17/02/2014

1000 jälgija kingiloos #3! / lõppenud!


Viimane, aga mitte hapupiimane, 1000 jälgija täitumist tähistavatest loosidest! :) 
Ei jõua teid kõiki kuidagi ära tänada selle toreda pooleteise aasta eest. Kõik need head soovid, soovitused, soojad sõnad ja armsad kommentaarid on mulle väga väga kallid, aitäh teile. 

Võitja saab endale:

 Avon-i jalamaski
 Maybelline küünelaki
 Oriflame dušigeeli
 ELF-i lauvärvipintsli
 Avon-i huulepulga
 ELF-i küünelaki
 Look Beauty huulekoorija
 Sences huulepalsami
 Vivo küpsetatud põsepuna-lauvärvipaleti
 Sugar Baby seebi
 Avon-i ehtekomplekti



Kui soovid loosis osaleda:
Ole minu blogi ametlik jälgija, selleks saad, klikates lehe paremal serval nuppu Join This Site.
Klikka MEELDIB blogi Facebooki lehele SIIN või lehe paremas servas.
Saad lisahääle, kui jagad loosimise pilti Facebookis. Pilt asub SIIN .
Kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja mailiaadress.


Võtja loosin välja 21.veebruaril


Tänaseks kõik, head loosiõnne!





394 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. Kertu
    kertu.karik@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  3. Karmen Proos
    kammukas@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Anna-Liisa Põldaru
    anna-liis8@hotmail.com

    ReplyDelete
  5. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  7. Hanna Maria Gabor
    hannamaria.gabor@hotmail.com

    ReplyDelete
  8. Mirjam-Johanna
    mirjam.loddes@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Jane Pall
    jane.pall@mail.ee

    ReplyDelete
  10. Katrin Orumaa
    katrinorumaa@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Mailis Estorn
    mailisestorn@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Sandra Einling
    sandraeinling@gmail.com


    ALATI, lihtsalt ALATI, kui ma Su blogipostitusi loen, siis nendes on nii palju emotsioone ja head energiat. Salamisi fännan Sind, hehe ;)

    ReplyDelete
  13. Krista Daum
    kristadaum14@hot.ee

    ReplyDelete
  14. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Marit Bauman
    maritbauman@gmail.com

    fb's jagatud

    ReplyDelete
  16. kati saviir
    katisaviir@gmail.com :)

    ReplyDelete
  17. Marianne Sokk
    mariannesokk7@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. Birgit Rosenthal
    birgit-1234@hotmail.com

    ReplyDelete
  19. Viktoria Käärik
    viktoria.jakobson.001@mail.ee

    ReplyDelete
  20. Andra Kaldmaa
    Andra1997a@hot.ee

    ReplyDelete
  21. Marita Matt
    m4ritaa@hotmail.com

    ReplyDelete
  22. Maarja S
    maarja.sokk@mail.ee

    ReplyDelete
  23. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee

    ReplyDelete
  24. Katrin Kaelep
    katrinkaelep@gmail.com

    ReplyDelete
  25. monika pallu
    monika.pallu@khk.ee

    ReplyDelete
  26. janne jurkatam
    jurkatamjanne@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Maarja-Liis Reede
    maarja-liis_reede@hotmail.com

    ReplyDelete
  28. Hanna-Liis Vaasa
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Kristiina Pällo
    kristiina.pallo@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Hanna Kaert

    sinukiisu15@hot.ee

    :) :)

    ReplyDelete
  31. monika pallu
    monika.pallu@khk.ee

    ReplyDelete
  32. Anneli Perne
    anneli.perne@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Galina Aro
    galina.aro@mail.ee

    ReplyDelete
  34. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  35. Getriin Koppel
    getriin.koppel@hotmail.com

    ReplyDelete
  36. Andra Koppel
    AndraaaK@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Helena
    helenakeskpalu@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Piia Pohlak, piia96@hot.ee :)

    ReplyDelete
  39. Anete Rätsep
    anete.ratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Kristiine Pohlak
    kristiine.pohlak.001@mail.ee

    ReplyDelete
  41. Estelle Silm
    estelle.silm@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  42. Engli Smitt
    engli.smitt@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Gabriela Kivimägi
    gabriela.kivimagi@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  44. Merili Palmet
    merilipalmet@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Kristiine Pohlak
    kristiine.pohlak.001@mail.ee

    ReplyDelete
  46. Anna-Liisa Soe
    annaliisa.soe@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  48. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  49. kristiina nurm
    kristiina.nurm@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Ann Kukk
    annnni112@gmail.com

    Jagasin ka Facebookis :)

    ReplyDelete
  51. Kristi Raudsepp
    kristi.11@hotmail.com

    ReplyDelete
  52. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Kadri Käesel
    kkadri.k@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Kerli K
    kerli.kanamae@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Greete Kereme
    greete.kereme@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Sandre Saretok
    sandre321052@hot.ee

    ReplyDelete
  57. Liina Tellisaar
    liina.tellisaar@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Triin Hanikat
    triinhanikat@hotmail.com

    ReplyDelete
  59. Triinu Vagula
    trin258@hotmail.com

    ReplyDelete
  60. Kaidi Korge
    kaidi.korge@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Chrizti Tint
    chriztitint@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  63. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  64. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Elen Mihkelson
    elen.mihkelson@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Nora Nurme
    RoosaMaasikas001@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Maris Õispuu
    maris.oispuu001@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Elen Mihkelson
    elen.mihkelson@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Kedi Pavel
    kedip13@gmail.com
    Ilusat nädalat :)

    ReplyDelete
  70. Mona Masing
    mona.masinq@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Andra Sööt
    andra.soot@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Kerli Vahar
    kerlivahar@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Carol Liis Metsla

    carol.metsla@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Heelika Aavik
    ellu.aavik@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Marje Kuuskmäe
    marjeke35@gmail.com

    ReplyDelete
  76. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  77. Kadri Klaassepp
    kadriklaassepp@gmail.com

    ReplyDelete
  78. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  79. Helen Kikkamägi
    helen.kikkamagi@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Marje Kuuskmäe
    marjeke35@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Kadri Klaassepp
    beips999@gmail.com

    ReplyDelete
  82. Laura-Liis Mik
    Lauraliismik@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Kätlin Secreto
    chatlyn26@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Marje Kuuskmäe
    marjeke35@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Kristiina Ots
    otskristiina@gmail.com

    ReplyDelete
  86. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  87. Tairi Toomsoo
    tairi.toomsoo@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Mari Reisman
    reisman.mari@gmail.com

    Mu kõigekõige lemmikum dušigeel on see! :)

    ReplyDelete
  89. Hanna Kalbus

    hanna.kalbus@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Rika Vassus

    rika.vassus@gmail.com

    ReplyDelete
  91. Egle Kukumägi

    egle.kukumagi@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Maria Lõbus
    maria.lobus@mail.ee

    ReplyDelete
  93. Laura Lobjakas
    lobjakaslaura@gmail.com

    ReplyDelete
  94. Katre Oja
    Kathre@hot.ee

    ReplyDelete
  95. Kerli Puusepp
    kerli.puusepp@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Maris Tustit
    maris.tustit@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Kertu Jürima
    kertujurima@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Kadriann Soe
    kadriann.soe@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Mai-Liis Kelder
    mailiis5@hot.ee

    ReplyDelete
  102. Kairi S.
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  103. Sandra Lisbeth Heinlo
    lisbeth.heinlo@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Elina Kõivsaar
    elina.k6ivsaar@gmail.com

    ReplyDelete
  105. Kairi Vainonen
    kkarruolenn@gmail.com

    ReplyDelete
  106. Meryt Malleus
    mmmeryt@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee

    ReplyDelete
  108. Merlin Kütimaa
    merlin.kytimaa@gmail.com

    ReplyDelete
  109. Katrin Raudsepp
    raudsepp-katrin@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Cätlin Tuuling
    catukeeee@hotmail.com

    ReplyDelete
  111. Helle Vannik
    helle.vannik@gmail.com

    ReplyDelete
  112. Jekaterina Heimonen-Joffe
    heiki8066@gmail.com

    ReplyDelete
  113. merilii.vendla.001@mail.ee
    Merilii Vendla

    ReplyDelete
  114. Maarja Küttim
    maarja.kuttim@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Jekaterina Heimonen-Joffe
    heiki8066@gmail.com

    ReplyDelete
  116. Liis Kodas
    liis.kodas@mail.ee

    ReplyDelete
  117. Laura Oro
    laura.oro.3@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Inger Vaguri
    ingervaguri@gmail.com

    ReplyDelete
  119. Laura Viliko
    laura.viliko@hotmail.com

    ReplyDelete
  120. Hanna Kivila
    hannak.kivila@gmail.com

    ReplyDelete
  121. Laura L
    lauralaan87@gmail.com

    ReplyDelete
  122. Kadrin Juusu
    cata305@hotmail.om

    ReplyDelete
  123. Liisbet Viira
    liisbetviira@gmail.com

    ReplyDelete
  124. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  125. Kristel Andresen
    kristel.andresen@hotmail.com

    ReplyDelete
  126. Marie-Eliise Jürisoo
    marieeliise.jyrisoo@mail.ee

    ReplyDelete
  127. Anett Heinam
    anettheinam97@hot.ee

    ReplyDelete
  128. Kairi Otsiver
    Kairi.Otsiver@mail.ee

    ReplyDelete
  129. Kairit Koppel
    kaiks565@gmail.com

    ReplyDelete
  130. Anna Rebane
    anna.rebane@gmail.com

    ReplyDelete
  131. Maria Roosileht
    roosilehtmaria@gmail.com

    ReplyDelete
  132. Karin
    karinkytimets@gmail.com

    ReplyDelete
  133. Triinu Siemann
    TriinuS@live.com

    ReplyDelete
  134. Eleryn Tiit
    eleryn.tiit@gmail.com

    ReplyDelete
  135. Rebeka Vider
    pommake@hotmail.com

    ReplyDelete
  136. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  137. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  138. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  139. Epp-Paula Kivila eppkivila@gmail.com

    ReplyDelete
  140. Kairit Niine
    kairit.niine@gmail.com

    ReplyDelete
  141. Sairi S.
    sairi.sutt@gmail.com

    ReplyDelete
  142. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com
    Jagasin ka enda blogi fb lehel! :)

    ReplyDelete
  143. Marily Peetvere
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  144. Eliis Nurmetalo eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  145. Mari Tanissaar
    maritanissaar@gmail.com

    ReplyDelete
  146. Grethel Uiga
    grethel.uiga@mail.ee

    ReplyDelete
  147. Johanna T.
    joko.estonia@gmail.com

    ReplyDelete
  148. Liisa Veskimäe
    liisa.veskimae@gmail.com

    ReplyDelete
  149. Super :D
    Kärt Sepp
    k2ty88@gmail.com

    ReplyDelete
  150. Riina Lepanurm
    Riina003@gmail.com

    ReplyDelete
  151. Tiia Urb
    tamberg9@windowslive.com

    ReplyDelete
  152. Jaanika Kaldoja
    mingi.jansa@gmail.com

    ReplyDelete
  153. Liina Juuse
    liinajuuse@live.com

    ReplyDelete
  154. Margoth Plink
    margothp753@gmail.com
    väga lahe blogi ja kvaliteettooted,päikest!

    ReplyDelete
  155. Anni Zimmermann
    annizimmermann@hot.ee

    ReplyDelete
  156. Gerli Korotkov
    gerlikorotkov@gmail.com

    ReplyDelete
  157. Maarja-Liis Koger
    maarjaliiskoger@gmail.com

    ReplyDelete
  158. Piret Hiiesalu
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  159. Riina K.
    pastaccas@gmail.com

    FBs jagatud

    ReplyDelete
  160. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  161. Kerstin Kütt
    kerstinkutt@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis