03/11/2014

Bloglovin´ kingiloos! / lõppenud!




Kõigi oma armsate Bloglovin´i jälgijate vahel, keda sai Halloweeni aegu kokku juba 666,
loosin välja kolm roosiroosat toodet - Cath Kidstoni duššigeeli Rose, Seppälä huuleläike Marshmallow ja Oriflame kätekreemi I Love You.  


Kui soovid loosis osaleda:

Ole minu blogi jälgija Bloglovin´is. Selleks saad, klikates blogi paremas servas palja naise pilti või SIIA.
 Kirjuta siia postituse alla nimi, millega jälgija oled ja enda emaili aadress.
 Lisahääle saad, kui jagad kingiloosi pilti Facebookis. Pilt asub SIIN.

Võitja kuulutan välja 9.novembril blogi Facebooki lehel!
source
 Tänaseks kõik, olge armsad!



64 comments:

  1. Kristi Raudsepp
    kristi.11@hotmail.com

    ReplyDelete
  2. Sandre Saretok
    sandre321052@hot.ee

    ReplyDelete
  3. Cleer Sillat

    cleersillat@hotmail.com

    ReplyDelete
  4. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.com

    ReplyDelete
  5. Keili Pedel

    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Elena Tamsalu
    etamsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Mina jälgin Sinu blogi facebookis ja ka instagramis hoian silma peal.

    egle.kukumagi@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Kati Rebane
    katirebane28@gmail.com

    ReplyDelete
  10. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  11. Oehh... Mina jälgin sind vist igas võimalikus kohal. Instas, FB's, Bloglovin'is ja ka blogi jälgin :)
    merilitull@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Jälgija olen nimega Anni K
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Anett Heinam
    anettheinam97@hot.ee

    ReplyDelete
  14. Jälgin bloglovin'is ja FB.
    kattariina@hotmail.com

    ReplyDelete
  15. Bloglovin'is nimi karini88
    karini88@yahoo.com

    ReplyDelete
  16. Helen M (helenm)
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Jälgin Facebookis ja Bloglovin'is
    Jane Pall, jane.pall@mail.ee

    ReplyDelete
  18. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  19. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  20. Madli Tammel
    tammelmadli@gmail.com

    themodestm.blogspot.com

    ReplyDelete
  21. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Laura Marie
    (User name - dreamerlauraa)
    dreamerlauraa@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Mina jälgin Sind peamiselt facebookis.
    Kädi Avik (nipitirin5@gmail.com)

    ReplyDelete
  24. Jane Almers.. kuigi logisin sinna fbga. Fb on Jane Põlma. E-mail: janeke8@hot.ee

    ReplyDelete
  25. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  26. Helaain
    helin.naska@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Pirke Prii

    pirkeprii@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Annegret
    annegret_12@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Paula Helena Kuklane
    paula.kuklane@hotmail.com

    ReplyDelete
  30. Kaie Loorits
    kaie.loorits@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Sandra E.
    saar.sandrae@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Evelin Kivi

    evelinkivi6@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Laura (l4ur4)
    laura.oro.3@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Vivian Lauhala
    vivian_753@hotmail.com

    ReplyDelete
  36. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee

    ReplyDelete
  38. Kätlin Taimsaar
    katlintaimsaar@outlook.com

    ReplyDelete
  39. Epp Rusi
    epp.rusi@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Age Roosi age.roosi@hotmail.com

    ReplyDelete
  41. Jälgin sind vist igas kohas kus võimalik :D
    Kristiina Saarna
    kristiina.saarna.001@mail.ee

    ReplyDelete
  42. Mirjam Reino

    mirjam.reino@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Siiri T
    siiriterasmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Anni Zimmermann
    annizimmermann@hot.ee

    ReplyDelete
  45. Hanna-Kaisa Lummo
    katuke1010@hot.ee

    ReplyDelete
  46. Liisbet K
    liisbet0504@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Kersti H.
    kikuheile@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Maaria Liiskmaa
    Maaria.Liiskmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Andra Pant
    andra.pant@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Geithi Rammul
    geithir@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Merlin K
    kasemerlin(at)gmail.com

    ReplyDelete
  53. Angela Kosk
    angelakosk@hot.ee

    ReplyDelete

ShareThis