16/10/2013

Ooolala kingiloos! / lõppenud!


Siia päikeselisesse sügisesse jällegi üks tore kingiloos, seekord eriti luksuslik ja sädelev. :)
Tänase loosi auhinna pani välja Ooolala.ee - see on eksklusiivne interneti ostukeskkond, kuhu niisama lihtsalt ligi ei pääsegi. :) See on nüüd suusoojaks öeldud, sest tegelikult on Ooolala-ga liitumine väga lihtne - ühe klikiga registreerudes läbi FB lehe satudki juba poodi, kus vahetuvad iga nädal erinevad kampaaniad, pakkudes erinevate brändide kaupadele allahindlusi lausa kuni 80%. Hinnad on soodsad, sest kaup ostetakse otse tootjatelt, ilma vahendajateta. Kaubavalik on lai - leida võib nii rõivaid, jalatseid, aksessuaare kui ka ilutooteid. Lehel saab šopata kahes erinevas poes - Classic e-poes on kaup kohe olemas, VIP kampaaniatel on tarneaeg 2-3 nädalat, kuid valik kordades suurem.
Mulle meeldib, et pakkumised kestavad vaid mõned päevad, nii on alati poodi kiigates jälle mõni uus kampaania käimas.  
Ooolala oli nii armas ja andis mulle võimaluse teile nende poest ise kingituse välja valida. :) Kuna jõulupeod ei ole enam kaugel, tundus mulle sobilik see eriti särav ja luksuslik käsitsivalmistatud komplekt Swarovski kristallidega (poehind 112,13€, Ooolala-s 41,20€).
Ehted on hästi õrnad ja naiselikud...
ning säravad päikese käes taevalikult...
Kel soov see silmipimestav komplekt endale saada, peaks tegema järgmist:
Ole minu blogi jälgija, selleks saad lehe paremas servas, vajutades nuppu Join This Site
Klikka LIKE Genefic Facebooki lehele, kas SIIN või lehe paremas servas.
Liitu Ooolala ostukeskkonnaga SIIN.
Kirjuta siia postituse alla oma ees-ja perekonnanimi ning emailiaadress, et saaksin sinuga võidu korral ühendust võtta. 
Nagu ikka, kingiloosi pildi jagamine Facebookis annab lisahääle. ;)

Võitja loosin välja juba pühapäeval 20.-dal oktoobril!

Ooolala oli nii tore ja tegi veel ühe mõnusa pakkumise! Minu armsad lugejad saavad nende poodides kasutada eksklusiivset sooduskoodi ooolalagenefic, mis annab soodustust 3€. Kood kehtib nädal aega ehk 16.10.- 22.10. 2013. :)

Tänaseks ongi kõik, olge armsad!









74 comments:

  1. Liisu K.
    liisuliisu7@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Klaarika Salus
    klaarika96@hot.ee
    Jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  3. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Osalen loosis:)
    Piret Pekkonen
    piret.pekkonen@mail.ee

    ReplyDelete
  5. Katre Kluust
    katskatu11@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Helen Maasik
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  8. Kairi Saaron
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  9. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    Jagasin ka FBs :)

    ReplyDelete
  10. Liis Lätting
    sweetshark@hot.ee

    ReplyDelete
  11. Liis Aaslaid
    liis.aaslaid ät gmail.com

    ReplyDelete
  12. Kerli Rand
    Nipzuke@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Sirle Soots
    sky.six@hotmail.com

    ReplyDelete
  14. Riina Solomonova
    riina.solo@gmail.com

    Parimat!
    Riina

    ReplyDelete
  15. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    Jagasin enda blogi fb lehel - https://www.facebook.com/dodolceblog
    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  16. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  17. Liane Jürgenson
    liane.jyrgenson@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Tehtud Merili Aug am2@hot.ee ✿WOW✿✿ "JAGATUD-SÕBER-MEELDIB" ✿✿✿ Ülimalt armas pakkumine,kuhjaga fantaasiat, palju õnne ja edu ,ning jätkake ikka samas vaimus !
    (> ” ” <)
    ( ='o'= )
    -(,,)-(,,)-mjäu...✿

    ReplyDelete
  20. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@hotmail.com

    ReplyDelete
  21. Kerstin Kütt
    kerstinkutt@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Maret Piunov
    Maret.Piunov@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Marily Peetvere
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Anett Heinam
    anettheinam97@hot.ee

    ReplyDelete
  25. Aveli Aavik
    aveliaavik@hot.ee

    ReplyDelete
  26. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com

    ReplyDelete
  27. Kristin Kliiman
    kristinkliiman@hotmail.com

    ReplyDelete
  28. Jaana Martinov
    pisike1@windowslive.com

    ReplyDelete
  29. Liivi Kull
    liivi.kull@gmail.com
    Jagasin FB-s.

    ReplyDelete
  30. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  32. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  33. Maarja S
    meryq@hot.ee

    ReplyDelete
  34. Merili Hade
    merili.hade@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Janna Zagritsuk
    joanna.spihhalska@gmail.com
    Väga ilus komplekt!
    Päikest!

    ReplyDelete
  36. Kadri Tõnsau
    kadrito@hot.ee

    ReplyDelete
  37. Margoth Plink
    margothp753@gmail.com
    jagatud fb-s,päikest ja edu!

    ReplyDelete
  38. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Kerli Puusepp
    kerli.puusepp@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com
    Jagasin ka FBis.

    ReplyDelete
  41. Saara Tagen
    saara.tagen@gmail.com

    ReplyDelete
  42. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  43. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Camilla Kolk
    camillakolk@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Kristi Lepalaan
    kristi.lepalaan@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    Ja muidugi ma jagan facebookis ka ;)

    ReplyDelete
  47. Liisa Lumiste
    liisa.lumiste@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Greete Press
    Greete_@hotmail.com
    Jagatud ka fbs :)

    ReplyDelete
  49. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Hanna Kalbus
    hanna.kalbus@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  51. Kadri Käesel
    kkadri.k@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Alice Soots
    alicesoots@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Kätlin Kiivit
    k2tlinkiivit@gmail.com

    ReplyDelete
  54. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  55. Gea Käsper
    geakasper@hot.ee

    ReplyDelete
  56. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  57. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  58. Aave Punnar
    aavepunnar@gmail.com

    Imeilus komplekt mu minnile sünnipäevaks, kui ainult loosiõnne oleks.

    ReplyDelete
  59. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    Jagasin Facebookis.

    ReplyDelete
  60. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  61. MERLE MERIMAA
    Merrretzzz@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Mari Leito
    mari.leito@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Alice Rehkli
    alice.rehkli@mail.ee
    Jagasin fb-s ka :)

    ReplyDelete
  64. Kaili Koppel
    kaili.koppel1@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Mary-Liis Kull
    maryliis.kull@gmail.com

    ReplyDelete
  66. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete

ShareThis