08/11/2013

Kanela kingiloos! / lõppenud!



Tänane tore kingiloos juhtus nii armsasti kokku blogi 900 jälgija ja Facebooki lehe1500 liituja täitumisega! Nii tähtsaid numbreid saab tähistada ainult eriti lahedate kingitustega ja seda tänased väljaloositavad  kindlasti on. Loosi auhinnad on välja pannud mõnus ehtepood Kanela, kes imearmsasti lubas mul nende poes ringi vaadata ja teile ise kingitused välja valida. :)

Kanela kauplused pakuvad ehteid Prantsusmaalt, otse Pariisist. Ehted on plii- ja niklivabad, sobivad ka allergikutele. Müügil on veel pehmed sallid, huvitavad kellad, päikeseprillid ja ehtehoidjad. Nende laia valikuga saab tutvuda Tallinnas Solarise Keskuses, Tartus Taskus ja Pärnus Port Arturis.
Mina valisin oma armsatele lugejatele väljaloosimiseks imehästi blogi temaatikaga sobivad PUUDLEID kujutavad kõrvarõngad! :) No nii toredad, imetillukesed ja armsad. 
Oi, ja see sall... see on niiii pehme ja mõnusalt suur, saab mitu tiiru ümber kaela kerida ja külmale sügisele julgelt vastu astuda. :)

Kui soovid mõnusas loosis osaleda, toimi järgnevalt:
Ole minu blogi jälgija, selleks saad, vajutades lehe paremas servas nuppu Join This Site ja Facebooki sõber, liituda saad  SIIN või lehe paremas servas.
Klikka MEELDIB Kanela Facebooki lehele SIIN.
Kui soovid oma võiduvõimalust kahekordistada, jaga kingiloosi pilti Facebookis, kirjuta pildi alla Jagatud!
Kirjuta siia postituse alla oma nimi ja mailiaadress, et saaksin sinuga võidu korral ühendust võtta.

Kingituse loosin välja neljapäeval, 14. novembril.

Edu kõigile! :)
Tänaseks ongi kõik, olge armsad!









145 comments:

  1. Sandra Reile
    sandrareile@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Anne-Mari Järve
    annemarijarve@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Maaria Junolainen
    maariajunolainen@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Tiina Saareoja
    tiinasaareoja@gmail.com

    ReplyDelete
  5. MERLE MERIMAA
    Merrretzzz@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Liisu K.
    liisuliisu7@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Getter Martins
    getter.martins@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Leel Jaer-Eer
    leel.jaer.eer@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Angela Latsuk
    angelika.latsuk@mail.ee

    ReplyDelete
  11. Mari Jõgeva
    j6geva@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Eelica Siim
    eelicasiim@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Kairi Jõemaa
    cairzu@hot.ee

    Ma pean lihtsalt mainima, et geniaalsemat kingitust, mis blogiga nii hästi kokku läheks ma polegi enne näinud. Roosad puudlid on nagu su blogi visiitkaart, ilma nendeta ei kujutakski seda ette! :)

    ReplyDelete
  14. Gea Käsper
    geakasper@hot.ee

    ReplyDelete
  15. Helle Vannik
    hellevannik@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Maris Nool
    mariiis.7@hotmail.com

    ReplyDelete
  17. Liina Lasman
    chicca_liina@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  18. Maia Luhamaa tuidruk7@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com
    Jagatud facebookis :)

    ReplyDelete
  20. Tuule Põldsaar
    tuulepl@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Kati Aavasalu
    catzuh@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Kaisa Ringa
    ringa.kaisa@yahoo.com

    ReplyDelete
  23. Erika Kool
    erikakool93@gmail.com

    ReplyDelete
  24. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  25. Keneli Kivilaht
    keneli.kivilaht@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Kairi Vainonen
    kkarruolenn@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Henriette Raude
    henrieteraude@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  30. Brita Potter
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  31. Marilin Muoni
    marilin.muoni@hotmail.com

    ReplyDelete
  32. Maarja S
    meryq@hot.ee

    ReplyDelete
  33. Loosiratas pick me, pick me!

    Mari-Liis Suvi
    suvimariliis@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Anett Pero
    anett.pero@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Nele Kukk
    MrsCatAlone@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Liane Jürgenson
    liane.jyrgenson@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Madli Tammel
    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  38. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  39. Triinu P
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  40. Liisa Lumiste
    liisa.lumiste@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Gertrud Kiisa
    gertrud.08@hotmail.com

    ReplyDelete
  42. Epp Rusi
    epp.rusi@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Marily Peetvere
    mpeetvere@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Geithi Rammul
    geithir@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Kristi Kärner
    kristi.karner@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Ruudu
    ruudu.remmelgas(at)gmail.com

    ReplyDelete
  47. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee

    ReplyDelete
  48. Camilla Kolk

    camillakolk@gmail.com

    :)))

    ReplyDelete
  49. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  50. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  51. Anete Rätsep
    anete.ratsep@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Kerli Teenu
    kerliteenu@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Maire Maask
    mairemaask@gmail.com

    ReplyDelete
  54. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  55. Anett Heinam
    anettheinam97@hot.ee

    ReplyDelete
  56. Janeli Ojaste
    janeliojaste@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Merli Kraavi
    merli8@hot.ee

    ReplyDelete
  58. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Merlyn Valberg
    merlyn112@hot.ee

    ReplyDelete
  60. Kairi Saaron
    kairi412@hotmail.com

    ReplyDelete
  61. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  62. Hästi armas loos!
    Aitäh!
    Aave Punnar
    aavepunnar@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Maret Lond
    maret.lond@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com

    ReplyDelete
  65. Kristiina Vaik
    kristiina.vaik@hotmail.com

    ReplyDelete
  66. Merili Aug am2@hot.ee ✿WOW✿✿ "JAGATUD-SÕBER-MEELDIB" ✿✿✿ Ülimalt armas pakkumine,kuhjaga fantaasiat, palju õnne ja edu ,ning jätkake ikka samas vaimus !
    (> ” ” <)
    ( ='o'= )
    -(,,)-(,,)-mjäu...✿

    ReplyDelete
  67. Liis Aaslaid
    liis.aaslaid[ät]gmail.com

    ReplyDelete
  68. Kerli L
    kerli.liikvart@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Kui mõnus sall! (:

    Merlin K
    kasemerlin(at)gmail.com

    ReplyDelete
  70. Kristi Remmik
    kristiremmik@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Eneli
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  72. Kaili
    Kaili.koppel1@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Mariliis Põder
    mariliis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  74. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  75. Merle Mäevälja
    mmerle123@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  77. Anna Krete Kangur
    anna.kangur@mail.ee

    ReplyDelete
  78. Liisa Treiman
    liisatreiman@hot.ee

    ReplyDelete
  79. Marta Viik
    flowfresh@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Mari H
    marihaamer ätt gmail.com

    ReplyDelete
  81. Stina Veek
    veekst1na@gmail.com :)

    ReplyDelete
  82. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  83. Kerli Kostin
    uvathaster@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Helerin Lepik
    riinuh@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Liisa-Maria Marrandi
    liisa-maria@marrandi.ee

    ReplyDelete
  86. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  87. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Kärt-Kristiin Jaagu
    kristiin100@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Kätlin Lindret
    bratz989@hotmail.com

    ReplyDelete
  91. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Michell Luik
    michellluik@gmail.com

    ReplyDelete
  93. Chrizti Tint
    chriztitint@gmail.com

    ReplyDelete
  94. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Kaisa Lumiste
    kaisa.lumiste@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Gerli Saks
    gerli.saks@gmail.com

    ReplyDelete
  97. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  98. Alice Soots
    alicesoots@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Triin Rist
    triin.rist@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Mona Eesalu
    monaeesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Kristi Raudlepp
    kristi.raudlepp@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Engli Smitt
    engli.smitt@gmail.com

    ReplyDelete
  103. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee :)

    ReplyDelete
  105. Käti Rohumets
    katirohumets@gmail.com

    ReplyDelete
  106. Ingrid Kongot
    ingrid.kongot@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Maiken Mägi
    maikenm2gi@gmail.com

    ReplyDelete
  108. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  109. Mailiis Kivi
    miiuviiu33@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Annika Kivilo
    Kivilo.Annika@gmail.com

    ReplyDelete
  111. Emily-Hestia Tammeorg
    emilyhestiaa@gmail.com

    ReplyDelete
  112. Maarja Küttim
    maarja.kuttim@gmail.com

    ReplyDelete
  113. Signe Sillamägi
    signe72@gmail.com

    ReplyDelete
  114. Väga armas kingitus :)

    Ege Selts

    ege.selts@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Katrin Talvik
    katrin.talvik@gmail.com

    ReplyDelete
  116. Liisa Uus
    liisauus@hotmail.com

    ReplyDelete
  117. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  118. Margoth Plink
    margothp753@gmail.com
    Päikest!

    ReplyDelete
  119. Eneli Ringmäe

    eneli.ringmae@gmail.com :)

    ReplyDelete
  120. Väga armas kingitus :) Hanna Kaert sinukiisu15@hot.ee

    ReplyDelete
  121. Laura Kisper
    laureelius97@hotmail.com

    ReplyDelete
  122. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  123. Laura Kisper
    laureelius97@hotmail.com

    ReplyDelete
  124. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  125. Reelika Täht
    reelicca@hotmail.com

    ReplyDelete
  126. Helerin Seepter: helerinseepter@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Arelle Paldrok
    arellepa@hot.ee :)

    ReplyDelete
  128. Maret Piunov
    Maret.Piunov@gmail.com

    ReplyDelete
  129. Tiia Urb tamberg9@windowslive.com

    ReplyDelete
  130. Annika Aruste
    annikar82@gmail.com

    ReplyDelete
  131. Sirle Vettik
    sirle.vettik@gmail.com

    ReplyDelete
  132. Mary-Liis Kull
    Maryliis.kull@gmail.com

    ReplyDelete
  133. Evelin Kivi
    evelinkivi6@gmail.com

    ReplyDelete

ShareThis