27/02/2013

400 followers giveaway "Peaaegu paradiisi!" / lõppenud!


Mul on tõesti kirjeldamatult hea meel, et teid siia juba nii palju on kogunenud. Lausa  400!!!
Super tunne on, et mu blogimine nii paljudele korda läheb ja et üha rohkem armsaid lugejaid on otsustanud oma vaba aega siin veeta. Blogi pidamine annab just tänu teile nii palju rõõmu minu igasse päeva,aitäh teile selle eest!
Et veidikenegi teile tagasi anda ja teid tänada, korraldan jällegi väikese kingiloosi!

Seekordne kingitus on päikeseliselt oranžikarvaline-
nii hea lõhnaga Joiki küünal "Paradiisi saar". Kirjeldus nende kodulehel ütleb kõik: 
Oled väsinud külmast ilmast ja ootad kannatamatult sooja suve? Või unistad puhkusest troopilisel paradiisisaarel? Isuäratav kookose ja ananassi lõhn aitab tuua suve veidi lähemale ning muudab ka Eestimaa suve paradiisisaare vääriliseks.

Ja The Body Shopi peaaegu sama hea või veel parema lõhnaga ViinamäeVirsiku pesugeel. 
Koduleht kirjeldab:
See eriväljaande seebivaba pesugeel on Sinu naha vastu õrn ning lõhnab kui värske virsik. Rikastatud virsiku ekstrakti, Vahemere virsiku õli ja Ausa Kaubanduse meega.
 Kui kirjeldused tekitasid isu, mida nad kindlasti tegid, siis loosis osalemiseks peaksid olema blogi follower(liitumiseks klikka lehe paremas servas "join this site"), laikima blogi Facbooki lehte ja jätma siia postituse alla kommentaaridesse oma nime ja mailiaadressi. Ja nagu ikka, pildi jagamine Facebookis annab lisahääle., kirjuta pildi alla ka "jagatud!". ;)

Arvuti valib võitja 6.-l märtsil, siis jõuab kingitus ilusti naistepäevaks võitjani.

Pesugeel vahutama, küünal põlema ja peaaegu oledki paradiisi saarel...


Tahaksin veel eriti tänada kõiki armsaid kommentaatoreid,
ilma teieta tunneksin ennast siin väga üksikuna. :)
 Suur tänu teile arvamuste, heade soovide, soovituste ja kõige muu toreda eest, mida olete jaganud! 


172 comments:

  1. Marlen Ristoja
    marlenristoja@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Svea Roosilill

    svearoosilill@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  3. Kadi Mõttus
    kadi.mottus@gmail.com

    Jagama ei hakka, olen niisama tubli jälgija, äkki fortuuna tahab niisamagi minu poolt olla :)

    Ps. Suvi, või vähemalt kevad, võiks tõesti kiiremini kohale tulla..

    ReplyDelete
  4. Mari Andreller
    mari.andreller@hotmail.com

    ReplyDelete
  5. Eelica Siim
    eelicasiim@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  6. FB-s jagatud!

    kaditambaum@hotmail.com

    Kadi

    ReplyDelete
  7. Anna-Liis H.

    annaliis001@gmail.com

    Jagasin Facebookis ka, sest tahaks niii võita! Imearmas blogi :)

    ReplyDelete
  8. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    Lähen käin nüüd FB-st ka läbi ;).

    ReplyDelete
  9. Külli Aavast

    tainipouni@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Kristiina

    kristiina.ilves@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Triinu Liis
    triinu@epicenter.ee

    :)

    ReplyDelete
  12. Laura Lobjakas
    lobjakaslaura@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Mari Tanissaar
    maritanissaar@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Kätlin Vilbaste

    katlin63@hotmail.com

    ReplyDelete
  15. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  16. Enelis Põder

    enelis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Liis Rebane
    rebaneliis@gmail.com
    Ka facebookis jagasin :)
    PS! See on hetkel mu lemmik blogi mida chekin iga päev, et äkki on midagi uut :)

    ReplyDelete
  18. Vahelduseks on selline maasikavahune blogi väga mõnus ja tore, et järjest kvaliteetsemaid blogisid on Eestist ilmuma hakanud :)

    Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Maarja Kass
    kassmaarja9@hot.ee

    ReplyDelete
  20. Kristi Remmik

    kristiremmik@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Eleri P.
    eleripe@hot.ee

    ReplyDelete
  22. Eleriin Rätsep
    potsikudjatuubid@hotmail.com

    ReplyDelete
  23. Triin Reimal

    kanaudus@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Kris Härsing

    krisharsing@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Palju Õnne 400 Followeri Täitumise Puhul! :)

    Annika Kivilo
    Kivilo.Annika@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Kadri Niine
    Kadri.niine@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Jane Sabal
    jane.sabal@hotmail.com

    ReplyDelete
  28. Jane Sabal
    jane.sabal@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Bertha Tulviste
    bertha.tulviste@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Evelin Kivi

    evelinkivi6@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Aleksandra A.
    vannilelu@hotmail.com

    ReplyDelete
  32. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  33. Mmmm, tundub mõnus auhind :)

    Irina Vihhoreva
    irina.vihhoreva@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  35. Minu poolt ka palju õnne 400 followeri täitumise puhul! :)

    Marit Mäealu
    marit_marit001@hotmail.com

    ReplyDelete
  36. Leel Jaer-Eer

    leel.jaer.eer@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Hanna-Liis Vaasa
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  38. Merlyn Musting
    merlyn.musting9@gmail.com

    Palju Õnne :) Hetkel on see mu lemmik blogi mida alati jälgin ja ootan põnevusega alati uusi lugusid.

    ReplyDelete
  39. Lisett Pedak
    lisett.pedak@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Ann Elismäe
    ann.elismae@hotmail.com

    ReplyDelete
  41. Renita Leiger
    leiger.renita@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Kersti
    kersti.vainonen@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Auhind on nii hea lihtsalt :)

    Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Kelly S
    kkellutska@gmail.com

    Palju õnne 400 followeri puhul! :)

    ReplyDelete
  45. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  46. Palju õnne 400 followeri puhul! Jätka samas vaimus.

    Merily-Lisette Tuhkanen

    merru2009@hotmail.com

    ReplyDelete
  47. Brigitta Kroon
    brita.kroon@mail.ee

    ReplyDelete
  48. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  49. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  50. Monika Soodla
    monikasoodla@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Mari-Liis Sepp
    mariliiz.zepp@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  53. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  54. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Heidi Veinberg
    heidi.veinberg@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Margit Mölder
    margit.molder@gmail.com

    Ja suured õnnitlused :)

    ReplyDelete
  57. Laura Lõugas

    lauralougas@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  59. Liis Kodas
    liis.kodas@mail.ee

    ReplyDelete
  60. Diana Käpp
    kappdiana@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Mul on hea meel, et Sa blogi pead & ma saan siin aega viita :) !

    Margit Koppel
    margitk0@tlu.ee

    ReplyDelete
  62. Vivian Lauhala
    vivian_753@hotmail.com

    :)

    ReplyDelete
  63. Kairit Rüütsalu

    kairit456@gmail.com


    ReplyDelete
  64. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com

    Nii mõnus blogi :))

    ReplyDelete
  65. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Andra SÕmer
    andras6mer@gmail.com

    Jagasin ka pilti fb-s

    Väga mõnus blogi :)

    ReplyDelete
  68. Hedvika P

    hedvika@tdl.ee

    ReplyDelete
  69. Triin P
    tripih@hot.ee

    ReplyDelete
  70. Helen Maria Raadik

    helenmariaraadik[ätt]gmail.com

    ReplyDelete
  71. Anna-Liisa Skeber
    annaliisa.skeber@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Gerttel Laiksoo
    gerttellaiksoo@hot.ee

    ReplyDelete
  73. Henriette Raude
    henrieteraude@hotmail.com

    :)

    ReplyDelete
  74. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Anneli Kükker
    Kannuke6@hotmail.com

    Mul on heameel, et olen jälle leidnud ühe huvitava blogi, mida jälgida. :)

    ReplyDelete
  76. Ilona Keis

    ilsukas@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Mery-Kristi M
    merykristi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Birgit Hermat
    birksu19@hotmail.com

    ReplyDelete
  79. Mai-Liis H

    mailliishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  80. Karin K.

    karin.kalaus@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Palju õnne, kulla genefic! Olen sinu blogi andunud fänn, hoian iga päev ühe silma sinu blogil, et kas on midagi uut :) Jätka samas vaimus!

    Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  82. Wow, 400 juba! Nii kiiresti veel ka :)
    Irma Laas
    irmalaaas@gmail.co
    jagasin facebookis

    ReplyDelete
  83. Kätriin Pärnasalu
    katrin.parnasalu@hotmail.com

    ReplyDelete
  84. Kristin Kaas-Lutsberg
    kristin.kaas.lutsberg@gmail.com

    Jagasin ka Facebookis!

    ReplyDelete
  85. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Kui alguses oli pisut skeptiline su blogi suhtes, ei suutnud mulle kuidagi meelde jääda ei blogi nimetus ega ka üldpilt, siis nüüd.. wow, iga päevaga armastan üha rohkem su "pesakest" siin, mille sa loonud oled!! Supertubli! Keep goin'!

    Helina Tamme, tamme94@gmail.com :)

    Päikest!

    ReplyDelete
  87. Alice Soots
    alicesoots@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Teele Meister
    teele.meister@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Liis Mehik liistix007@hot.ee
    jagatud ka:)

    ReplyDelete
  90. Laura Korjus, laura.korjus@hotmail.com

    ReplyDelete
  91. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    Kahe lemmiktootja tooted! :)
    Jagasin facebookis ka ;)

    ReplyDelete
  92. mariann vendelin

    mammu2108@hot.ee

    ReplyDelete
  93. Piret Hiiesalu
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  94. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  95. Lisanna Tuisk,
    lisanna7@hotmail.com

    ReplyDelete
  96. Liina L :) liinalys@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Estelle Silm
    estelle.silm@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  98. Margit Jõerand :)
    margitjoerand@gmail.com

    ReplyDelete
  99. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  100. Kadri Kirss
    kadrikirss@hot.ee

    ReplyDelete
  101. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Elo Kumel
    elokumel@gmail.com

    ReplyDelete
  103. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  104. Katrin Lugina
    katrin.lugina@gmail.com

    ReplyDelete
  105. Kelly Tragel
    kelllllyt@gmail.com

    ReplyDelete
  106. liis paeste
    liispaeste@hotmail.com
    :)

    ReplyDelete
  107. kristiina_eitspu@hotmail.com
    Kristiina Eitspu

    ReplyDelete
  108. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  109. Kui magus auhind! :)

    Kärt Linder
    redcat555@hotmail.com

    ReplyDelete
  110. Anett Pero
    anett.pero@gmail.com

    ReplyDelete
  111. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  112. Merilii Vendla

    merilii.vendla.001@mail.ee

    ReplyDelete
  113. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  114. Aureelia Mitt
    aureeelia@hotmail.com

    ReplyDelete
  115. Jaanika Kihnu
    jaanika357@hot.ee

    ReplyDelete
  116. Annemari
    annemarivolli@hotmail.com

    ReplyDelete
  117. Killu Käär
    killu.k@hotmail.com

    ReplyDelete
  118. Tahan paradiisisaarele :)

    Sandra Bachmann

    sandrabach@hot.ee

    ReplyDelete
  119. Kaari Perm
    kaariperm@gmail.com

    ReplyDelete
  120. Palju õnne! :)
    Marily P
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  121. Karine Janov
    karine.janov.002@mail.ee

    ReplyDelete
  122. Kerli Kostin
    uvathaster@gmail.com

    ReplyDelete
  123. Hei.
    Ma siis kiidan ka :)

    Pole olnud kunagi eriline blogilugeja, keegi pole minu jaoks sobivat teksti kirjutanud :)
    Kuid see kõik muutus kui leidsin Sinu blogi, läbi kellegi, kes jagas su postitust FBs.
    Ainus blogi mida ma loen ja mulle väga väga meeldib !!!!!!
    Jätka samas vaimus :P
    Mari
    J6geva@gmail.com

    ReplyDelete
  124. Inger Vaguri
    ingervaguri@gmail.com

    ReplyDelete
  125. Tahan paradiisi saarele! :)

    Mari
    mari00mari@hotmail.com

    ReplyDelete
  126. Mariliis A. (:
    Maazikaz@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Kerli

    kerli.kanamae@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Su blogi on nii üleni armas, et iga päev käin seda chekkimas - ehk on midagi uut juures :)

    Siret

    siret7@ut.ee

    ReplyDelete
  129. Hanna Kalbus hanna.kalbus@gmail.com

    Leidsin su blogi just JOIK'i facebooki lehe kaudu ja super tore avastus :) väga kihvt blogi!

    ReplyDelete
  130. Kätlin ja katlin186@hot.ee

    ReplyDelete
  131. Sandra Reile
    sandrareile@gmail.com

    ReplyDelete
  132. Inge Maiman
    ingemaiman@hotmail.com

    ReplyDelete
  133. kaili90@hotmail.com

    Kaili

    ReplyDelete
  134. Madli Tammel

    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  135. Kätlin Plakso
    katlin.plakso@gmail.com

    ReplyDelete
  136. Helena Reino

    reino.helena@gmail.com

    ReplyDelete
  137. Egelt Põhjala
    egeltpohjala@gmail.com

    ReplyDelete
  138. Hanna Keidong
    hannakeidong@hotmail.com

    ReplyDelete
  139. Liisu K.
    liisuliisu7@gmail.com

    ReplyDelete
  140. Katariina S.

    katariina143@hot.ee

    ReplyDelete
  141. Andra Rahe
    andra-rahe@hotmail.com

    ReplyDelete
  142. Epp Vaikla

    epp.vaikla@mail.ee

    ReplyDelete
  143. Britta

    brittasims@hotmail.com

    ReplyDelete
  144. Mariell Rosenstok

    mariellrosenstok@hotmail.com ;))

    ReplyDelete
  145. Triin Rist
    triin.rist@gmail.com

    ReplyDelete
  146. Liisbet Saue
    liisbet.saue@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis