25/11/2013

Candelina Style kingiloos! / lõppenud!




Tänase esimese lumega imehästi sobiva kingiloosi auhinna on välja pannud  CANDELINA STYLE - eestimaine firma, kus valmistatakse käsitsi toredaid pitsilise ülaosaga küünlaid. Sain väljaloositava küünla värvi ise valida, loodan, et olete mu suhkruvatiroosa valiku üle rõõmsad,
muud tooni siia blogisse ette ei kujutaks ju. :) 
 Ma lähemalt ei saa seda armsat roosat küünalt teile näidata, kardan, et oska seda pärast sama ilusti jälle ära pakkida. Aga õnneks on mul teile ette näidata samasugune punases toonis küünal, mille Candelina Style mulle armsasti kinkis. Põlema ei raatsi ma seda vist küll panna, kui siis jõuluõhtul.  Küünal põleb lausa 40h, nii et ilu jätkub kauaks. 
p.s. See armas valge käevõru koos valge karbikesega on pärit  Pi-Ret Jewelry lehelt, sõrmused  H&M-ist.  

Candelina Style valmistab ka imearmsaid südamekujulisi küünlaid, mida on nii tore kingipakki poetada... 
Neid väikeseid küünlaid müüakse neljakaupa karbis, komplekti hind on 5€.

Candelina Style kodulehelt SIIT saab tellida endale sobivas suuruses ja värvitoonis küünlaid, nii ühe kui mitmekaupa. Mõned hinnanäited allpool:
8cm - 6,50€, põlemisaeg ca 40h
11cm - 8€, põlemisaeg ca 60h. 
15cm  - 10€, põlemisaeg ca 75h.
Palju ilusaid pilte valminud küünaldest saab näha nende FB lehel SIIN. 
Et küünalde ostmine oleks veelgi toredam, pakub Candelina Style 10% allahindlust kõigile neile, kes tellides ütlevad märgusõna GENEFIC! :) 

♥♥♥
Kui soovid endale või mõnele oma armsale kingituseks seda toredat roosat lauaküünalt võita, toimi järgmiselt:

♥ Ole minu blogi jälgija, selleks saad, vajutades lehe paremas servas nuppu Join This Site ja blogi Facebooki sõber, liituda saad SIIN või lehe paremas servas
♥ Klikka MEELDIB Candelina Style Facebooki lehele SIIN.
♥ Kui soovid oma võiduvõimalust kahekordistada, jaga kingiloosi pilti Facebookis, kirjuta pildi alla Jagatud!
♥ Kirjuta siia postituse alla oma nimi ja mailiaadress, et saaksin sinuga võidu korral ühendust võtta.

♥♥♥
Kingituse loosin välja pühapäeval, 1. detsembril!
Head loosiõnne! :)
Tänaseks ongi kõik, olge armsad!





94 comments:

  1. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Kairi Saaron
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  3. Sirle Vettik

    Sirle.Vettik@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Mari-Liis Suvi

    suvimariliis@gmail.com

    (sorry, kui see komm 2x tuli, arvut cräshis vahepeal :/ )

    ReplyDelete
  5. Sirle Soots
    sky.six@hotmail.com

    ReplyDelete
  6. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Jessica Jakobson

    Jesssukas@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Liisa Veskimäe
    liisa.veskimae@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Jaana Andressoo
    jaana.andressoo@gmail.com

    ReplyDelete
  10. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  11. Ma ei tea, kas ma olen väga hajameelseks jäänud, aga täna küll Tartus lund tähele ei pannud :)
    Mis ei takista muidugi loosis osalemast.
    Karmen Meisalu
    karmen.meisalu@gmail.com

    ReplyDelete
    Replies
    1. Tartus ei olnud jah kahjuks, ma rõõmustasin teiste üle. :))

      Delete
  12. Maris Mustimets marismustimets@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Kristel
    kricu91@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  14. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  15. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  16. Aveli Aavik
    aveliaavik@hot.ee

    ReplyDelete
  17. Aww, mis imearmsad pildid! Mina selle jänku asemel paneks ka nendele küünaldele käpa peale, nõnda armsad ju :))

    Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Eneli
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  20. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Sigrit Piisko
    sigrit.piisko@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Liisi Sildoja

    liisisildoja@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Epp Rusi
    epp.rusi@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Helle Vannik
    hellevannik@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Liane Jürgenson
    liane.jyrgenson@gmail.com

    ReplyDelete
  28. katre.kaha@mail.ee

    ReplyDelete
  29. Mailiis Kivi
    Miiuviiu33@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Tiia Urb
    tamberg9@windowslive.com

    ReplyDelete
  31. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  32. Tiina Saareoja
    tiinasaareoja@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Merilyn Kull
    merilyn.kull@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Kätriin Kade
    katriin.kade@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Ele Pärnpuu
    eleparnpuu@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Maris Saar
    saar.maris1@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Brita Potter
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  39. Merili Aug am2@hot.ee "Jagatud"✿ WOW✿ ✿ "SÕBER-MEELDIB" ✿ ✿ ✿ Ülimalt armas pakkumine,kuhjaga fantaasiat, palju õnne ja edu ,ning jätkake ikka samas vaimus !
    (> ” ” <)
    ( ='o'= )
    -(,,)-(,,)-mjäu...✿

    ReplyDelete
  40. Mona Eesalu
    monaeesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Piret Pekkonen
    piret.pekkonen@mail.ee

    ReplyDelete
  42. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    Need küünlad tunduvad imelised :)

    ReplyDelete
  43. Liis Rebane
    rebaneliis@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Liina
    liina.tellisaar@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Marily Peetvere
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee

    ReplyDelete
  47. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  48. Emily-Hestia Tammeorg
    emilyhestiaa@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Kirke Kivik
    kirke.kivik@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Andrea Maris Aule
    maris.aule@mail.ee

    ReplyDelete
  51. Getriin Koppel
    getriin.koppel@hotmail.com

    ReplyDelete
  52. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Kärt-Kristiin Jaagu
    kristiin100@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Liis Lätting
    sweetshark@hot.ee

    ReplyDelete
  55. Liisa-Andra L.
    liisaandra@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Anna-Liisa Põldaru
    anna-liis8@hotmail.com

    ReplyDelete
  57. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  58. Helle Vannik
    hellevannik@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Diana
    diana.leinus@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Kas see küünal lõhnab ka? :)

    ReplyDelete
  61. Riina Lepanurm
    Riina003@gmail.com :)

    ReplyDelete
  62. Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee

    Ilusat 1. adventi ! :)

    ReplyDelete
  63. Kristiina Vaik
    kristiina.vaik@hotmail.com

    ReplyDelete
  64. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  65. Kaisa Ringa
    ringa.kaisa@yahoo.com

    ReplyDelete
  66. Angela Kosk
    angelakosk@hot.ee

    ReplyDelete
  67. Ilusat Jõuluaja algust! Minule algas see imeliselt, sest üks hea inimene oskas mu lootusetu arvuti jälle tööle saada!
    Need küünlad on tõesti liiga ilusad, et põlema panna.

    aavepunnar@gmail.com

    ReplyDelete
  68. helena.heinpalu@mail.ee , Helena Heinpalu

    ReplyDelete
  69. Olena Poprik, olena.poprik@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee

    ReplyDelete
  71. Epp Vaikla

    epp.vaikla@mail.ee

    ReplyDelete
  72. Kristel Raudik
    kraudik@gmail.com
    Armastan küünlaid :)

    ReplyDelete
  73. Helen S.
    kollanekirss@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis