24/01/2013

200 Facebook Likes Giveaway!!! / lõppenud!



Mul ei olnud täna kavaski seda postitust kirjutada, sest ma ei osanud oodata, et nii ruttu see ümmargune number täis saab, aga võta näpust! :)
Suur aitäh kõigile laikijatele, nii uutele kui vanadele! I´m so happy!!! :)))


Üllatust mul enam polegi, sest kõik on juba auhinda näinud. :)
Lootes, et on keegi, kes ei ole, kordan üle:
Loosin välja suurepärase ELF huulekoorija ning veel suurepärasema EOS huulepalsami.
Eelmises postituses on rohkem infot, kui keegi seda vajab.
Väike magus üllatus tuleb veel lisaks. ;)


Muud ei olegi vaja osalemiseks teha, kui olla minu jälgija Google Friend Connect-is (liituda saab lehe paremas servas klikates "Join this site") ja kuna tegu on ikkagi n.ö. Facebooki  loosiga, siis "meeldib" ka minu Facebooki lehele(samuti lehe paremas servas). ;)
Ja nagu ikka, kes soovib kahte loosihäält, võib Facebookis pilti jagada ja pildi alla kindlasti "jagatud" kirjutada.
Ja lõpuks tuleb siia postituse alla kommentaaridesse jätta oma nimi koos mailiaadressiga!


Loosimiseks läheb nädala pärast, ehk siis 31. jaanuaril. Selleks ajaks on kindlasti kõik soovijad oma nimed kirja saanud. :)


Palju edu kõigile ja olge armsad!


128 comments:

  1. laura.korjus@hotmail.com
    Laura Korjus

    ReplyDelete
  2. Jasmin Isabel K.
    eluhetkedpaikeseall@gmail.com

    ReplyDelete
  3. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  4. Helen M
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Tuule Põldsaar

    tuulepl@gmail.com :)

    ReplyDelete
  6. Mari-Liis R.
    marike.raag@mail.ee

    ReplyDelete
  7. Liis Mehik
    liis.mehik@mail.ee
    jagasin ka fbs

    ReplyDelete
  8. Osalen :) (jagasin ka Facebookis)

    Anni
    annikukk@hotmail.com

    ReplyDelete
  9. Hanna-Liis
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  10. Külli Aavast

    tainipouni@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Sigrid Sünd
    ssigrid103(ät)hotmail.com

    ReplyDelete
  12. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. Teele Meister
    teele.meister@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Triinu Liis :)
    triinu@epicenter.ee

    ReplyDelete
  15. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  16. Taidi Bluum


    Taidi.bluum@gmail.com :)

    ReplyDelete
  17. Madli Tammel

    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Johanna J
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  19. Elis L
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Hanna-Mai Ressar
    Hanna.Mai.Ressar@gmail.com

    ReplyDelete
  22. andra rahe
    andra-rahe@hotmail.com

    ReplyDelete
  23. Egelt olen Õnnelembesest päevaraamatust :)
    egeltpohjala@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Liisa-Andra L
    liisaandra@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Merily Š
    merilysmidt@gmail.com

    ReplyDelete
  26. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  27. Eleriin R potsikudjatuubid@hotmail.com

    ReplyDelete
  28. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Marie
    marieeliise.jyrisoo@mail.ee

    ReplyDelete
  30. Sandra Reile
    sandrareile@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Kairit Niine
    kairit.niine@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Bertha Tulviste
    bertha.tulviste@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Marjaliisa Mikiver
    marjaliisa.mikiver@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Gerttel Laiksoo
    gerttellaiksoo@hot.ee

    ReplyDelete
  35. Merili Männilaan
    Merilike@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Aleksandra A.
    vannilelu@hotmail.com

    ReplyDelete
  37. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  38. Maria N
    mnoormaa@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Kerstin Krebs
    Kerstinkrebs98@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Kadi
    kadi1002@hotmail.com

    ReplyDelete
  41. Kairi, kairioidsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  42. GFC: fatema
    email: mclasb11@Hotmail.com
    name; fatema
    i like facebook: zaara khan

    ReplyDelete
  43. Moonika
    moonika.saarestik@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Mailiis Kivi
    miiuviiu33@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Grete

    grete.roos@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Triin Reimal

    kanaudus@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Heli Purje
    calystha88@hotmail.com

    ReplyDelete
  48. Anna-Liis

    annaiis001@gmail.com

    ReplyDelete
  49. GFC: atasha sobhn
    email: atasha60000@Hotmail.com
    name; natasha
    i like facebook: natasha sobhn

    ReplyDelete
  50. Kris Härasing

    krisharsing@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  52. Kätlin
    katlin.plakso@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  53. Kelly Reinmaa

    kelludixi@hotmail.com

    ReplyDelete
  54. Kerli Kostin (FBs ka sõber)
    uvathaster@gmail.com

    ReplyDelete
  55. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  56. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  57. Renita Leiger
    leiger.renita@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Ragne Mõisama
    rakikasutaja@hot.ee

    ReplyDelete
  59. Brita P.

    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  60. Ingel J.
    ingeljulge@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  62. Mari-Liis Sepp
    mariliiz.zepp@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Helen, lellu11@ut.ee

    ReplyDelete
  64. Kadri Niine
    Jagasin ka Facebookis
    Kadri.niine@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Nii vahvad ja kasulikud auhinnad!

    Sandra Bachmann
    sandrabach@hot.ee

    ReplyDelete
  66. Janika Lepik
    janikalepik@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Mmm, selle huulekoorija võtaks küll heameelega!

    Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  68. Carol Liis Metsla

    carol.metsla@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Praeguste külmade ilmade puhul kuluvad mõlemad tooted kohe marjaks ära ehk väga nutikas auhind! :3

    Kelly Tragel
    electrohuiectro@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Auhinnad on äärmiselt mõnusad ja ilmselt tõesti väga kasulikud meie talve ajal :)

    Elis Vink
    cold_kiss18@hotmail.com

    ReplyDelete
  71. Mari Jõgeva
    j6geva@gmail.com
    Päikest :)

    ReplyDelete
  72. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Mai-Liis Hansson

    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  74. Annabel Pruer
    annabel.pruer@hotmail.com

    ReplyDelete
  75. Annika Kivilo
    Kivilo.Annika@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Marit Stepanova
    maritstepanova@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Lisanna Tuisk
    lisanna7@hotmail.com

    ReplyDelete
  78. Mariann Vendelin

    mammu2108@hot.ee

    ReplyDelete
  79. Terilyn Luke
    terilyn.luke.004@mail.ee

    ReplyDelete
  80. Siret V
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  81. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  82. Evelin Bolton
    evelinbolton@gmail.com

    ReplyDelete
  83. rebaneliis@gmail.com
    Liis Rebane

    ReplyDelete
  84. Kristiina I
    kristiina.ilves@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Ingrid Kongot
    ingrid101@hot.ee

    ReplyDelete
  86. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  87. Brita Paluoja
    britake95@hotmail.com

    ReplyDelete
  88. Kerli T.
    kerlitart@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Cärol Päären
    carol.paaren@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Kelly Ivask

    kellyivask@hotmail.com

    ReplyDelete
  91. Kristiina Kahr

    kahr.kristiina@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  93. Pille-Riin Mõttus
    pilleriinmottus@gmail.com

    ReplyDelete
  94. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  95. Evelin Bolton
    evelinbolton@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Osalen ainult ühe häälega aga.. parem kui mitte midagi :)

    Kadi M.
    kadi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Väga magusad auhinnad :)

    Elis P
    elis.potter [ät] hotmail.com

    www.esbealy.blogspot.com

    ReplyDelete
  98. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com (jagasin ka Facebookis (: )

    ReplyDelete
  99. Tükimat aega eos-i palsamitel silm peal olnud + love ur blog!

    Siret ja siret.ulp@gmail.com.

    ReplyDelete
  100. Marit Mäealu
    marit_marit001@hotmail.com

    ReplyDelete
  101. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  102. Lisette Lehtmets
    lisette.lehtmets@gmail.com

    ReplyDelete
  103. Mari-Liis Kiis

    kiis.mariliis@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Laura Suursepp
    suursepplaura@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis