arvustused sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine retseptid sinine arvustused sinine

29/11/2013

Uut // Victoria´s SecretAgaramad blogilugejad teavad minu nõrkusest Victoria´s Secret-i toodete vastu. Ma tõesõna usun, et terves nende valikus ei saa olla ühtegi toodet, mis mulle võiks mitte meeltmööda olla. :) Mulle meeldib selle brändi juures kõik - armsad inglid, ilus pesu, suurejoonelised etendused, roosatriibulised kotid, imeilusad kosmeetika- ja nahahooldustooted... kogu kupatus. Mul oli mõni aeg tagasi suurepärane võimalus proovida GLAMORA e-poe poolt mulle saadetud  imelisi VS-i tooteid, mis kõik olid täpselt nii head ja veelgi paremad, kui ma ette kujutasin. Oh seda rõõmu, kui harutasin eile lahti Glamora poolt saadetud paki, kust pudenesid välja pildil olevad imearmsad tooted -True Escape kehakoorija ja Aqua Kiss kehasprei. Täitsa jõulutunne tuleb peale selliste üllatustega ja lumi tuli ka veel maha...  Ma ei hakka ette ruttama ega seletama, kuidas need lõhnavad...teen õige pea mõlemast lähemalt juttu. Küll aga ei  ei suuda ma elevust varjata ja kutsun kõiki Victoria´s Secreti fänne juba esmaspäeval blogisse tagasi, sest siis on mul teile midagi eriti ahvatlevat ja põnevat rääkida. :)) 
Lõppu pilt Alessandra Ambrosiost imarmsas kostüümis Victoria´s Secret-i moeetenduselt.
 Tänaseks ongi kõik, olge armsad!

4 comments:

 1. Kasutan ise Aqua Kiss'i ja I loooove it (: eriti mõnus oli seda kasutada suvel. Mulle just meeldib selle värskus ja hea vaheldus igasugu lillelistele-magusatele lõhnadele.

  ReplyDelete
 2. Väga mõnus postitus... jälle! :)

  Aga mul üks täiesti teema väline küsimus, kuidas sa oma "hetke" soovi" postitusel pilte kokku mixid? Tahan teha oma "jõuluvanale" ka sellise kingisoovi listi, aga ei tea kuidas seda teha. Kas mingi spets programmiga?

  vabandan, et niimoodi uurin :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Sulle! :) Hea meelega jagan programmi: http://www.picmonkey.com/. Väga lihtne ja enamus asju seal tasuta. ;)

   Delete

ShareThis