17/02/2014

1000 jälgija kingiloos #3! / lõppenud!


Viimane, aga mitte hapupiimane, 1000 jälgija täitumist tähistavatest loosidest! :) 
Ei jõua teid kõiki kuidagi ära tänada selle toreda pooleteise aasta eest. Kõik need head soovid, soovitused, soojad sõnad ja armsad kommentaarid on mulle väga väga kallid, aitäh teile. 

Võitja saab endale:

 Avon-i jalamaski
 Maybelline küünelaki
 Oriflame dušigeeli
 ELF-i lauvärvipintsli
 Avon-i huulepulga
 ELF-i küünelaki
 Look Beauty huulekoorija
 Sences huulepalsami
 Vivo küpsetatud põsepuna-lauvärvipaleti
 Sugar Baby seebi
 Avon-i ehtekomplekti



Kui soovid loosis osaleda:
Ole minu blogi ametlik jälgija, selleks saad, klikates lehe paremal serval nuppu Join This Site.
Klikka MEELDIB blogi Facebooki lehele SIIN või lehe paremas servas.
Saad lisahääle, kui jagad loosimise pilti Facebookis. Pilt asub SIIN .
Kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja mailiaadress.


Võtja loosin välja 21.veebruaril


Tänaseks kõik, head loosiõnne!





394 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. Kertu
    kertu.karik@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  3. Karmen Proos
    kammukas@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Anna-Liisa Põldaru
    anna-liis8@hotmail.com

    ReplyDelete
  5. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  7. Hanna Maria Gabor
    hannamaria.gabor@hotmail.com

    ReplyDelete
  8. Mirjam-Johanna
    mirjam.loddes@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Jane Pall
    jane.pall@mail.ee

    ReplyDelete
  10. Katrin Orumaa
    katrinorumaa@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Mailis Estorn
    mailisestorn@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Sandra Einling
    sandraeinling@gmail.com


    ALATI, lihtsalt ALATI, kui ma Su blogipostitusi loen, siis nendes on nii palju emotsioone ja head energiat. Salamisi fännan Sind, hehe ;)

    ReplyDelete
  13. Krista Daum
    kristadaum14@hot.ee

    ReplyDelete
  14. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Marit Bauman
    maritbauman@gmail.com

    fb's jagatud

    ReplyDelete
  16. kati saviir
    katisaviir@gmail.com :)

    ReplyDelete
  17. Airika Tamm
    pisiassu@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Marianne Sokk
    mariannesokk7@hotmail.com

    ReplyDelete
  19. Birgit Rosenthal
    birgit-1234@hotmail.com

    ReplyDelete
  20. Viktoria Käärik
    viktoria.jakobson.001@mail.ee

    ReplyDelete
  21. Andra Kaldmaa
    Andra1997a@hot.ee

    ReplyDelete
  22. Marita Matt
    m4ritaa@hotmail.com

    ReplyDelete
  23. Maarja S
    maarja.sokk@mail.ee

    ReplyDelete
  24. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee

    ReplyDelete
  25. Elena Tamsalu
    etamsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Katrin Kaelep
    katrinkaelep@gmail.com

    ReplyDelete
  27. monika pallu
    monika.pallu@khk.ee

    ReplyDelete
  28. janne jurkatam
    jurkatamjanne@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Maarja-Liis Reede
    maarja-liis_reede@hotmail.com

    ReplyDelete
  30. Hanna-Liis Vaasa
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  31. Sirle Soots
    sootssirle@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Kristiina Pällo
    kristiina.pallo@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Hanna Kaert

    sinukiisu15@hot.ee

    :) :)

    ReplyDelete
  34. monika pallu
    monika.pallu@khk.ee

    ReplyDelete
  35. Anneli Perne
    anneli.perne@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Galina Aro
    galina.aro@mail.ee

    ReplyDelete
  37. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  38. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Getriin Koppel
    getriin.koppel@hotmail.com

    ReplyDelete
  40. Andra Koppel
    AndraaaK@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Signe Sillamägi
    signe72@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Helena
    helenakeskpalu@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Piia Pohlak, piia96@hot.ee :)

    ReplyDelete
  44. Anete Rätsep
    anete.ratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Kristiine Pohlak
    kristiine.pohlak.001@mail.ee

    ReplyDelete
  46. Estelle Silm
    estelle.silm@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  47. Engli Smitt
    engli.smitt@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Gabriela Kivimägi
    gabriela.kivimagi@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  49. Merili Palmet
    merilipalmet@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Kristiine Pohlak
    kristiine.pohlak.001@mail.ee

    ReplyDelete
  51. Anna-Liisa Soe
    annaliisa.soe@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  53. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  54. kristiina nurm
    kristiina.nurm@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Ann Kukk
    annnni112@gmail.com

    Jagasin ka Facebookis :)

    ReplyDelete
  56. Kristi Raudsepp
    kristi.11@hotmail.com

    ReplyDelete
  57. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Kadri Käesel
    kkadri.k@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Kerli K
    kerli.kanamae@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Greete Kereme
    greete.kereme@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Sandre Saretok
    sandre321052@hot.ee

    ReplyDelete
  62. Liina Tellisaar
    liina.tellisaar@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Triin Hanikat
    triinhanikat@hotmail.com

    ReplyDelete
  64. Triinu Vagula
    trin258@hotmail.com

    ReplyDelete
  65. Kaidi Korge
    kaidi.korge@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Chrizti Tint
    chriztitint@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Sigrid Sünd
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  68. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  69. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Elen Mihkelson
    elen.mihkelson@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Nora Nurme
    RoosaMaasikas001@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Maris Õispuu
    maris.oispuu001@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Elen Mihkelson
    elen.mihkelson@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Kedi Pavel
    kedip13@gmail.com
    Ilusat nädalat :)

    ReplyDelete
  75. Mona Masing
    mona.masinq@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Andra Sööt
    andra.soot@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Kerli Vahar
    kerlivahar@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Carol Liis Metsla

    carol.metsla@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Heelika Aavik
    ellu.aavik@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Marje Kuuskmäe
    marjeke35@gmail.com

    ReplyDelete
  81. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  82. Kadri Klaassepp
    kadriklaassepp@gmail.com

    ReplyDelete
  83. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  84. Helen Kikkamägi
    helen.kikkamagi@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Marje Kuuskmäe
    marjeke35@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Kadri Klaassepp
    beips999@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Laura-Liis Mik
    Lauraliismik@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Kätlin Secreto
    chatlyn26@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Marje Kuuskmäe
    marjeke35@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Kristiina Ots
    otskristiina@gmail.com

    ReplyDelete
  91. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  92. Tairi Toomsoo
    tairi.toomsoo@gmail.com

    ReplyDelete
  93. Mari Reisman
    reisman.mari@gmail.com

    Mu kõigekõige lemmikum dušigeel on see! :)

    ReplyDelete
  94. Hanna Kalbus

    hanna.kalbus@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Rika Vassus

    rika.vassus@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Egle Kukumägi

    egle.kukumagi@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Maria Lõbus
    maria.lobus@mail.ee

    ReplyDelete
  98. Laura Lobjakas
    lobjakaslaura@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Katre Oja
    Kathre@hot.ee

    ReplyDelete
  100. Kerli Puusepp
    kerli.puusepp@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Maris Tustit
    maris.tustit@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Kertu Jürima
    kertujurima@gmail.com

    ReplyDelete
  103. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Kadriann Soe
    kadriann.soe@gmail.com

    ReplyDelete
  105. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  106. Triin Rist
    triin.rist@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Mai-Liis Kelder
    mailiis5@hot.ee

    ReplyDelete
  108. Kairi S.
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  109. Sandra Lisbeth Heinlo
    lisbeth.heinlo@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Elina Kõivsaar
    elina.k6ivsaar@gmail.com

    ReplyDelete
  111. Kairi Vainonen
    kkarruolenn@gmail.com

    ReplyDelete
  112. Meryt Malleus
    mmmeryt@gmail.com

    ReplyDelete
  113. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee

    ReplyDelete
  114. Merlin Kütimaa
    merlin.kytimaa@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Katrin Raudsepp
    raudsepp-katrin@gmail.com

    ReplyDelete
  116. Cätlin Tuuling
    catukeeee@hotmail.com

    ReplyDelete
  117. Meri-Liis Karu
    mirkamm1@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Helle Vannik
    helle.vannik@gmail.com

    ReplyDelete
  119. Jekaterina Heimonen-Joffe
    heiki8066@gmail.com

    ReplyDelete
  120. merilii.vendla.001@mail.ee
    Merilii Vendla

    ReplyDelete
  121. Maarja Küttim
    maarja.kuttim@gmail.com

    ReplyDelete
  122. Jekaterina Heimonen-Joffe
    heiki8066@gmail.com

    ReplyDelete
  123. Liis Kodas
    liis.kodas@mail.ee

    ReplyDelete
  124. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  125. Inger Vaguri
    ingervaguri@gmail.com

    ReplyDelete
  126. Laura Viliko
    laura.viliko@hotmail.com

    ReplyDelete
  127. Hanna Kivila
    hannak.kivila@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Laura L
    lauralaan87@gmail.com

    ReplyDelete
  129. Kadrin Juusu
    cata305@hotmail.om

    ReplyDelete
  130. Liisbet Viira
    liisbetviira@gmail.com

    ReplyDelete
  131. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  132. Kristel Andresen
    kristel.andresen@hotmail.com

    ReplyDelete
  133. Marie-Eliise Jürisoo
    marieeliise.jyrisoo@mail.ee

    ReplyDelete
  134. Anett Heinam
    anettheinam97@hot.ee

    ReplyDelete
  135. Kairi Otsiver
    Kairi.Otsiver@mail.ee

    ReplyDelete
  136. Kairit Koppel
    kaiks565@gmail.com

    ReplyDelete
  137. Anna Rebane
    anna.rebane@gmail.com

    ReplyDelete
  138. Karina Tihanova
    karinuwka@hotmail.com

    ReplyDelete
  139. Maria Roosileht
    roosilehtmaria@gmail.com

    ReplyDelete
  140. Karin
    karinkytimets@gmail.com

    ReplyDelete
  141. Triinu Siemann
    TriinuS@live.com

    ReplyDelete
  142. Eleryn Tiit
    eleryn.tiit@gmail.com

    ReplyDelete
  143. Rebeka Vider
    pommake@hotmail.com

    ReplyDelete
  144. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  145. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  146. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  147. Epp-Paula Kivila eppkivila@gmail.com

    ReplyDelete
  148. Kairit Niine
    kairit.niine@gmail.com

    ReplyDelete
  149. Klaarika Salus
    klaarika96@hot.ee

    ReplyDelete
  150. Marge Pihu
    marge.pihu@gmail.com

    ReplyDelete
  151. Sairi S.
    sairi.sutt@gmail.com

    ReplyDelete
  152. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com
    Jagasin ka enda blogi fb lehel! :)

    ReplyDelete
  153. Kelly Mekk
    k3llym3kk@gmail.com

    ReplyDelete
  154. Marily Peetvere
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  155. Eliis Nurmetalo eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  156. Mari Tanissaar
    maritanissaar@gmail.com

    ReplyDelete
  157. Grethel Uiga
    grethel.uiga@mail.ee

    ReplyDelete
  158. Johanna T.
    joko.estonia@gmail.com

    ReplyDelete
  159. Liisa Veskimäe
    liisa.veskimae@gmail.com

    ReplyDelete
  160. Super :D
    Kärt Sepp
    k2ty88@gmail.com

    ReplyDelete
  161. Riina Lepanurm
    Riina003@gmail.com

    ReplyDelete
  162. Tiia Urb
    tamberg9@windowslive.com

    ReplyDelete
  163. Jaanika Kaldoja
    mingi.jansa@gmail.com

    ReplyDelete
  164. Liina Juuse
    liinajuuse@live.com

    ReplyDelete
  165. Margoth Plink
    margothp753@gmail.com
    väga lahe blogi ja kvaliteettooted,päikest!

    ReplyDelete
  166. Anni Zimmermann
    annizimmermann@hot.ee

    ReplyDelete
  167. Gerli Korotkov
    gerlikorotkov@gmail.com

    ReplyDelete
  168. Maarja-Liis Koger
    maarjaliiskoger@gmail.com

    ReplyDelete
  169. Maris Kurm
    mmariskurm@gmail.com

    ReplyDelete
  170. Piret Hiiesalu
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  171. Riina K.
    pastaccas@gmail.com

    FBs jagatud

    ReplyDelete
  172. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  173. Kerstin Kütt
    kerstinkutt@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis