13/02/2014

Arvustus // Oriflame #5 + kingiloos! / lõppenud



Mõned toredad Oriflame tooted said jälle ära proovitud. :)

Perfect Fusion jumestuskreem
10,99€ LINK
Oriflame lubab, et uue Perfect Fusion jumestuskreemiga saad veatu, perfektse, ilusa ja loomuliku naha.
See pakub kesmist-tugevat katvust ja niisutab nahka terve päeva.
Ma ei mäleta, et oleksin kunagi mõnda kataloogist tellitud jumestuskreemi proovinud. Kasutan küll meeleldi Oriflame/Avoni  kehahooldustooteid ja silma-huulemeiki, vahel ka mõnda maski, aga mis muule näole määritavasse puutub, siis olen olnud skeptiline. Ja kuna jumestuskreemi tooni valimine kataloogi pildi järgi on eriti keeruline, siis ma ei ole üritanudki. Ma olen ütlemata tänulik Oriflamele, et nad mulle testimiseks oma uue jumestuskreemi saatsid, sest pean etteruttavalt hõiskama - parim jumestuskreem, mida olen kasutanud, tõsiselt. Aga alustame algusest...
Kõigepealt pean kohe mainima, et pakend jättis mulle väga hea mulje. Minu meelest annab klaaspudel alati tootele kaalu juurde ja seda mitte ainult massi mõttes. See paneb automaatselt arvama, et tegu on väärt tootega, plastik on ikka plastik. Kujundus on samuti maitsekas, mõnusates beežides toonides. Pumba eest muidugi veel eraldi kiitus, ega pumbata jumestuskreeme enam eriti kasutama ei kipugi. Natuke on kummaline, et pumba otsa ei ole ette nähtud korki, pudelit kosmeetikakotti pistes tuleb selle ots üle vaadata, et see miskit ära ei mökerdaks.
 Valida on viie erineva tooni vahel. Mulle testimiseks saadetud  Ivory sobib minu kahvatu jumega peaaegu et ideaalselt. Käe peal võib see ehk veidi tume tunduda, sest need on mul heledamad, kui nägu. Saadaval on veel isegi tsipa heledam ja roosakam Porcelain, see, ma arvan, jääks mulle liiga heledaks. Lõhn on meeldivalt õrn, puudrine. Selle kreemi konsistents on väga meeldiv - pehme ja kreemjas, seda on  lihtne nahale määrida, ükskõik, kas siis näppude, käsna või pintsliga, igal juhul sulandub see nahaga ülihästi ja tulemus jääb VÄGA loomulik. Tänu niisutavatele komponentidele tundub nahk katsudes hästi pehme ja näeb  terve välja, kreemi ei ole nahal tunda ega näha, poorid on täiesti kadunud. Katvus on samuti muljetavaldav, ühest kihist piisab täiesti, et kogu punetus ja tumedad silmaalused oleksid minevik. Tulemus on peaaegu matt, hästi loomulik, nagu nahk olema peab. Minu eriti rasusel nahal peab kreem vastu mitu arvestatavat tundi ilma, et see läikima hakkaks, hea tulemus! Kuna tegu on niisutava kreemiga ja see on konsistentsilt väga kreemjas ega too kuivi kohti nahal esile, tundub mulle, et see sobib väga hästi ka kuivale nahale, normaalsest rääkimata.
Suureks plussiks on kreemile lisatud päikesekaitsefaktor SPF25, ka talvel tuleks sellele tähelepanu pöörata.  Ma olen tõesti VÄGA meeldivalt üllatunud, ainult kiidusõnad, see kreem teeb silmad ette nii Lancóme kui Chanel-i jumestuskreemidele ja kõigile teistele, mida olen proovinud.
Kõige toredam, et jumestuskreem on eriti hea hinnaga, hetkel kehtivast kataloogist saab selle soetada.6,99€-ga, soovitan! :)



Natural Balance superviljabatoon ja šokolaadibatoon
13,99€ LINK LINK
Batoonid on mõeldud toidukordade vahele tervislikuks snäkiks. Need on 100% naturaalsetest koostisosadest, 
ei sisalda kunstlikke säilitus-, värv-ega magusaineid.
Valguallikateks on batoonides soja, hernes ja vadak, teraviljadest on esindatud oder, kaer, nisu ning riis, maitseks granaatõun, assai mari ja mustikas, šokolaadibatoonil siis muidugi šokolaaditükid ning kakao.

Väga harva, kui ma poest mõne müslibatooni või muu energiasnäki ostan, käsi haarab ikka enne tavapärase šokolaadi järele. Kataloogist ei oleks ma omal algatusel neid hoopiski tellinud, seega jälle aitäh Oriflamele, kes mulle neid lahkesti maitsmiseks saatis. 
Järgnev on minu jaoks päris uskumatu, sest 40g batoon on ikka üsna tilluke:
Ühes batoonis on...
sama palju kiudaineid, kui ühes portsus kaerahelbepudrus
sama palju valku, kui ühes omletis
sama palju rasva, kui ühes teelusikatäies taimeõlis
sama palju süsivesikuid, kui ühes apelsinis
sama palju kaoloreid, kui ühes peotäies pähklites

Tundub nagu supertoit ju! No kui see kõik tõsi on, siis igatahes aplaus!
Roosas pakendis supervilja batoon on õige magus. Natuke ehk liigagi, aga veidike marjane hapusus laseb seda siiski nautida. Šokolaadimaitselised snäkid meeldivad mulle rohkem, need on mahedad, ei ole nii  lääged ja mitte ka liialt kakaosed. Mulle meeldib, et mõlemad batoonid on sellised venivad ja nätsked, kuivad müslibatoonid mulle eriti ei istu. 
Tavahinnaga 13,99€, mis teeb ühe batooni hinnaks umbes 2€, ma neid batoone vist ei soetaks, aga kui need oleksid soodushinnaga saadaval, siis ostaksin mõne karbi küll. Hea, kui kotis on mõni tahvel hetkedeks, mil ei ole aega maha istuda ja end toiduga laadida. Kõht püsib ühest tahvlist täis paar tundi ja kui see on nii tervislik, kui kirjas, siis jah, mina olen müüdud. :)



Fairy City Lights tualettvesi
12,79€ LINK
Selles tualettvees olen ma veidi pettunud. Tellisin lõhna jõuludeks ja see sobib jõuluaega küll väga hästi, aga aroom on nii õrn/lahja, et ma seda vaevu tunnen. See on segu toffeest, jasmiinist ja magusast toffeeõunast. Lõhn ei ole üleliia magus (kuigi karamelli on tunda) vaid pigem romantiline, veidi lilleline, veidi vürtsine.  Mulle täitsa meeldib ja pudel on ka armas pisike, aga kui seda on tunda vaid nina sisse pistes siis...kahju. :( Kui kogu sari - dušikreem, deodorant, kätekreem ja tualettvesi korraga kasutusse võtta, siis ehk on tulemus tuntavam. :) Hetkel kehtivas kataloogis hinnaks 8,99€.



Berry Christmas vannivaht
4,99€

Jutt lühike. Jõuluajal oli sellega eriti mõnus vann vahtu täis lüüa ja ega praegugi kasutamiseks lõhn liialt spetsiifiline ole. Pakend on tore ja lõhn jõhvikane. Vahutab täitsa tublisti. Üks viga on - pudel on liiga tilluke. :) Praegu kehtivast kataloogis toodet ei leia, aga järgmises on täitsa olemas, hinnaks 3,49€.





Mul on väga hea meel, et ma saan kõigi lugejate vahel välja loosida ühe Perfect Fusion jumestuskreemi. Kreem on toonis Natural Beige, mis on grammi võrra tumedam, kui minu Ivory, kindlasti mitte nii tume, kui kataloogis näidatud. Selline keskmine helebeež. Panen proovimiseks kaasa ka paar Wellness batooni. ;)
Kui soovid loosis osaleda:

 Ole minu blogi ametlik jälgija, selleks saad, klikates lehe paremal serval nuppu Join This Site.
 Klikka MEELDIB blogi Facebooki lehele SIIN või lehe paremas servas.
 Kirjuta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja mailiaadress.


Võtja loosin välja 16.veebruaril
Tänaseks kõik, head loosiõnne!






208 comments:

  1. Brita P
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  2. jane.kiisu@mail.ee
    Jane Siilbaum

    ReplyDelete
  3. Emeri Jahhu
    nohonnii@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Imbi Võrel. imbi.vorel@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Mai-Liis Hansson
    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  6. Kertu
    kertu.karik@hotmail.com

    ReplyDelete
  7. Laura Marie
    dreamerlauraa@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Kedi Pavel
    kedip13@gmail.com
    Head sõbrapäeva :)

    ReplyDelete
  9. Keidi Kõiv
    keidikoiv@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Marit Bauman

    maritbauman@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Helen M
    helenmaazik@gmail.com
    Olengi just uue jumestuskreemi otsinguil. Hetkel kasutan Oriflame'i Giordani Gold jumestuskreemi, kuid ei kata see piisavalt hästi ja jääb liiga vedelaks. Samuti oleks põnev proovida neid batoone, sest võtsin endale hiljuti eesmärgiks vähem magusat süüa ja need on kindlasti head asendajad šokolaadile! :)

    ReplyDelete
  12. Sellise kiidulaulu peale, tahas seda jumestuskreemi tõesti proovida.
    Kui loosis ei vea, siis julgeb nüüd vähemalt ise tellida :)

    Erika Kool
    erikakool93@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Marel Jaama mutsuke@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Stina Veek

    veekst1na@gmail.com :)

    ReplyDelete
  15. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  16. Maris Tustit

    maris.tustit@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Renate-Ly Mehevets
    rennu88900@hot.ee

    ReplyDelete
  18. Karin Neerot
    karinneerot@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Greete Kereme
    greete.kereme@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Kaisa Ringa
    ringa.kaisa@yahoo.com

    ReplyDelete
  22. Inger Romanenko
    inger.romanenko@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Epp-Paula Kivila
    eppkivila@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Katre Kluust

    katskatu11@gmail.com
    Ei ole julgenud tellida jumestuskreemi kataloogist, aga see andis küll palju innustust seda tegema järgmine kord.

    ReplyDelete
  25. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Merilii Vendla
    merilii.vendla.001@mail.ee

    ReplyDelete
  27. Liina Juuse
    liinajuuse@live.com

    ReplyDelete
  28. Triinu Vagula
    trin258@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Henriette Raude
    henrieteraude@hotmail.com

    ReplyDelete
  30. Sonja Kutcher
    sonjakutcher@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Meri-Liis Karu
    mirkamm1@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Sellise kiidujutu peale tekkis küll isu :) Nii jumestuskreemi kui batoonide järele.
    anu.kaelussoo@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Kati Aavasalu
    catzuh@gmail.com :)

    ReplyDelete
  34. Ingrid Kongot
    ingrid.kongot@gmail.com
    See oleks ideaalne sünnipäevakink! :)

    ReplyDelete
  35. Laura-Liis Mik
    Lauraliismik@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Angela Kosk
    angelakosk@hot.ee

    ReplyDelete
  37. Liivi Kull
    liivi.kull@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Brita Paluoja
    Britake95@hotmail.com

    ReplyDelete
  39. Karoliina Kansi
    karoliina.kansi@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Klaarika Salus
    klaarika96@hot.ee

    ReplyDelete
  41. Kairi S.
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  42. Karmen Proos
    kammukas@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Mul on se Fairy dušigeel ning see on küll väga hea, lõhn on super mõnus! Veel kahtlesin, kas tellida ka see tualettvesi, kuid läks siis hästi, et piirdusin dušigeeliga :)

    Osaleksin rõõmuga ka loosis:
    Eneli
    EneliRahula@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Svea Roosilill
    svearoosilill@hotmail.com

    ReplyDelete
  46. Triin Rist
    triin.rist@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Mariliis Piirimägi
    mariliisp2@mail.ee

    ReplyDelete
  49. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  50. Piret Hiiesalu
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Kairi Otsiver
    Kairi.Otsiver@mail.ee

    ReplyDelete
  52. Maarja-Liis Reede
    maarja-liis_reede@hotmail.com

    ReplyDelete
  53. Marilin Muoni
    marilin.muoni@hotmail.com

    ReplyDelete
  54. Kerli Kostin
    kerlikostin@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Marge Pihu
    marge.pihu@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  57. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  58. Aisling Antsi
    aistupaistu@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Anna-Liisa Põldaru
    anna-liis8@hotmail.com

    ReplyDelete
  60. Eleryn Tiit
    eleryn.tiit@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Marianne Sokk
    mariannesokk7@hotmail.com

    ReplyDelete
  62. Marit Mäealu
    marit.maealu@gmail.com

    ReplyDelete
  63. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  64. Kätlin Secreto
    chatlyn26@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Merje Tiirmaa
    merje.tiirmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Kristin

    Kristin.Pae@gmail.com :)

    ReplyDelete
  67. Birgit Uueni
    birgituu@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Elina Kõivsaar
    elina.k6ivsaar@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Margit Mölder
    margit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Katrin Raudsepp
    raudsepp.katrin@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Sandra Lisbeth Heinlo
    lisbeth.heinlo@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Cätlin K.
    catlin.kiens@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  74. kati saviir
    katisaviir@gmail.com :)

    ReplyDelete
  75. Birgit Rosenthal
    birgit-1234@hotmail.com

    ReplyDelete
  76. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee

    ReplyDelete
  78. Maarja-Liis Koger
    maarjaliiskoger@gmail.com

    ReplyDelete
  79. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  80. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Kadrin Juusu
    kadrin.juusu@mail.ee

    ReplyDelete
  82. Galina Aro
    galina.aro@mail.ee

    ReplyDelete
  83. Liisa Veskimäe
    liisa.veskimae@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Marily Peetvere
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Brigitta Kroon
    brigitta.kroon@gmail.com

    ReplyDelete
  87. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  88. Mariliis P.
    mariliis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  89. kui huvitav! seda jumestuskreemi peaks täitsa proovima! kahju, et ma su postitust varem ei lugenud, tegin täna just Oriflame tellimuse ära :D

    ReplyDelete
  90. Liisa Tähiste
    liisatahiste@gmail.com

    ReplyDelete
  91. Maire Kuusksalu
    maire.kuusksalu@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Aulika Tooming
    Aulika16@hot.ee

    ReplyDelete
  93. Anni Zimmermann
    annizimmermann@hot.ee

    ReplyDelete
  94. Estelle Silm
    estelle.silm@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Epp Rusi
    epp.rusi@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  97. Mariliis Hollo
    mariliishollo@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  98. Sirle Soots
    sootssirle@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Liisbet Viira
    liisbetviira@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Kairit Kasuk
    kairitolen@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Anna Krete kangur
    anna.kangur@mail.ee

    ReplyDelete
  102. Mery-Kristi Mõttus

    merykristi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  103. Karit Jäärats
    karit.jaarats@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Elis-Meryl Tiido
    elismeryl@hotmail.com

    ReplyDelete
  105. Merit P

    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  106. kristiina nurm
    kristiina.nurm@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Maris Kurm

    mmariskurm@gmail.com

    ReplyDelete
  108. Siret Laanemets
    s1rqu7@gmail.com

    ReplyDelete
  109. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Veronia Lutter
    veronia.lutter@hotmail.com

    ReplyDelete
  111. Vot seda oli küll tore lugeda, sest ma tellisin täpselt sama Ivory jumestuskreemi ning see ootab mul avamist (tahtsin enne ikka oma vana jumestuskreemi lõpuni kasutada), sain veel päris toredad meigišvammid ka kauba peale.

    Anni.

    ReplyDelete
  112. Maaria
    maariajunolainen@gmail.com

    ReplyDelete
  113. Anete Rätsep
    anete.ratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  114. Ave-Maarja Tõll
    maarja94@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Ma nüüd ei tea kas eelmine kommentaar läks ikka minu konto alt või õe oma :( aga igastahes topelt ei kärise:P
    Kätrin Õispuu
    katrin.oispuu@hotmail.com

    ReplyDelete
  116. Angelica
    angelicaaa91@hotmail.com

    ReplyDelete
  117. Kristiina Ilves
    kristiina.ilves@gmail.com

    ReplyDelete
  118. hennnoggel@gmail.com
    Henn Nõgel

    Sooviksin jumestuskreemi kingiks, tundub hea mõte olevat;)

    ReplyDelete
  119. vairivirnas@gmail.com
    Vairi Virnas

    Mina ka soovin osaleda.

    Ja soovin kõigile blogis ilusat sõbrapäeva, eriti aga sinule, Pille-Riin;)

    ReplyDelete
  120. Mailis Estorn
    mailisestorn@gmail.com

    ReplyDelete
  121. Margit Grencštein
    margitmss@gmail.com

    ReplyDelete
  122. Carolin Siimenson
    carolinsiimenson@gmail.com

    ReplyDelete
  123. Leel Jaer-Eer
    leel.jaer.eer@gmail.com

    ReplyDelete
  124. Kristiina Teder
    kristiinateder@hot.ee

    ReplyDelete
  125. Kõige ilusamat sõbrapäeva ka :)
    Karin L

    karinlappo@gmail.com

    ReplyDelete
  126. Eike Varik
    eikez@hotmail.com

    ReplyDelete
  127. Mari Tanissaar
    maritanissaar@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Nora Nurme
    RoosaMaasikas001@gmail.com

    ReplyDelete
  129. Kristel Pähkel
    kristelpahkel@hot.ee

    ReplyDelete
  130. Katrin Orumaa

    katrinorumaa@gmail.com

    ReplyDelete
  131. Kristiina Käsn

    krizkel@gmail.com

    ReplyDelete
  132. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  133. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  134. Andra Kaldmaa
    andra1997a@hot,ee

    ReplyDelete
  135. Kätlyn Kaart
    katlin3007@gmail.com

    ReplyDelete
  136. Kätriin Kade
    katriin.kade@gmail.com

    ReplyDelete
  137. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  138. Maiken Mägi
    maikenm2gi@gmail.com

    ReplyDelete
  139. Hanna-Kaisa Lummo
    katuke1010@hot.ee

    ReplyDelete
  140. Kati Rahumeel
    krahumeel@gmail.com

    ReplyDelete
  141. Riina Sangla
    sanglariina@gmail.com

    ReplyDelete
  142. Keiu Soe
    keiu.soe@gmail.com
    Need batoonid tunduvad küll ülihead olevat! :)

    ReplyDelete
  143. Laura Arge
    laura.arge24@gmail.com

    ReplyDelete
  144. Kristel Andresen
    kristel.andresen@hotmail.com

    ReplyDelete
  145. Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee

    ReplyDelete
  146. Leane Jefimova
    ayeitsleane@hotmail.com

    ReplyDelete
  147. Liina Kiviselg
    kiviselgl@gmail.com

    ReplyDelete
  148. Kadri Käesel
    kkadri.k@gmail.com

    ReplyDelete
  149. Kairi Vainonen
    kkarruolenn@gmail.com

    ReplyDelete
  150. Karmen Meisalu
    karmen.meisalu@gmail.com

    ReplyDelete
  151. Külli Aavast

    tainipouni@gmail.com

    ReplyDelete
  152. Merilin Ring
    merilinring@gmail.com

    ReplyDelete
  153. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  154. Kerli Puusepp
    kerli.puusepp@gmail.com

    ReplyDelete
  155. Maarja-Liis Koger
    maarjaliiskoger@gmail.com

    ReplyDelete
  156. Laura Raag
    lauraraag@gmail.com

    ReplyDelete
  157. Meril Mägi
    meril.m2gi@gmail.com

    ReplyDelete
  158. Liivika Koobakene
    liivika.koobakene@gmail.com

    ReplyDelete
  159. Kerstin Kütt
    kerstinkutt@gmail.com

    ReplyDelete
  160. Linda Ojap
    linnu.linza@gmail.com

    ReplyDelete
  161. Gäroly Härma
    garolyharma@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  162. Kärolin Tammoja
    k2rolin.tammoja@gmail.com

    ReplyDelete
  163. Margoth Plink
    margothp753@gmail.com
    tooted väga kvaliteetsed,lausa kutsuvad proovima ja tutvuma,päikest!

    ReplyDelete
  164. Birgit Tamm
    birgit.tamm.002@mail.ee

    ReplyDelete
  165. Gabriela Kivimägi
    gabrielakivimagi@gmail.com
    Jälle nii tore loosimine! :)

    ReplyDelete
  166. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com

    ReplyDelete
  167. Kerli K
    kerli.kanamae@gmail.com

    ReplyDelete
  168. Gerti Kattus
    gertikattus@hot.ee

    ReplyDelete
  169. Tiia Urb
    tamberg9@windowslive.com

    ReplyDelete
  170. Viktoria Käärik
    viktoria.jakobson.001@mail.ee

    ReplyDelete

ShareThis