24/01/2013

200 Facebook Likes Giveaway!!! / lõppenud!



Mul ei olnud täna kavaski seda postitust kirjutada, sest ma ei osanud oodata, et nii ruttu see ümmargune number täis saab, aga võta näpust! :)
Suur aitäh kõigile laikijatele, nii uutele kui vanadele! I´m so happy!!! :)))


Üllatust mul enam polegi, sest kõik on juba auhinda näinud. :)
Lootes, et on keegi, kes ei ole, kordan üle:
Loosin välja suurepärase ELF huulekoorija ning veel suurepärasema EOS huulepalsami.
Eelmises postituses on rohkem infot, kui keegi seda vajab.
Väike magus üllatus tuleb veel lisaks. ;)


Muud ei olegi vaja osalemiseks teha, kui olla minu jälgija Google Friend Connect-is (liituda saab lehe paremas servas klikates "Join this site") ja kuna tegu on ikkagi n.ö. Facebooki  loosiga, siis "meeldib" ka minu Facebooki lehele(samuti lehe paremas servas). ;)
Ja nagu ikka, kes soovib kahte loosihäält, võib Facebookis pilti jagada ja pildi alla kindlasti "jagatud" kirjutada.
Ja lõpuks tuleb siia postituse alla kommentaaridesse jätta oma nimi koos mailiaadressiga!


Loosimiseks läheb nädala pärast, ehk siis 31. jaanuaril. Selleks ajaks on kindlasti kõik soovijad oma nimed kirja saanud. :)


Palju edu kõigile ja olge armsad!


128 comments:

  1. laura.korjus@hotmail.com
    Laura Korjus

    ReplyDelete
  2. Jasmin Isabel K.
    eluhetkedpaikeseall@gmail.com

    ReplyDelete
  3. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  4. Helen M
    helenmaazik@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Tuule Põldsaar

    tuulepl@gmail.com :)

    ReplyDelete
  6. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  7. Mari-Liis R.
    marike.raag@mail.ee

    ReplyDelete
  8. Liis Mehik
    liis.mehik@mail.ee
    jagasin ka fbs

    ReplyDelete
  9. Osalen :) (jagasin ka Facebookis)

    Anni
    annikukk@hotmail.com

    ReplyDelete
  10. Hanna-Liis
    hannaliisv@hotmail.com

    ReplyDelete
  11. Külli Aavast

    tainipouni@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Sigrid Sünd
    ssigrid103(ät)hotmail.com

    ReplyDelete
  13. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  14. Teele Meister
    teele.meister@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Triinu Liis :)
    triinu@epicenter.ee

    ReplyDelete
  16. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  17. Taidi Bluum


    Taidi.bluum@gmail.com :)

    ReplyDelete
  18. Madli Tammel

    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Johanna J
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  20. Elis L
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Hanna-Mai Ressar
    Hanna.Mai.Ressar@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Nora N
    RoosaMaasikas001@gmail.com

    ReplyDelete
  24. andra rahe
    andra-rahe@hotmail.com

    ReplyDelete
  25. Egelt olen Õnnelembesest päevaraamatust :)
    egeltpohjala@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Liisa-Andra L
    liisaandra@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Merily Š
    merilysmidt@gmail.com

    ReplyDelete
  28. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  29. Eleriin R potsikudjatuubid@hotmail.com

    ReplyDelete
  30. Merit Mölder
    merit.molder@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Marie
    marieeliise.jyrisoo@mail.ee

    ReplyDelete
  32. Sandra Reile
    sandrareile@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Kairit Niine
    kairit.niine@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Bertha Tulviste
    bertha.tulviste@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Marjaliisa Mikiver
    marjaliisa.mikiver@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Gerttel Laiksoo
    gerttellaiksoo@hot.ee

    ReplyDelete
  37. Merili Männilaan
    Merilike@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Aleksandra A.
    vannilelu@hotmail.com

    ReplyDelete
  39. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  40. Maria N
    mnoormaa@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Kerstin Krebs
    Kerstinkrebs98@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Kadi
    kadi1002@hotmail.com

    ReplyDelete
  43. Kairi, kairioidsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  44. GFC: fatema
    email: mclasb11@Hotmail.com
    name; fatema
    i like facebook: zaara khan

    ReplyDelete
  45. Moonika
    moonika.saarestik@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Mailiis Kivi
    miiuviiu33@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Grete

    grete.roos@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Triin Reimal

    kanaudus@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Heli Purje
    calystha88@hotmail.com

    ReplyDelete
  50. Anna-Liis

    annaiis001@gmail.com

    ReplyDelete
  51. GFC: atasha sobhn
    email: atasha60000@Hotmail.com
    name; natasha
    i like facebook: natasha sobhn

    ReplyDelete
  52. Kris Härasing

    krisharsing@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Michelle Suur
    tipsu987@hot.ee

    ReplyDelete
  54. Kätlin
    katlin.plakso@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  55. Kelly Reinmaa

    kelludixi@hotmail.com

    ReplyDelete
  56. Kerli Kostin (FBs ka sõber)
    uvathaster@gmail.com

    ReplyDelete
  57. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  58. Kätlin Paavel
    katlin.paavel.001@mail.ee

    ReplyDelete
  59. Renita Leiger
    leiger.renita@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Ragne Mõisama
    rakikasutaja@hot.ee

    ReplyDelete
  61. Brita P.

    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  62. Ingel J.
    ingeljulge@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  64. Mari-Liis Sepp
    mariliiz.zepp@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Helen, lellu11@ut.ee

    ReplyDelete
  66. Kadri Niine
    Jagasin ka Facebookis
    Kadri.niine@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Nii vahvad ja kasulikud auhinnad!

    Sandra Bachmann
    sandrabach@hot.ee

    ReplyDelete
  68. Janika Lepik
    janikalepik@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Mmm, selle huulekoorija võtaks küll heameelega!

    Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com

    ReplyDelete
  70. Carol Liis Metsla

    carol.metsla@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Praeguste külmade ilmade puhul kuluvad mõlemad tooted kohe marjaks ära ehk väga nutikas auhind! :3

    Kelly Tragel
    electrohuiectro@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Auhinnad on äärmiselt mõnusad ja ilmselt tõesti väga kasulikud meie talve ajal :)

    Elis Vink
    cold_kiss18@hotmail.com

    ReplyDelete
  73. Mari Jõgeva
    j6geva@gmail.com
    Päikest :)

    ReplyDelete
  74. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Mai-Liis Hansson

    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  76. Annabel Pruer
    annabel.pruer@hotmail.com

    ReplyDelete
  77. Annika Kivilo
    Kivilo.Annika@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Marit Stepanova
    maritstepanova@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Lisanna Tuisk
    lisanna7@hotmail.com

    ReplyDelete
  80. Mariann Vendelin

    mammu2108@hot.ee

    ReplyDelete
  81. Terilyn Luke
    terilyn.luke.004@mail.ee

    ReplyDelete
  82. Siret V
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  83. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  84. Evelin Bolton
    evelinbolton@gmail.com

    ReplyDelete
  85. rebaneliis@gmail.com
    Liis Rebane

    ReplyDelete
  86. Kristiina I
    kristiina.ilves@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Ingrid Kongot
    ingrid101@hot.ee

    ReplyDelete
  88. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  89. Brita Paluoja
    britake95@hotmail.com

    ReplyDelete
  90. Kerli T.
    kerlitart@gmail.com

    ReplyDelete
  91. Cärol Päären
    carol.paaren@gmail.com

    ReplyDelete
  92. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  93. Kristiina Kahr

    kahr.kristiina@gmail.com

    ReplyDelete
  94. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  95. Pille-Riin Mõttus
    pilleriinmottus@gmail.com

    ReplyDelete
  96. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  97. Evelin Bolton
    evelinbolton@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Osalen ainult ühe häälega aga.. parem kui mitte midagi :)

    Kadi M.
    kadi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Väga magusad auhinnad :)

    Elis P
    elis.potter [ät] hotmail.com

    www.esbealy.blogspot.com

    ReplyDelete
  100. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com (jagasin ka Facebookis (: )

    ReplyDelete
  101. Tükimat aega eos-i palsamitel silm peal olnud + love ur blog!

    Siret ja siret.ulp@gmail.com.

    ReplyDelete
  102. Marit Mäealu
    marit_marit001@hotmail.com

    ReplyDelete
  103. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  104. Lisette Lehtmets
    lisette.lehtmets@gmail.com

    ReplyDelete
  105. Mari-Liis Kiis

    kiis.mariliis@gmail.com

    ReplyDelete
  106. Laura Suursepp
    suursepplaura@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis