vaadata- mis saaks armsam olla, tõenäoliselt tuleb endal ka kohe uni peale.

    ReplyDelete
  55. Eliko E
    eliko91@hot.ee

    ReplyDelete
  56. Helen Saviauk
    kollanekirss@gmail.com

    Minu lemmikud on jänkukesed :)

    ReplyDelete
  57. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Birgit Hermat
    birksu19@hotmail.com

    ReplyDelete
  59. Helle Vannik
    hellevannik@gmail.com

    ReplyDelete
  60. elveriisa40@gmail.com
    Elve Riisa

    ReplyDelete
  61. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  62. Kerta Übner
    kerta.ybner@gmail.com

    ReplyDelete
  63. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  64. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Angela Latsuk
    angelika.latsuk@mail.ee

    ReplyDelete
  66. Kristel Raudik kraudik@gmail.com
    Kõik on nii vahvad ja lemmikud, armastan sellist stiili :)

    ReplyDelete
  67. Hanna Kivila
    hannak.kivila@gmail.com
    Lemmikuteks on jänku ja rebane, rebane on eriti minu nägu :)

    ReplyDelete
  68. Mariann Rei
    rei.mariann@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Gaidy Aasma
    gaidy.aasma@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Jänku on hästi nunnu :D
    k2ty88@gmail.com
    Kärt Sepp

    ReplyDelete
  71. Anu Saavaste
    saavaste.anu@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis