06/02/2013

Sõbrapäeva Giveaway! / lõppenud!




Uskumatul kombel on blogil juba 300 followeri !!!  Time for a happy dance... :))


Kuna see on minu jaoks nii suur sündmus, ei saa seda ometigi tähistamata jätta.
Tahaksin sellel puhul ühele armsale blogi sõbrale teha valentinipäevaks väikese kingituse.


Seekordne kingitus on eriti roosa. Jagan ära MUA mõnusa roosa huulpalsami, blingi huulepulk-pastaka ja glämmi kulinatega võtmehoidja, ei puudu ka musimagusaksmaiustus. :)

Osalemiseks jäta siia postituse alla kommentaaridesse oma nimi ja mailiaadress,
ole minu follower GFC-s ( liitumiseks vajuta lehe paremal servas "join this site") ja Facebookis. Lisahääle saamiseks jaga pilti Facebookis ja kirjuta pildi alla "jagatud".
Võitja selgub 12. veebruaril, siis jõuab loodetavasti kingitus sõbrapäevaks võitjani!


Olge armsad ja kallistage oma sõpru! :)



147 comments:

  1. Palju õnne 300 followeri puhul! :)

    Maarja K
    kassmaarja9@hot.ee

    ReplyDelete
  2. Madli Tammel

    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Sandra Bachmann

    sandrabach@hot.ee

    Jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  4. Brita Paluoja

    britake95@hotmail.com

    ReplyDelete
  5. Anni Kukk

    annnni112@gmail.com

    jagasin samuti :)

    ReplyDelete
  6. Palju õnne 300 followeri puhul!

    Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    Sai jagatud seda rõõmasat uudist ka facebookis :)

    ReplyDelete
  7. Ivi-Triin Vahera

    ivitriin.v@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Kairi S.
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  9. Ma olen ka õnnelik, et sina oled õnnelik! ;)

    Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  10. Väga lahedad auhinnad! :)

    Laura
    lobjakaslaura@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Grete Heinsoo

    grete_heinsoo@hotmail.com

    ReplyDelete
  12. Õnnitlused!

    Triin Reimal

    kanaudus@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Palju õnne ja kallistusi sullegi :) Armusin sellesse huulepulka, mulle nii meeldib bling ja roosa :)
    Mari
    j6geva@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    Palju õnne! :)

    ReplyDelete
  15. Aitäh, Triin ja Mari, see on pastakas, loodan, et Sa ei ole pettunud. ;)

    ReplyDelete
  16. Palju, palju õnne 300 followeri puhul :)
    Riin Ramm
    riin.ramm @gmail.com

    ReplyDelete
  17. Angela Latsuk

    angelika.latsuk@mail.ee

    ReplyDelete
  18. Mulle meeldib väga su blogi ja selle kujundus :p


    Angela Latsuk
    angelika.latsuk@mail.ee

    ReplyDelete
  19. Palju õnne 300 followeri puhul ! Tõesti su blogi on nii nummi ja meeldiv on lugeda postitusi! Lisaks kujundus ning kõik pildid mis sa siia lisad, on näha, et oled teinud palju tööd selle jaoks, seega jõudu ja jaksu sulle edaspidiseks !

    Teele
    teele.meister@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Palju õnne 300 followeri puhul!!! :)


    Marilin Muoni
    marilin.muoni@hotmail.com

    ReplyDelete
  21. Mari-Liis Kiis

    kiis.mariliis@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Tuule Põldsaar

    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Palju, palju õnne 300 followeri puhul :)
    Riin Ramm
    riin.ramm @gmail.com

    ReplyDelete
  24. Kätriin Linnamägi
    k2tttuaww@gmail.com

    Palju õnne 300 followeri puhul :):)

    ReplyDelete
  25. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  26. Palju õnne ja pean märkima, et su blogi on nii mõnus, et siit ei saagi ju eemale hoida :) ;) Jätka samas vaimus!

    Raili Salvet
    raili.salvet@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Inger Vaguri
    ingervaguri@gmail.com

    ReplyDelete
  28. See blogi on tõeliselt mõnus koht, ajast, mil selle avastasin (mis oli tegelikult alles hiljuti) külastan seda igapäev. :)) Jätka samas vaimus;)

    Erika K
    erikakool93@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Minu nimi on Anna Leontieva
    anneke@ut.ee
    Olen Sinu uus follower!
    Jagan seda super sõnumit!

    ReplyDelete
  30. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  31. Anna-Liisa Hannus

    annaliisahannus@hot.ee

    ReplyDelete
  32. Gerttu Blank
    Gerttu.blank@gmail.com,
    jagatud.

    ReplyDelete
  33. Tõesti vägaväga kaunis blogi, jätka samas vaimus!

    Külli Aavast
    tainipouni@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Palju palju õnne!!!
    Ootan huviga edaspidiseid postitusi!

    Liina Lüüs
    liinalys@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Luisa Harjak
    luisaharjak@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Leel Jaer-Eer

    leel.jaer.eer@gmail.com

    ReplyDelete
  37. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  38. Gerli Saks
    gerli.saks@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Kelly Ivask

    kellyivask@hotmail.com

    ReplyDelete
  40. Elis L
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Helen M
    helenmaazik@gmail.com
    Ja pean mainima, et minu lemmikblogi, seega väärib mitu korda rohkem followere, kui 300! :)

    ReplyDelete
  42. Jätka samas vaimus ! ;)
    andra rahe
    andra-rahe@hotmail.com

    ReplyDelete
  43. Katrin Lugina
    katrin.lugina@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Mai-Liis Hansson

    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  45. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Brita P.

    brita_potter@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  47. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  48. Palju Õnne 300 Follower'i Puhul! :)

    Annika Kivilo
    Kivilo.Annika@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Kadri Kirss
    kadrikirss@hot.ee

    ReplyDelete
  50. Jessika Roger

    jessikaroger9@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Merily Š
    merilysmidt@gmail.com

    ReplyDelete
  52. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  53. Andrea Maris Aule

    maris.aule@mail.ee

    ReplyDelete
  54. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  55. Kertu Rebane

    RebaneKertu@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Marie-Eliise

    marieeliise.jyrisoo@mail.ee

    Palju õnne suure saavutuse pärast ja edu edaspidiseks!! :)

    ReplyDelete
  57. Maarja Rebane
    maarjarebane@hot.ee

    ReplyDelete
  58. palju õnne 300 followi puhul!!
    kreete veide
    krissu901@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  60. Palju palju õnne ilusa numbrini jõudmises.

    Kairi Keldrimaa
    kairikeldrimaa@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Keneli Kivilaht
    keneli.kivilaht@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Teele Peet

    teelepeet@hotmail.com

    ReplyDelete
  63. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Anne Paaliste
    anne.paaliste@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Oi kui ägedad auhinnad, ei saanud lihtsalt osalemata jätta!

    Krid Härsing
    krisharsing@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Mari Andreller
    mari.andreller@hotmail.com

    ReplyDelete
  67. Jane Sabal
    jane.sabal@hotmail.com

    ReplyDelete
  68. Janelle Sillamaa


    janelleolen@hot.ee

    ReplyDelete
  69. Inge Maiman

    ingemaiman@hotmail.com

    ReplyDelete
  70. Kohutavalt meeldib selle huulepalsami kujundus :)
    Saskia Rass
    sassa8@hot.ee

    ReplyDelete
  71. Sigrid Sünd

    ssigrid103(ät)hotmail.com

    ReplyDelete
  72. Lisette Lehtmets
    lisette.lehtmets@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Jaana Andressoo
    jaana.andressoo@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Gerttel Laiksoo
    gerttellaiksoo@hot.ee

    ReplyDelete
  75. Kelly Reinmaa

    kellyreinmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Renita leiger
    leiger.renita@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Grethel Uiga
    grethel.uiga@mail.ee

    ReplyDelete
  78. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Elis Ruul

    elis.ruul001@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Elis Vink

    cold_kiss18@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  81. Irma Laas
    irmalaaas@gmail.com

    Oi kui palju ilus põhjus tähistamiseks! :)

    ReplyDelete
  82. Evelin Kivi

    evelinkivi6@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Alice Soots

    alicesoots@gmail.com :)

    ReplyDelete
  84. Gerle

    gerleratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  85. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  86. Lisanna Tuisk
    lisanna7@hotmail.com

    ReplyDelete
  87. Kristiina

    kristiina.juurikas@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  88. Kairi Manin

    kairioidsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Annika Alfeld

    tantsuplix1999@hotmail.com

    ReplyDelete
  90. Anne-Mari
    annemari.kaar@gmail.com

    ReplyDelete
  91. Väga armas!

    Eneli

    eneli.ringmae@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Janika Lepik

    janikalepik@gmail.com -õige aadress

    ReplyDelete
  93. Kersti.vainonen@gmail.com
    kersti vainonen

    ReplyDelete
  94. Janet Tamm

    janet.tamm.001@mail.ee

    ReplyDelete
  95. Mariin Vaks
    mariin.vaks@mail.com

    ReplyDelete
  96. Kristel Pähkel
    (fb Krissu Pähkel)
    kristelpahkel@hot.ee

    Kõik mis vaja tehtud ! :)

    ReplyDelete
  97. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Triinu Jander
    triinujander@gmail.com

    ReplyDelete
  99. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  100. Anna-Liis Hank
    annaliis001@gmail.com

    Mulle niinii meeldib su blogi! Superarmas! :)

    ReplyDelete
  101. Kätlin Vilbaste

    katlin63@hotmail.com

    ReplyDelete
  102. Jaanika Sei .jaanika_sei@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  103. birgit hermat
    birksu19@hotmail.com

    ReplyDelete
  104. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  105. Kadri Niine
    kadri.niin@gmail.com

    ReplyDelete
  106. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  107. Riina Kranich

    pastaccas@gmail.com

    ReplyDelete
  108. Janika Annast

    jansali@hotmail.com

    ReplyDelete
  109. Karmen Aasa

    kkarmen.aasa@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Sandra Reile
    Sandrareile@gmail.com

    ReplyDelete
  111. Enelis Põder
    enelis.poder@gmail.com :)

    ReplyDelete
  112. Anett Heinam

    netukene@hotmail.com

    ReplyDelete
  113. Kerli

    kerli.pohjala@mail.ee

    ReplyDelete
  114. Nii armas blogi :)

    Britta
    brittasims@hotmail.com

    ReplyDelete
  115. Ragne Mõisama
    Rakikasutaja@hot.ee

    ReplyDelete
  116. Väga armas giveaway teie poolt! :)

    Karin K
    KarinK16@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Ingrid Tärk
    ingridtark@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Sandra Sonets

    Sandrasonets@gmail.com

    Megalahe blogi !!!

    ReplyDelete
  119. Mari-Liis Sepp
    mariliiz.zepp@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis