arvustused sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine

06/10/2015

Homme Urban Kirbuturul näeme?!Juba homme toimub tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Session raames lahe ostupidu URBAN KIRBUTURG! Üritus leiab aset Telliskivi Loomelinnaku Rohelises Saalis kell 16-20. Müügilaudu on ära jagatud lausa üle 100! Tasub kindlasti piiluma minna, sest müüjate seas on ka palju toredaid blogijaid ja nii mõnigi televiisorist tuttav nägu.
Mina olen ka kohal! Leiate mind VIP-alalt Sandra laua tagant, kes mind armsasti kampa kutsus. Ega mul peale kolimist suurt enam riidekraami järel ei olegi, enam vähem kõik, keda ei kantud, said endale uued kodud, aga tegin ikkagi veel ühe sorteerimise ja nüüd on igatahes nii, et koju jäi mulle vähem riideid, kui müüki läheb. 
urban kirbuturg
Väike sneak-peek, mis müüki tuleb... 
urban kirbuturg
Jalatseid tahaksin ilmatumal hulgal kaasa võtta, kummikuid ja saapaid sealjuures, kuid kuna kohale toimetama peame oma asjad taksoga, siis arvatavasti pean takso-onu närve säästma ja kompse koomale tõmbama. Hea, kui ta meie kaks stangetki peale võtab, riidekottidest rääkimata.
Tuleb palju karvikuid...
Meisterdasin silte...
Homme siis näeme, tulge kindlasti öelge tere! Ennast osalema klikata ja müüjatega tutvuda saab SIIN. Ahjaa, piste kindlasti 1€ münt taskusse, sest just nii palju maksab sissepääs. Kui olete esimese 100 seas, saate pihku Kadarbiku porgandimahla.
Ja muidugi on kiirematele parimad palad kauplejatelt.
 Korra käis mõte peast läbi, et võtaks Dexi kaasa, ta oleks kindlasti üliõnnelik, kui saaks teie kõigiga kohtuda, aga siis tuli see takso-onu meelde. Pildi peal on ta natuke mõtliku näoga, tegelikult isegi veidike solvunud, sest ma ei lubanud tal voodis riiete otsas tallata, sest kes tahab osta rõivaid, mis valgete karvadega kaetud.

10 comments:

 1. Oii, nii kahju, et ma tulla ei saa! Sest tahaksin osta ära vähemalt kaks paari kingi, kaks kampsunit, mõne koti...

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kahju jaa, nii tore oleks olnud Sind kohata. :)

   Delete
 2. Ma ka ükskord mõtlesin, et võtaks väikse Joffe kaasa, aga hea, et ei võtnud, sest esimene tund oli hulllllar :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, jah, seda pole vaja, Dexter on ilma selletagi suht püstihull. :D

   Delete
 3. Mis su jala nr on? :)

  ReplyDelete
 4. Nii lahedad sildid! Nagu Tartu rahvale ikka kohane- "Miks niiiii kaugel peab see Tallinn olema??" :( Edu homseks! Mul endal on homme sõbrannadega minu kodus Pop-u täika. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pole ta nii kaugel midagi, 2h ja kohal! :)

   Delete
 5. Sildid on tõesti maruvahvad ja hirmus kahju, et ei saa ise kohale tulla, Sinu stangel tuulaks kohe huviga :)

  www.dodolce.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nääh, kahju jaa, aga järgmine kord siis. :)

   Delete

ShareThis